11.5.2017 2. NHbL: V semifinálové sérii vede B-tým nad HBC Bazzy Děčín 2:0 Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 6. května a neděli 7. května se odehrála první dvě utkání semifinále 2.NHbL Čechy Sever. B-tým se díky dvěma výhrám dostal do příjemného vedení 2:0 na zápasy, ale nic rozhodnuté není. I v těchto dvou zápasech to byl velmi vyrovnaný hokejbal a obzvláště ve druhém utkání byl soupeř z Děčína ve velké části utkání lepší, takže bylo při našem týmu i trocha toho štěstí. Série bude pokračovat třetím utkáním v sobotu 13. května. Případné čtvrté utkání bude na programu hned v neděli 14. května 2017 na Stadionu mládeže v Ústí nad Labem. Co si o prvních dvou zápasech série myslí a o jeho průběhu se nám vyjádřil hráč B-týmu Stanislav Tauš. více

10.5.2017 Přebor MŽ: Z vyrovnaného utkání na Kladně bez bodu Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V dohrávaném utkání jsme zavítali na horkou půdu Apiqu Kladno. S tímto týmem nemáme vůbec dobrou bilanci, přesto jsme byli rozhodnuti pokusit se vybojovat nějaké body. více

9.5.2017 Přebor MŽ: Poprvé v sezóně výhra nad Kojoty z Hýskova. Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V dalším utkání nadtavboné části jsme přivítali na domácím hřišti Kojoty z Hýskova. více

8.5.2017 Extraliga SD: I počtvrté v sezóně vítězně s HSÚ Wolves Chomutov Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Po čtrnáctidenní přestávce pokračoval v sobotu 6. května tým starších dorostenců v bojích o umístění v extralize. Za soupeře přicestoval tým HSÚ Wolves Chomutov. Tým Chomutova je nováčkem této soutěže a i když jejich výsledky nejsou určitě dle jejich představ, tak se jejich hra během sezóny zlepšovala. A tak jsme očekávali, s jakou hrou se představí v Ústí nad Labem. Tým Chomutova však přicestoval jen s osmi hráči do pole a to se na výsledku hodně podepsalo. V první třetině ještě držel hostující tým celkem vyrovnanou hru i skóre, ale postupem času docházel Vlkům dech a na konci utkání tak svítilo na tabuli skóre 9:0 pro naše starší dorostence. Byla to tak čtvrtá výhra nad tímto soupeřem v sezóně. Po utkání nám řekl pár slov hráč našeho týmu Michal Hruška. "Já osobně moc Chomutov hodnotit nemůžu, protože jsem s nimi hrál jen tento zápas, ale myslím si, že v této soutěži moc šancí na úspěch nemají. Zápas jinak hodnotím kladně, ale mohli jsme nastřílet mnohem víc gólů." více

4.5.2017 Extraliga MD: O výhře v Berouně rozhodl až konec utkání Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Mladší dorost odehrál v sobotu 29. dubna další utkání skupiny o umístění, tentokrát na hřišti v Berouně proti místním Keltům. Domácím se povedl vstup do utkání a již ve druhé minutě šli do vedení. Hra našeho týmu se zlepšovala postupně, ale statečně hrajících 9 hráčů Keltů vydrželo vzdorovat až do poloviny třetí třetiny. V ten moment rozhodli o zisku bodů Giesel a Jičínský. Na tyto branky už nedokázal tým domácích odpovědět. K utkání se s námi podělili o pocity hráči Giesel a Hanzlík.  více

2.5.2017 Přebor MŽ: Nové Strašecí nám nadělilo na domácím hřišti desítku Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V dalším utkání jsme narazili na tým HBC Nové Strašecí. Ambiciózní tým, který nás již dokázal 2x nepříjemně zaskočit. Stejnou taktiku použili domácí na nás i v našem třetím měření sil. I napotřetí dokázali zvítězit. více

1.5.2017 2. NHbL: Očekávaný postup do semifinále se povedl v nejkratším možném počtu utkání Radost po jednom ze vstřelených gólů při čtvrtfinálové sérii s Jirkovem (foto: Tomáš Laibl)

B- tým ukončil svou čtvrtfinálovou sérii v nejkratším možném termínu. Se soupeřem HBC Kapitán Jirkov si poradil po výsledcích 3:2, 7:1 a 4:2. Nejproduktivnějším hráčem celé čtvrtfinálové série se stal Jaroslav Netušil, který se trefil za záda brankáře Jirkova hned sedmkráta přidal dvě asistence. Jak hodnotí celou sérii a blížící se semifinále nám odpověděli tři hráči našeho týmu. více

27.4.2017 Přebor minipřípravek: Z Berouna s jednou porážkou krásné druhé místo Záběr z kabiny při udílení pokynů od trenérů směrem k hráčům (foto: Roman Kodeš)

