31.3.2018 CROSSDOCK EXTRALIGA: Z vyrovnaného utkání cenné dva body z Pardubic Ilustrační foto (foto: Adéla Zavadilová)

V pátek 30. března se představil náš tým v utkání 18. kola CROSSDOCK EXTRALIGY na půdě pardubického Autoskla. S ohledem na skutečnost, že se jednalo o utkání sousedů v tabulce, se očekávalo vyrovnané utkání a to se také naplnilo. Po první bezbrankové třetině, ve které jsme museli čelit dvěma přesilovým, se naopak nám podařilo početní výhodu využít a to ve 21. minutě, kdy rozvlnil síť branky Davida Stárka nejlepší extraligový střelec Lukáš Soukup. Při hře 5 na 5 byla hra vyrovnaná, a pokud se zrodila nějaká šance, dokázali si s ní oba brankáři poradit. Do třetí třetiny jsme vstupovali s těsným vedením 1:0. Na začátku poslední části hry, krátce po nevyužité přesilové hře domácí přeci jen dokázali vyrovnat. Šťastným střelcem byl Roman Krejčí. S blížícím se koncem utkání bylo na hřišti stále více emocí. Ve 35 minutě byl vyloučen domácí Michal Turyna a tuto výhodu dokázal už po 18 vteřinách využít Vojtěch Červinka a náš tým šel opět do vedení. Domácím se však opět podařilo skóre dorovnat, když se v 21. minutě prosadil Jan Bílý, pro kterého to byla první branka v sezóně. Ve stejném čase obdržel náš hráč Jan Langthaler trest 2+10 minut a tým čekalo další oslabení. To se naštěstí podařilo ubránit a utkání tak dospělo až k samostatným nájezdům, které měli nejkratší možný průběh. Domácí Roman Krejčí a Jan Bílý ztroskotali na Zdeňku Bandovi, zatím co za náš klub se prosadil Lukáš Soukup a Jan Štěpánek. Dva body si tak z dramatického utkání odvezl domů náš tým. K hodnocení utkání a spokojenosti s výsledkem se s námi podělili Miloslav Kváš, Jan Langthaler a Richard Peschout. více

30.3.2018 EXTRALIGA SD: Závěr soutěže v plném proudu. V pátek pokračujeme ve Stříbře a v sobotu v Plzni Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Závěr základní části se kvapem blíží a náš tým staršího dorostu odehraje další dvě utkání, tentokrát na hřištích soupeřů. V pátek 30. března se představí v Plzni ve Štruncových sadech proti Stříbru. O den sehrajeme utkání na hřišti vedoucího týmu tabulky a to celku HBC Plzeň. Po odehrání těchto dvou utkání už bude čekat starší dorostence jen poslední utkání základní části v Chomutově, a tak je opravdu důležitý každý bodík na co nejlepší pozici před startem vyřazovacích bojů. Co očekávají od dvou venkovních utkání a jaké jsou cíle se s námi podělili hráči staršího dorostu: více

30.3.2018 CROSSDOCK EXTRALIGA: Čekají nás dva náročné a důležité zápasy Ilustrační foto (foto: Adéla Zavadilová)

Náročná dvě a hlavně velmi důležitá utkání čekají v pátek 30. a v sobotu 31. března všechny týmy CROSSDOCK EXTRALIGY. Základní část se blíží svému konci a týmy tak bojují o každý bod. V pátek se představí náš tým v Pardubicích, které budou určitě chtít našemu týmu vrátit podzimní porážku z Ústí nad Labem. V neděli přivítáme celek Sudoměřic na domácím hřišti. Těm máme co vracet zase mi, když v prvním kole soutěže zvítězili Sudoměřice v domácím prostředí těsně 3:2. A jak vidí blížící se duely, nám pro náš web odpověděli Antonín Brhel, Miroslav Růžička a David Bím. více

29.3.2018 EXTRALIGA SD: Zlepšená koncovka, podpořená čtyřgólovým Martinem Stupkou na Dobřany stačila Jedna z obranných situací před domácím brankářem Dominikem Landtem (foto: Tomáš Laibl

