29.3.2019 EXTRALIGA DOROSTU: Budeme bodovat v domácích zápasech se Suchdolem? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V neděli 31. března 2019 odehrajeme hned dvě domácí utkání proti soupeři SK Suchdol nad Lužnicí. Úvodní bule prvního utkání bude vhozena v 10:30, druhé utkání pak bude zahájeno na Stadionu mládeže od 14:30. Tato utkání budou soubojem sousedů v tabulce. Náš tým je v aktuální tabulce na 8. místě a náš soupeř na místě devátém. Jaké mají cíle a zda si myslí, že vydrží fyzicky odehrát dvě utkání v jeden den, nám pro web prozradili brankář Kryštof Tůma, obránce Filip Procházka a útočník Lukáš Belica? více

29.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Základní část zakončíme na Kladně. Podaří se nakonec proklouznout do playoff? Ilustrační foto (foto:Tomáš Laibl)

Poslední kolo CROSSDOCK EXTALIGY se odehraje v sobotu 30. března 2019 jednotně od 15:00 hodin. Náš tým cestuje k utkání do Kladna a potřebujeme bodovat. Nebude to však nic jednoduchého. Na Kladně se A-týmu dlouhodobě nedaří a od roku 2015 tam nebodoval. Věříme, že se to nyní podaří zlomit a urvat jeden důležitý bod k jistotě play off.  Jaký mají názor k utkání a snaze postoupit do play off nám odpověděli brankář Zdeněk Banda a útočníci Vojtěch Červinka a Martin Stupka.  více

28.3.2019 EXTRALIGA JUNIORŮ: Výhry nad Kovem a Kertem dávají šanci bojovat i nadále o přední příčky Situace před domácím brankářem Jakubem Tothem z utkání proti TJ KOVO Praha

Náročný víkend 23. a 24. března 2019 mají za sebou junioři. Nejprve na svém hřišti přivítali tým TJ KOVO Praha, kdy byl náš tým favoritem, což dokázal, když vedl po první třetině 3:0. Hosté však ve druhé části zabrali a utkání zdramatizovali, když snížili na rozdíl jediné branky. Poslední třetina byla už jasně v režii našich hráčů a výsledek poté vypadal jednoznačně 8:2. V neděli přicestoval do Ústí nad Labem silný tým HC Kert Park Praha, který má určitě velké ambice. Utkání bylo vyrovnané a už nepadalo tolik branek jako v sobotu. V průběhu utkání to vypadalo, že se v základní hrací době asi nerozhodne, ale šťastnou brankou rozhodl o vítězství našich barev v čase 43:22 Jakub Černý. Víkend se tedy povedl a tabulkou tak naši junioři stoupají, když se nyní nacházejí na pěkném čtvrtém místě. Nyní mají před sebou volný víkend na načerpání sil do dalších bojů v extralize. více

27.3.2019 EXTRALIGA DOROSTU: Lídr soutěže z Hostivaře rozhodl o své výhře až ke konci utkání V jedná ze situací před hostujícím brankářem bojuje za domácí Jakub Lukáš (foto: Tomáš Laibl)