V extralize starších dorostenců se náš tým představil netradičně ve středu na domácím hřišti proti tým TJ Snack Dobřany. Jednalo se o zápas sousedů v tabulce a utkání tak slibovalo vyrovnanou bitvu. V první třetině byl aktivnější domácí tým, ale jeho šance dokázal likvidovat buď brankář hostí Hájek, nebo vstřelení branky zhatila špatná koncovka. Do vedení tak šli překvapivě po zaváhání domácí obrany hosté, utekl Hůrka a hosté vedli 1:0. Tento stav vydržel do konce první třetiny. I do druhé třetiny nastoupil tým domácích aktivně a v její šesté minutě dokázal vyrovnat Martin Stupka. Během dalších dvou minut dokázali domácí dokonale otočit utkání a k nezastavení byl právě již zmiňovaný Martin Stupka, který vstřelil čistý hattrick a domácí tak rázem vedli 3:1. Pohoda na domácích hokejkách pak byla znát a v průběhu druhé třetiny ještě dokázal rozvlnit síťku hostující branky Jan Rychtář a opět aktivní Martin Stupka. Stav po druhé třetině tak byl pro domácí tým velmi uklidňující a slibovat poklidnou třetí třetinu. Hostující trenér se snažil v přestávce své hráče vyhecovat. Zlepšená aktivita se hostům upřít nedala, ale když už se dokázali dostat do brankové situace, tak byl připraven domácí Dominik Landt. Pohodu domácích ukázal ve 31. minutě Tomáš Giesel. Tečku za utkáním udělal domácí Aleš Popluhar, který tak stanovil konečné skóre na 7:1. Po utkání jsme se zeptali našich hráčů na otázku k průběhu utkání. více

28.3.2018 EXTRALIGA SD: Dohrávka s Dobřany netradičně ve středu Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V dalším kole extraligy starších dorostenců, tentokrát netradičně ve středu přivítáme v domácím prostředí soupeře TJ Snack Dobřany. Původně plánované utkání bylo odloženo z vůvodu sněhové kalamity. Náš tým už ztratil naději umístit se v první čtyřce po základní části a ve zbytku zápasů základní části se bude snažit co nejvíce bodovat a připravit si tak co nejlepší pozici před vyřazovacími boji. Jaké mají cíle a plány do tohoto zápasu se s námi podělili hráči našeho klubu. více

27.3.2018 EXTRALIGA SD: Výhra s Karvinou byla zasloužená, ale ne jednoduchá. Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Se snahou odčinit poslední domácí porážku s Pískem nastoupil do utkání s Karvinou v sobotu 24. března náš tým starších dorostenců. Utkání bylo v první třetině vyrovnané a s mírnou převahou domácích, ale v koncovce se nedařilo a oba brankáři všechny nebezpečné situace likvidovali. Na začátku druhé třetiny dostal naše hráče do vedení Jan Škurla. Místo toho, aby po vedoucí brance domácí zklidnili hru, začínal mít více šancí hostující tým a ve 23. minutě vyrovnal hostující Čapka. Vyrovnávací branka nenakopla hostující tým, stal se opak. V rozmezí 26. a 29. minuty se domácím podařilo vsítit tři slepené branky a získat tak rozhodující náskok. Ve zbytku utkání bylo pár zbytečných faulů, ale střelecky se nedokázal ani jeden tým už prosadit a z výhry se tak nakonec radovali svěřenci Jana Fedák. Jak bylo toto utkání náročné a co rozhodlo o vítězství, nám odpověděli Matěj Sedláček a Lukáš Haluza. více

27.3.2018 MČR SŽ: Dramatické utkání s Kladnem se šťastným koncem pro naše barvy Jedna z mnoha situací před brankářem Kladna (foto: Tomáš Laibl)

Po prvních dvou porážkách na hřištích soupeřů, jsme chtěli konečně bodovat. Domácí utkání tomu přímo vybízelo. ALPIQ Kladno, náš odvěký rival, ale nepřijel do Ústí, aby nám přenechal body bez boje. Sice jsme obě předchozí utkání dokázali vyhrát (6:2 a 3:2), ale hlavně druhé utkání bylo velice dramatické. Nechtěli jsme nic podcenit. více