V neděli 24. března 2019 jsme přivítali na domácím hřišti vedoucí tým soutěže HBC Hostivař. Soupeř byl bez porážky v základní hrací době a tak se očekával z jejich strany velmi útočný hokejbal. Náš tým do utkání nastoupil koncentrovaný a nedovolil soupeře hned v úvodu nějaký drtivý tlak. Hra byla spíše vyrovnaná s malým množstvím jasných brankových situací. Střelba z větší vzdálenosti nedělala ani jednomu z brankářů větší problémy a tak byl stav po první třetině bezbrankový. I ve druhé třetině se hrálo slušné utkání bez nějakého většího množství vyloučených a při hře 5 na 5 vznikalo jen málo jednoznačných brankových příležitostí. Hostující tým sice ukazoval svoji kvalitu, ale nebyla to hra na jednu branku. A když se střelcům nevedlo ani ve druhé části, čekalo se, zda se ve třetí třetině přeci jen diváci dočkají nějaké branky. To se nakonec stalo až ve 40. minutě, kdy se trefil za záda Kryštofa Tůmy hostující Samuel Kucharčík. Tato branka soupeře povzbudila a stejný hráč se radoval hned ve 41. minutě a nasměroval tak hostující Hostivař k vítězství. Na 3:0 zvyšoval ve 43. minutě hostující Kryštof Svoboda a to už bylo jasné, že si všechny body odvezou domů hráči Hostivaře. Ve 45. minutě utkání už jen zkorigoval na konečných 1:3 domácí Radim Navarrra. Co chybělo, aby se podařil bodovat s tímto těžkým soupeřem a další poznatky z utkání nám pro web sdělili brankář Kryštof Tůma, obránce Filip Procházka a útočník Lukáš Belica.  více

26.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Důležitá výhra se Sudoměřicemi nás drží na postupových příčkách Ondřej Čejka v jednom z mnoha náročných soubojů v utkání se Sudoměřicemi (foto: Tomáš Laibl)

Naposledy se před domácími fanoušky se představil A-tým v základní části CROSSDOCK EXTRALIGY soutěžního ročníku 2018/2019 v neděli 24. března 2019. Soupeřem v tomto utkání byl celek SK Sudoměřice. Jednalo se o velmi důležité utkání s ohledem na boje postoupit mezi osm nejlepších a zahrát si vyřazovací část. Od úvodu zápasu bylo vidět na obou stranách hodně nervozity, ale na domácích ještě možná o něco více. Hned v úvodu utkání navíc nabídli domácí hostům výhodu dvou přesilových her a tu druhou hosté zásluhou Davida Helešice využili. Po obdržené brance začal být náš tým aktivnější. V polovině první třetiny bylo odpískáno trestné střílení pro domácí, kterého se ujal Jiří Tomáš. Bohužel jeho nájezd zastavila tyčka hostující branky, a když se už nedokázal trefit ve zbylé části první třetiny žádný z hráčů, odcházelo se do šaten za radosti hostujících. Od úvodu druhé třetiny už byl náš tým jasně aktivnější, ale dlouho se nedařilo překonat velmi dobře chytajícího Ondřeje Dékányho. Až ve 22. minutě zápasu napřáhl od modré ke střele Vojtěch Červinky a přesnou ranou, které zatočila k tyčce, vyrovnal stav utkání na 1:1. Aktivita byla i po této brance na domácích hokejkách a ve 27. minutě tak šli do vedení. Nahození na branku od Miroslava Růžičky, krásně sklepl do branky Jan Langthaler a rázem bylo v Ústí nad Labem veselo. Ve zbylé části druhé třetiny už další branky nepadla, i když šance byli na obou stranách. Podruhé tak do šaten odcházel radostněji domácím tým. I ve třetí třetiny probíhala aktivní hra z obou stran a bylo vidět na obou stranách velké množství brankových situací, ale ani jedné ze stran nepřálo štěstí, kdy zvonili tyčky a břevna. V samotném závěru utkání se hosté pokusili o hru bez brankáře a nějaké šanci si vypracovali, ale až na nastřelené břevno kousek před koncem zápasu se jim více nepodařilo a všechny body tak zůstali v Ústí nad Labem. Co si o utkání myslím nám sdělili Zdeněk Banda, Vojtěch Červinka a Martin Stupka.  více

23.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Další důležitý zápas o play off je tu, přivítáme Sudoměřice.