25.3.2018 CROSSDOCK EXTRALIGA: S Kladnem se nám dlouhodobě nedaří Jedna ze situací před brankou Kladna (foto: Ivana Laiblová)

Sobota 24. března nabídla na Stadionu mládeže utkání CROSSDOCK EXTRALIGY mezi naším týmem a soupeřem HBC ALPIQ Kladno. Ač byl hostující tým v jarních bojích bez vítězství, od úvodu utkání bylo znát, že bude chtít sérii přerušit. Hned od první třetiny bylo Kladno aktivnější, ale všechny jejich pokusy dokázal likvidovat Zdeněk Banda a poprvé se do šaten odcházelo za stavu 0:0. Na konci první třetiny byl vyloučen za sporný faul domácí Lukáš Soukup. Na začátku druhé třetiny dokázali hosté tuto výhodu využít. Střelcem branky byl Radim Štěpáník. I v dalším průběhu druhé třetiny přibývalo vyloučených na obou stranách. Brankářům se v dalším průběhu druhé třeny dařilo likvidovat další početní výhody až do 26. minuty kdy se dokázal po přihrávce Jana Štepánka prosadit domácí Jan Langthaler. Zbývající čas z druhé třetiny už branku nepřinesl a do kabin se opět odcházelo za nerozhodného stavu. V utkání byla vidět nervozita a bylo jasné, že tým, který bude více v klidu a dopustí se méně chyb, bude se na konci zápasu radovat. A tak se také stalo. Hosté dokázali v rozmezí 32 a 33. minuty vstřelit dvě branky a to se ukázalo jako rozhodující moment celého utkání. Ve 37. minutě hosté vedli po brance Radka Šímy už 4:1, pro domácí to bylo kruté. V závěrečném tlaku se podařilo snížit díky brance Jakuba Jiravy na konečných 4:2. Na výhru s Kladnem v základní části čeká náš tým už od září roku 2012, takže je jasné, že Kladno není vůbec oblíbeným soupeřem. Hodnocení utkání nám pro klubový web sdělili Antonín Brhel, Miroslav Růžička a David Bím. více

24.3.2018 EXTRALIGA SD: "Musíme vyhrát, abychom si zajistili co nejlepší pozici pro playoff" burcuje Martin Stupka Martin Stupka (foto: Tomáš Laibl)

Starší dorostenci se také po volném víkendu, který byl plný sněhu, a spíš se dalo lyžovat, než hrát hokejbal, představí v domácím prostředí v dohrávce proti týmu HbK Karviná. Dle postavení v tabulce je náš tým mírným favoritem, ale to nemusí nic znamenat. Karvinští ve svém posledním utkání vzdorovali Pardubicím, které jsou na druhém místě tabulky a tak utkání slibuje kvalitní podívanou. Jaké budou cíle a jaký očekáváte průběh utkání, se s námi pro klubový web podělili Ondřej Rechtorik a Martin Stupka. více

23.3.2018 CROSSDOCK EXTRALIGA: Kladnu se na jaře nedaří, i tak je favoritem utkání Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V rámci 17. kola CORSSDOCK EXTRALIGY přivítáme v sobotu 24. března 2018 od 14:00 hodin na svém hřišti soupeře HBC ALPIQ Kladno. Ve druhém měření sil v této sezóně bude náš tým mít soupeři co vracet, protože nejvyšší porážku si naše mužstvo přivezlo právě z Kladna, kde utrpělo debakl 8:0. Náš tým měl minulý víkend volno vzhledem k odloženému utkání v Praze s Kert Parkem, kdy utkání nedovolilo sehrát nepříznivé počasí. Kladno v minulém kole odehrálo utkání v Plzni, kde prohrálo ve velmi vyrovnaném utkání těsně 2:1. Souboj čtvrtého a druhého týmu aktuální tabulky slibuje určitě kvalitní utkání. A co od utkání očekávají, a jaké jsou cíle, nám pro web odpověděli hráči A-týmu Zdeněk Banda, Petr Michajličenko a Vojtěch Červinka. více

22.3.2018 PŘEBOR MINIPŘÍPRAVEK: Naši nejmenší se představí poprvé po zimní pauze. Ilustrační foto (foto: Adéle Zavadilová)

V neděli 25. března odcestují k úvodním zápasům po zimní přestávce naši nejmenší a to minipřípravka. Za svými soupeři vyrazí do Prahy na Lužiny. Turnaj odstartují zápasem s domácím týmem HC Kert Park Praha. Dalšími soupeři budou postupně HBC Hostivař, HBC Tygři Mladá Boleslav a SK Kelti 2008 z Berouna. Věříme, že zahájení sezóně nenaruší počasí, tak jak se to stalo o minulém víkendu přípravce a děti předvedou to nejlepší co v nich je.  více

16.3.2018 CROSSDOCK EXTRALIGA: Zaskočíme vedoucí Kert Park na jeho hřišti? Ilustrační foto (foto: Adam Deneš)

Po povedeném utkání v domácím prostředí s Rakovníkem, vyrazí v sobotu 17. března náš tým za soupeřem nejtěžším a to loňským vítězem soutěže a letošním lídrem HC Kert Park Praha. Pražanům se sice v minulém kole nevedlo a porážka v Plzni je určitě netěší, o to těžší bude soupeře něčím překvapit nebo zaskočit. Domácí jsou tedy jasný favorit, ale co na soupeře chystají naši hráči a jaké budou plány, nám prozradil Lukáš Soukup a Ondřej Poláček. více

15.3.2018 PŘEBOR PŘÍPRAVEK: V Berouně odstartujeme opět zápasový rytmus turnajů Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Svůj první turnaj Přeboru přípravek odehrají naši hráči v sobotu 17. března 2018 na hokejbalovém hřišti v Berouně. Náš tým se postupně utkání se soupeři HBC Alpiq Kladno, HBC Hostivař, SK Rebel Praha a domácím SK Kelti 2008. Věříme, že po dlouhé zimní přípravě bude v dětech plno elánu předvést svým rodičům co nejlepší výkon. více

14.3.2018 Extraliga SD: Domácí prohra s Pískem uzavřela cestu mezi čtyři nejlepší týmy po základní části Jedna z mnoha situací před velmi dobře chytajícím brankářem Čapkem (foto: Tomáš Laibl)

V neděli 11. března čekal náš tým těžký domácí souboj s týmem HC SĎ Písek. Jednalo se totiž o souboj sousedů v tabulce. Náš tým nastoupil do utkání s jasným cílem bodovat a od začátku utkání byl aktivnější. Odměnou tak byla ve 13. minutě branka Jana Škurly a zasloužené vedení po první třetině. Ač byl domácí tým v mírné herní převaze, tak ve druhé části hry se i vinnou velkého množství vyloučených hra vyrovnala. Hosté se v přesilové hře 5 na 3 dokázali prosadit a vyrovnat stav utkání, za kterého se odcházelo do šaten. Ve třetí třetině se hra opět zklidnila a hrálo se více v plném počtu. Náš tým byl opět aktivnější, ale v hostující brance chytal skvělý Čapek. Necelé dvě minuty před koncem zápasu utekl z domácího tlaku hostující Malecha a krásným blafákem překonal brankáře Landta. Snaha se našim hráčům v konci utkání upřít nedala, ale ani při powerplay se branku vstřelit nepodařilo. Hosté poté přidávají v samotném konci utkání ještě třetí branku. Konečný stav tak byl radostný po Písek. A jak viděli utkání vybraní hráči našeho týmu a jaké jsou příčiny této porážky? více

12.3.2018 CROSSDOCK EXTRALIGA: Střelecké probuzení s Rakovníkem režíroval Soukup a mladíček Tomáš Jedna z útočných akcí, kterou řeší hostující brankář Leoš Gerlich (foto: Ivana Laiblová)