V dohrávce 3. kola CROSSDOCK EXTRALIGY se v neděli 24. března představí A-tým před domácím publikem. Soupeřem bude tým SK Sudoměřice a zápas bude mít velký náboj. Jen tým, který zvítězí, udrží velkou šanci na postup do play off. Jedná se o souboj sousedů v tabulce, kdy náš tým je aktuálně na deváté pozici a soupeř na pozici desáté. V letošním prvním měření sil zvítězil náš tým v Sudoměřicích na nájezdy. Bude to určitě tuhý boj a rozhodovat budou detaily. S jakým cílem jdou do utkání, nám pro web prozradili David Bím, Patrik Balcar a Ondřej Čejka. více

23.3.2019 EXTRALIGA DOROSTU: Neporažená Hostivař dorazí do Ústí nad Labem

Neporažený tým HBC Hostivař dorazí do Ústí nad Labem v neděli 24. března k dalšímu utkání EXTRALIGY DOROSTU. Hostivař je sice díky menšímu počtu odehraných utkání na druhém místě aktuální tabulky, ale v tomto soutěžním ročníku ještě nepoznala hořkost porážky. Bude to druhý souboj našich hráčů s tímto soupeřem. Na jeho hřišti jsme podlehli na podzim 4:1. Určitě bude fajn na tento výkon navázat a soupeře v domácím prostředí pořádně potrápit. A jak se na tento zápas připraví a zároveň čím chtějí soupeře na domácím hřišti zaskočit, nám pro web prozradil Ivan Janáček a Filip Procházka. více

22.3.2019 EXTRALIGA JUNIORŮ: Důležitá výhra na Kladně a nyní dvě domácí utkání za jeden víkend Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Netradičně ve čtvrtek (21. 3. 2019) odehráli junioři další utkání EXTRALIGY a opět po krátké době se představili na Kladně. Poslední měření sil skončilo výhrou domácího celku 5:4 a tak si domácí určitě dělali zálusk na další zisk bodů. Naše sestava odcestovala mírně oslabená, ale vůle byla i tak obrovská. Od úvodních minut měla hra vysoké tempo a hlavní role patřila oběma brankářům. Až do 12. minuty, kdy se náš tým dostal po brance Martina Stupky do vedení. V další části první třetiny už branka nepadla a do šaten tak odcházel veseleji našim hráčům. Průběh utkání naznačoval, že mnoho branek padat nebude. Oba týmy pozorně bránily a i brankáři byli bezchybní. V samém závěru druhé třetiny se však domácím přeci jen podařilo překonat brankáře Jakuba Totha, když byl šťastným střelcem domácí Josef Stříbrný. Před třetí třetinou tak bylo skóre nerozhodné. Do třetí části hry vstoupily oba týmy velmi opatrně. Do vedení se podařilo dostat hostujícímu týmu, kdy se ve 34. minutě utkání trefil Michal Hruška. Radost byla obrovská, ale do konce zápasy zbývalo stále hodně času. Domácí to zkoušeli, jak to šlo, ale hostující obrana i brankář Toth nechtěli dopustit dalšího vyrovnání. To se nakonec s vypjetím všech sil podařilo a těsnou výhru 2:1 si odvezli do Ústí nad Labem. Po utkání se nám podařilo získat odpovědi od Martina Stupky, Jakuba Totha a Vojtěcha Hanzlíka. více

20.3.2019 EXTRALIGA DOROSTU: Nejnižší možná porážka na Kladně mrzí. Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V neděli 17. března 2019 se v rámci 17. kola EXTALIGY DOROSTU - divize západ, představil náš tým na Kladně. Domácí tým byl před zápasem pasován do role favorita, ale našemu družstvu se začátek utkání podařil. Domácí hráči sice byli o něco více aktivnější, ale skóre po první třetině bylo i zásluhou obou brankářů nerozhodné. Co se nepovedlo domácím v první třetině, povedlo se hned z kraje třetiny druhé. V její třetí minutě se trefil za záda Kryštofa Tůmy domácí Jiří Říha. Domácí tato branka uklidnila, ale další se jim přidat do konce prostřední části hry už nepodařilo. Ve třetí třetině se náš tým snažil prostřelit domácího brankáře Antonína Křemenáka, ale recept se najít nepodařilo během celé její délky. A když ani domácí žádnou další branku nepřidali, utkání skončilo nejhubenějším vítězstvím domácích rysů. K hodnocení utkání a důvodům proč se nepodařilo vstřelit ani jednu branku se pro web vyjádřili Ivan Janáček a Filip Procházka. více