10. března 2018 se představil A-tým poprvé v domácím prostředí. Za soupeře přicestoval tým HBC Rakovník. První měření sil skončilo po základní hrací době nerozhodně a vítězství našich barev rozhodla lepší koncovka v samostatných nájezdech. I tento zápas začal velmi opatrně a na obou stranách se střelcům nedařilo a brankáři drželi dlouho nerozhodný stav. Až v samém konci první třetiny dostal domácí tým do vedení střelec Lukáš Soukup. Stav po první třetině tak byl 1:0. Do druhé části hry nastoupil domácím tým s útočnou hrou a hned na začátku druhé minuty se krásnou střelou prosadil talentovaný Jiří Tomáš. Od té chvíle bylo ve druhé třetině na hřišti jen domácí mužstvo, které do konce 2. třetiny přidalo ještě další čtyři branky. Jednu branku dokázali vstřelit i hosté a po druhé třetině bylo skóre 6:1 pro domácí. Ve třetí části hry už tempo malinko opadlo a za rozhodnutého stavu náš tým dokázal přidat ještě dvě branky a konečný stav utkání tak byl 8:1. V utkání se dařilo nejlepšímu střelci extraligy Lukáši Soukupovi, který vstřelil 4 branky a skvěle se domácím fanouškům předvedl talentovaný Jiří Tomáš, který vstřelil své první dvě extraligové branky. více

9.3.2018 Extraliga SD: V domácím prostředí přivítáme tým z Písku Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Po odloženém utkání s Karvinou čeká v neděli 11. března 2018 od 11:00 hodin na domácím hřišti soupeř HC ŠD Písek. Soupeř se nachází na šestém místě tabulky. Náš tým je sedmý a tak se bude jednat o souboj sousedů v tabulce. První měření sil během podzimní části soutěže zvládl náš tým, když v Písku zvítězil na samostatné nájezdy. Jestli nebude hráčům vadit herní výpadek z minulého víkendu, a jaké mají cíle pro tento zápas, nám pro klubový web odpověděla čtveřice hráčů staršího dorostu. více

8.3.2018 CROSSDOCK EXTRALIGA: Podaří se v domácím prostředí bodovat s Rakovníkem? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

O uplynulém víkendu prohrál A-tým na hřišti v Malém Březně s Mostem jednoznačně 4:0. V sobotu 10. března od 14:00 hodin se naši hráči představí poprvé po zimní přestávce před domácím publikem. Za soupeře přijede tým HBC Rakovník, který minulý víkend prohrál v domácím prostředí těsně Plzni 2:1. Oba týmy si tak budou chtít v tomto utkání připsat první body v roce 2018. Věříme, že šťastnější bude domácí celek. A jaké jsou cíle a co je potřeba zlepšit oproti minulému utkání nám pro web odpověděli obránce Miloslav Kváš a útočníci Jan Langthaler a Karel Pilař. více

6.3.2018 CROSSDOCK EXTRALIGA: Po zimní přestávce se vstup do soutěže nepovedl Souboj o míček před brankářem Rechtorikem (foto: Tomáš Laibl

V sobotu 3. března 2018 odehrál A-tým první utkání po zimní přestávce v Malém Březně proti domácímu HBC Rondo Most. Domácí byli hned od začátku malinko aktivnější a šťastnou brankou šli už ve 25. sekundě utkání do vedení. V dalším průběhu první třetiny nebylo vidět žádné pohledné akce jen řadu střel na brankáře ze středního pásma. V blížícím se konci první třetiny zvýšil domácí vedení na 2:0 Ondřej Novák. Stav 2:0 byl pro náš tým krutý, ale zasloužený. Ve druhé třetině nastoupil náš tým odhodlaně s výsledkem ještě něco udělat, ale branka ve 21 minutě na 3:0 donutila trenéra ke střídání brankářů. Týmu se navíc nedařilo ani v přesilových hrách, které měl náš tým během prvních dvou třetin k dispozici. Stav po druhé třetině tak byl zaslouženě 3:0 pro domácí. Svou premiéru v extralize si odbyl mladý brankář Rechtorik, který ve zbytku utkání podával velmi dobrý výkon, ale i on obdržel branku, když se za jeho záda trefil v 36. minutě Josef Poláček. Vstup do soutěže se tak nepovedl a porážku 4:0 se bude náš tým snažit napravit v domácím utkání s Rakovníkem. více

28.2.2018 CROSSDOCK EXTRALIGA: Po zimní přestávce zahájíme soutěž s Mostem Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 3. března 2018 zahájí A-tým jarní boje v CROSSDOCK EXTRALIZE. První utkání odehrají svěřenci Jaroslav Pavlíka v Malém Březně, které bude pro zbytek sezóny domácím prostředím týmu HBC Rondo Most. Utkání bude určitě vyhecované a bude mít ten správný náboj, vzhledem k tomu, že se jedná o derby dvou týmů z jednoho regionu. Úvodní bule utkání bude vhozena v 15:00 hodin. Před startem soutěže nám odpověděl na otázky nadějný obránce Jiří Grus a posila týmu do útoku pro zbytek sezóny Miroslav Strejček.  více

26.2.2018 Extraliga SD: Vstup do jarních bojů se povedl Jedna z mála akcí před domácím brankářem Dominikem Landtem (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 24. února 2018 odehrál tým staršího dorostu své první utkání jarní části extraligy. Od úvodního vhazování byl domácí celek aktivnější a vytvářel si více střeleckých příležitostí, ale všechny akce zpočátku končí v náručích brankáře Tomáše Kužela. Až v 11. minutě se dokázal prosadit domácí Martin Stupka a zlomil tak kouzlo hostujícího brankáře. I ve druhé části hry pokračovala domácí převaha. Nejprve zvýšil na 2:0 svou sedmou brankou sezóny Ondřej Čejka. V 26. minutě pak dokázal zužitkovat přesilovou hru Ondřej Rechtorik a domácí tým se tak dostal do pohodlného vedení. Stav po dvou třetinách tak byl 3:0 pro domácí celek. Ve třetí části hry se i hosté snažili prostřelit domácího brankáře a i když v této části hry měli nejvíce šancí i zásluhou přesilových her, nepodařilo se jim to. Domácí brankář Dominik Landt, tak za pomoci obránců dotáhl utkání až do konce s čistým kontem a radost z výhry tak byla na hokejkách domácích hokejbalistů. více

23.2.2018 Extraliga SD: Druhou část sezóny zahájíme v domácím prostředí s TJ KOVO Praha Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Starší dorost zahájí své boje v extralize v domácím prostředí proti týmu TJ KOVO Praha. Jedná se o jediné měření sil obou soupeře v základní části. Pražané se zatím nacházejí na 10. místě tabulky a určitě budou chtít bodovat, aby se přiblížili nejlepší osmičce týmů. Náš tým se bude chtít z pátého místa tabulky posunout o nějaký ten stupínek výše. A jak vidí blížící se první utkání hráči z kabiny dorostenců. více

22.2.2018 V anketě Ústeckého deníku o sportovce Ústecka skočil Lukáš Soukup na 9. místě Lukáš Soukup na fotografii úplně vpravo (Foto: Deník/Karel Pech)

V letošním ročníku ankety Ústeckého deníku o nejlepší sportovce Ústecka pro rok 2017 se umístil za náš klub jen Lukáš Soukup. V kategorii jednotlivců se umístil na konečném 9. místě. V silné konkurenci je toto umístění i tak velkým úspěchem. Gratulujeme. více

15.2.2018 Test na PRAŽSKÉM MÍČKU s pátým místem

Před blížícím se startem extraligy staršího dorostu se náš tým zúčastnil pravidelného turnaje PRAŽSKÝ MÍČEK. I když tým nebyl zdaleka kompletní, odvedená práce na hřišti byla na dobré úrovni a mladší hráči, tak sbírali cenné zkušenosti. Konečné páté místo, tak lze brát v silné konkurenci jako dobrý výsledek. více

9.2.2018 Starší dorost vyráží na PRAŽSKÝ MÍČEK

V neděli 11. února v rámci přípravy na jarní boje v extralize zajíždí starší dorost na tradiční turnaj Pražský míček. K průběhu zimní přípravy a připravenosti týmu se vyjádřili Martin Stupka a Lukáš Haluza. více