20.3.2019 PŘEBOR MINIPŘÍPRAVEK: Naši nejmenší se představí na turnaji v Mostě Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

I našim nejmenším se rozjíždějí turnaje na plné obrátky, a i když je už nyní občas venku krásné počasí, tak tento turnaj se odehraje v neděli 24. března 2019 v mostecké hale v areálu netradičních sportů. Náš tým se nejprve představí ve své modré skupině proti týmů HBC Liberec - černý a SK Kelti 2008 - Fretky. Dále se pak utkají dle umístění se dvěma týmy z druhé skupiny. Uvidíme určitě velkou snahu všech dětí, které se budou chtít předvést před svými rodiči. Věříme, že si do mostecké haly najde cestu plno nejen rodičů, ale i fanoušků těchto nejmenších hokejbalistů. více

18.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Výhra s Hradcem udržela naději na playoff Patrik Balcar před brankářem Hradce králové (foto: Tomáš Laibl

V sobotu 16. března 2019 se uskutečnilo utkání 21. kola CROOSDOCK EXTRALIGY, kdy jsme hostili v domácím prostředí celek HBC Hradec Králové 1988. Pro náš tým ty byl velice důležitý zápas, kdy se hrálo o šanci bojovat o účast mezi nejlepšími ve vyřazovacích bojích. Hosté mají playoff jisté a už jen bojují o co nejlepší pozici po základní části. Do utkání vstoupil lépe hostující tým, když už v 57. sekundě utkání dokázal prostřelit domácího brankáře Zdeňka Bandu hostující Jaroslav Tesař. Po vstřelení této branky to vypadalo, že celé utkání bude ve znamení většího množství vstřelených branek. Zvláště když ve čtvrté minutě utkání bylo vyrovnáno. Domácí Patrik Balcar dokázal propasírovat svojí střelu mezi betony hostujícího brankáře a boly srovnáno. Kdo opravdu v této chvílí čekal brankové hody, byl nakonec zklamán. I když oba týmy byly i nadále aktivní, do konce první části hry už žádná branka nepadla. Ve druhé třetině náš tým dostal už nějaké přesilové výhody a tu druhou dokázal využívat. Po přihrávce Miroslava Růžičky se prosadil útočník Jiří Tomáš. Radost u domácí fanoušků byla obrovská a hnali i nadále svůj tým do útoku. Ve zbytku druhé třetiny dělali oba brankáři svou práci na výbornou a po druhé třetině tak svítilo na tabuli skóre 2:1 pro domácí. I ve třetí části hry probíhal aktivní hokejbal s řadou šancí, ale oba brankáři už nechtěli inkasovat žádnou branku. Ani přesilové hry se týmům nedařily, a když ani v samotném závěru nevyužil tým Hradce Králové vyloženou šanci, mohl se tým Jaroslava Pavlíka radovat ze zisku důležitých tří bodů. A jak hodnot utkání nám pro web odpověděli David Bím, Patrik Balcar a Ondřej Čejka. více

17.3.2019 EXTRALIGA DOROSTU: Podaří se bodovat na Kladně? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V neděli 17. března cestuje tým dorostenců ke svému utkání extraligy do Kladna. Úvodní bule utkání bude vhozena v 11:00 hodin. Po porážce v minulém kole v domácím prostředí od Keltů je  co napravovat, ale nebude to nic jednoduchého. Kladno je v aktuální tabulce na 5. místě, náš celek se nachází na místě sedmém. Mírným favoritem utkání budou určitě domácí, i když první měření sil dopadlo na podzim pro naše barvy. A s jakými cíli jdou do zápasu, se s námi podělila hned čtveřice hráčů. více

16.3.2019 EXTRALIGA JUNIORŮ: Zvítězíme na hřišti posledního celku soutěže?

Po porážce v minulém kole na Kladně se v neděli 17. března 2019 přestavíme na hřišti posledního týmu tabulky HBC Nové Strašecí. Domácí tým nesmíme podcenit. I když je v soutěži stále bez bodu určitě bude chtít nějakého z favoritů zaskočit. Co si před utkáním myslím o zápase myslí nám sdělil pro klubový web útočník Vojtěch Hanzlík. "Spíš než 3 bodíky budeme chtít získat psychickou vyrovnanost, kterou jsme měli na začátku sezóny. Doufám a pevně věřím, že Strágo bude náš odrazovej můstek!" více

15.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Jen výhra nad Hradcem udrží naději na play off

Poslední tři utkání základní části zbývají odehrát našemu týmu v letošním ročníku CROSSDOCK EXTRALIGY. V sobotu 16. března tak přivítáme v domácím prostředí tým z Hradce Králové. Na soupeřově hřišti náš tým v letošní sezóně těsně prohrál, ale nynější rozložení sil dělá z našeho protivníka favorita tohoto zápasu. Pokud se však našim hráčům nepodaří bodovat, s vidinou vyřazovacích bojů se budeme muset rozloučit. A jak to vidí před tímto zápasem nám pro web sdělili Josef Sobotka a Jan Sedláček.  více

15.3.2019 EXTRALIGA DOROSTU: Výkon v domácím prostředí na Kelty z Berouna nestačil

V neděli 10. března přivítal náš tým dorostu na svém hřišti Kelty z Berouna. Náš tým byl namotivováni vrátit soupeři porážku z Berouna a začátek utkání dával naději na dobrý výsledek. Už ve 3. minutě zápasu poslal domácí do vedení Jan Bečvář. Soupeř se v průběhu první třetiny čím dál víc osmělovat a  11. minutě z přesilové hry vyrovnal brankou Adama Janoška. Po první třetině tak byl stav vyrovnaný 1:1. Ve druhé části hry přibývalo na domácí straně vyloučených a soupeř dokázal dvě výhody zužitkovat a dostat se tak do vedení po 2. třetině o dvě branky. Autorem obou branek byl Marek Krbec. Od začátku třetí třetiny se domácí snažili zápas zdramatizovat a dokonce se to povedlo po brance Jáchyma Hrdličky, kdy ve 35. minutě snížil na 3:2. Jenže hostující tým trpělivou hrou dostal do dvoubrankového vedení ve 39. minutě opět Adam Janošek. Na další odpor se náš tým do konce zápasu už nezmohl a podruhé v sezóně prohrál s tímto soupeřem. A jak viděli utkání vybraní hráči z kabiny dorostu? více

14.3.2019 EXTRALIGA JUNIORŮ: Jarní část zahájena těsnou porážkou na Kladně Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 9. března 2019 zahájil jarní boje v extralize juniorů i náš tým. První utkání po zimní pauze jsme odehráli na půdě Kladna. Sice se soupeř nenacházel na místě tabulky, se kterým by byl spokojen, ale  do zápasu nastoupil v plné síle a s chutí doma zvítězit. Náš tým chtěl také vstoupit  úspěšně, ale už první třetina utkání naznačila, jak to s cílem v zápase mají domácí a ovládli ji poměrem 2:0. I když se náš tým snažil v průběhu zápasu a branky padaly na obou stranách, tak přeci jen o výhře domácích rozhodl minutu a půl před koncem zápasu Procházka. A ze tří bodů se tak radoval domácí Alpiq. A co utkání rozhodlo, nám pro web prozradil útočník Vojtěch Hanzlík: „Naše nekoncentrovanost. Neměli jsme klid na hokejkách, a troufnu si říct, že jsme měli prostě smůlu. Nechci to na to házet, náš výkon byl bídnej, ale smůla nám šla bohužel naproti.“ více

13.3.2019 PŘEBOR PŘÍPRAVEK: Na závěr jarních prázdnin odehrajel turnaj v Mostě Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Zimní příprava je pomalu u konce a i nejmenším kategoriím se rozjedou soutěžní turnaje. Tým přípravek odcestuje na turnaj do Mostu, kde se uskuteční v jejich hale další turnaj přeboru přípravek. Náš tým se nejprve utká v modré skupině s týmem HBC Lišky Liberec a HBC Nové Strašecí. Poté podle umístění odehrajeme další utkání se soupeři z červené skupiny. Uvidíme, v jaké formě se všechny týmy představí. více

11.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Strašidelný víkend pro A-tým, naděje na play off pomalu mizí. Fotografie z domácího utkání s Pardubicemi (foto: Tomáš Laibl)

Víkend hrůzy odehrál A-tým 9. a 10. března 2019. Nejprve v sobotu nestačil v domácím prostředí na tým Pardubic, který si z Ústí nad Labem odvezl pohodovou výhru 0:8 a nedovolil tak našemu týmu, aby svému soupeři vstřelil alespoň jednu branku v této sezóně. O den později cestovali hráči do Letohradu a utkání dopadlo ještě hůře a vysoká porážka, tak signalizuje již jen minimální šanci postoupit mezi 8 nejlepších týmů soutěže. více

9.3.2019 EXTRALIGA JUNIORŮ: Soutěž po zimní přestávce odstartujeme na Kladně Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Úvodní utkání po zimní přestávce čeká tým juniorů. Ke svému utkání nastoupí v sobotu 9. března 2019 od 17:30 na Kladně. Bude se jednat o první měření sil obou soupeřů v této sezóně. Kladenští už do jarních bojů zasáhli, když nestačili v Praze na Palmovce na domácí KOVO. Kladenským se sice nedaří a jsou v tabulce až na 11. místě, ale to neznamená, že utkání bude jednoduché. Kladno je v domácím prostředí velmi silné a jistě bude chtít nepovedené utkání na Kovu odčinit. A jak je tým z Ústí nad Labem na soutěž připraven, a co očekávají od souboje na Kladně, nám pro web prozradili Matěj Sedláček a Jakub Černý. více

8.3.2019 EXTRALIGA DOROSTU: V prvním domácím utkání roku 2019 přijede silný tým Keltů z Berouna Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V neděli 10. března 2019 od 11:00 se dorost představí poprvé v domácím prostředí a za soupeře přicestuje silný tým SK Kelti 2008. První měření sil dopadlo v Berouně jasně pro Kelty a tak je určitě o co hrát. Tým z Berouna je určitě favoritek, protože bojuje o samotné čelo divize západ. náš tým je aktuálně v jejím středu. Před blížícím se duelem nám na otázku pro klubový web odpověděla hned šestice hráčů. více

7.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Třetí víkend za sebou odehrajeme dvě utkání. V sobotu doma s Pardubicemi a v neděli v Letohradu Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

A je to tu. Třetí víkend v řadě bude bojovat náš tým ve dvou zápasech. V sobotu 9. března přivítáme v domácím prostředí Pardubice. V letošní sezóně jsme v Pardubicích prohráli vysokým rozdílem a máme jim co vracet. Věříme, že domácí prostředí nám pomůže bodovat. V neděli pak čeká A-tým daleké cestování až do Letohradu, kde jsme nuceni hrát už od 11:00 hodin, kdy nám domácí nevyhověli s posunem času začátku zápasu. Věříme, že i tady se tým semkne a pokusí se urvat nějaký ten bod, který může mít na konci základní části cenu zlata. více

7.3.2019 EXTRALIGA DOROSTU: Vstup do soutěže se povedl, těsná výhra z Rakovníku je důležitá Hostující brankář Jiří Tůma sleduje situaci za svojí brankou. (foto: Radek Červinka)

Jarní část EXTRALIGY DOROSTU odstartovala v neděli 3. března 2019 a náš tým cestoval na hřiště soupeře HBC Rakovník. Utkání slibovalo vyrovnaný zápas, který budou rozhodovat maličko, i s ohledem na to, že první měření sil v Ústí nad Labem skončilo jednobrankovou výhrou 3:2 pro naše barvy. Už od začátku zápasu to byl vyrovnaný boj plný osobních soubojů. Do vedení šel domácí tým ve 4. minutě, za které skóroval Ondřej Mendel. Hra byla i nadále vyrovnaná a přelévala se z jedné strany hřiště na druhou. Z jedné z útočných akcí hostů dokázal v 7. minutě zápasu vyrovnat Jan Škurla. Další branky do konce první třetiny už nepadly. I druhá třetina měla stejný průběh s tím rozdílem, že do vedení šel náš tým a opět se dokázal prosadit Jan Škurla a to ve 24. minutě zápasu. Domácím však také netrvalo dlouho a ve 28. minutě vyrovnal Matyáš Korf. Po druhé třetině tak bylo skóre 2:2. Do třetí třetiny se tak vstupovalo za nerozhodného stavu. Hra byla stále vyrovnaná a nedocházelo ani k faulům a tak bylo k vidění minimum přesilových her. Ta však překvapivě celé utkání nakonec rozhodla. Náš tým dostal ve 40. minutě výhodu přesilové hry a tu dokázal využít, kdy byl šťastným střelcem Tomáš Kapusta. Závěr utkání byl o velkém tlaku domácích, ale co nedokázala ubránit obrana, zachránil brankář Jiří Tůma. Po závěrečném hvizdu rozhodčích se radoval tým trenéra Jana Fedák z vítězství a dobrého startu jarních bojů. A co si o utkání myslí samotní aktéři, nám pro web zodpověděla hned šestice hráčů. více

5.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Prohra na Kertu a výhra v Rakovníku stále živí naději na playoff Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Druhý dvojzápasový víkend mají za sebou hráči A-týmu v CROSSDOCK EXTRALIZE. Nejprve se v sobotu 2. března představili v Praze na Kert Parku, se kterým dlouho drželi krok, ale v závěrečné části hry domácí favorit zabral a rozhodl o svém vítězství. V neděli naopak byl mírným favoritem náš tým, který se představil v Rakovníku tedy na hřišti posledního týmu tabulky. Utkání nebylo jednoduché, ale podařilo se získat důležité tři body a udržet si stále šanci bojovat o play off.  více

1.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Další náročný víkend před námi, nyní na hřištích soupeřů

Start jarních bojů CROSSDOCK EXTRALIGY se o minulém víkendu povedl. Tento víkend čekají naše hráče také dvě utkání, ale nyní na hřištích soupeřů. Nejprve se družina trenéra Pavlíka představí v sobotu 2. března 2019 od 16:00 hodin v Praze na Lužinách proti vedoucímu týmu tabulky a vítězi posledních dvou ročníků soutěže celku HC Kert Park Praha. V prvním měření sil v této sezóny náš tým v domácím prostředí s favoritem prohrál, ale dokázal jej potrápit, když ještě ve 42. minutě utkání vedl a soupeř mocným finišem zápas otočil. Druhým soupeřem bude v neděli 3. března naopak tým z druhého pólu tabulky a to poslední celek soutěže HBC Rakovník. S tímto soupeřem dokázal na podzim náš tým doma zvítězit, ale utkání to nebylo vůbec jednoduché a o zisku plného počtu bodů se hrálo až do konce utkání. Uvidíme, jak se v zápasech povede, ale ke stanoveným cílům by pomohl zisk tří bodů. více