V neděli 23. dubna se uskutečnil v Berouně 7. turnaj minipřípravek v sezóně 2016/2017, kterého se účastnil i náš tým. Vzhledem k velkému počtu týmů se souběžně hrálo ještě v Novém Strašecí a v Rakovníku. Postupně nás čekali soupeři HC Kert Park Praha, SK Rebel Praha, SK Kelti 2008, HBC ALPIQ Kladno a HBC Hostivař - Mimoni. více

26.4.2017 Přebor přípravek: První místo z turnaje v Praze na Palmovce Vítězný tým z turnaje (foto: Roman Kodeš)

V sobotu 22. dubna se tým přípravky zúčastnil turnaje své věkové kategorie v Praze na Palmovce. Byl to jeden ze tří souběžně hraných turnajů, ve kterém se hrálo ve formátu 5+1 na celé hřiště. Pro hráče z této věkové kategorie to byl velký test hry na celé hřiště. Soupeři našeho týmu byl HBC Rakovník a pořádající TJ KOVO Praha. Byla k vidění řada vyrovnaných zápasů a turnaj mohl vyhrát kdokoliv. Nakonec i štěstí přálo našemu týmu, který se tak radoval z prvního vítězství v této sezóně. Věříme, že hráči budou i nadále pracovat na trénincích v poctivé práci a odměnou jim bude na dalších turnajích opět nějaké pěkné umístění. více

25.4.2017 Přebor MŽ: Ani velmi dobrý výkon body s Hostivaří nepřinesl Jeden z mnoha soubojů z utkání (foto: Tomáš Laibl)

Již potřetí jsme se v letošní sezóně měli utkat s vedoucím týmem soutěže, týmem HBC Hostivař. Náš tým na toto utkání byl velice dobře připraven a kluci byli hodně namotivováni soupeři vrátit dvě předešlé prohry. Zvláště ta druhá dlouho mrzela, když domácí Hostivař rozhodla o svém vítězství až v závěrečné třetině. Jenže hosté chtěli potvrdit roli favorita a chtěli to dokázat hlavně na hrací ploše. více

21.4.2017 Přebor minipřípravek: Náš tým cestuje do Berouna, další turnaje jsou v Rakovníku a Novém Strašecí Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

O tomto víkendu bude pokračovat nejen turnaj přípravek, ale i další z turnajů minipřípravek. Turnaj je rozdělen do tří míst. Náš tým cestuje v neděli 23. dubna k zápasům do Berouna, kde budeme mít za soupeře týmy: HC Kert Park Praha, SK Kelti 2008, HBC Hostivař, HBC Alpiq Kladno, Sk Rebel Praha. Další turnaje se odehrají v Nové Strašecí a Rakovníku. Věříme, že víkendovým turnajům těch nejmenších bude přát počasí a turnaj přinese dětem plno nových zážitků a zkušeností. více

20.4.2017 Přebor přípravek: Na turnaj 5+1 jedeme změřit své umění za soupeři do Prahy Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Na další ze série turnajů přeboru přípravek, tentokrát v pětkovém hokejbale, vyrazí náš tým do Prahy na Palmovku. Soupeři našeho týmu budou domácí TJ Kovo Praha a HBC Rakovník. Pro kluky to bude velký test v hokejbale na celé hřiště a pro trenéry zase odraz celé zimní přípravy. více

20.4.2017 2. NHbL: B-tým našeho klubu vítězem základní části, ve čtvrtfinále narazí na Jirkov Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Dlouhodobá část 2. NHbL Čechy Sever je u konce a pro 8 nejlepších týmů odstartuje playoff. Z vítězství v základní části se radoval náš B-tým, který celkem suverénně ovládl základní část. Jak hodnotí její průběh a co očekávají od vyřazovací části jsme se zeptali některých z hráčů našeho týmu. více

18.4.2017 Extraliga MD: Po výhrách ve Stříbře a Třemošné přijedou netradičně ve středu Litoměřice Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V neděli 9. dubna odehrál tým mladšího dorostu netradičně dvě utkání v jeden den. Obě utkání se povedla zvládnout a tým se tak po zisku šesti bodů drží na 2. místě tabulky skupiny o umístění EXTRALIGY MLADŠÍHO DOROSTU. Po volném víkendu o velikonočních prázdninách čeká mladší dorost už ve středu 19. 4. na domácím hřišti utkání proti týmu SHC Killers Litoměřice. Jak hodnotí neobvyklé dvojutkání a jaké jsou cíle před zápasem s Litoměřicemi, jsme se zeptali některých členů mladšího dorostu. více

14.4.2017 CCM Extraliga: I letošní sezónu končí A-tým ve čtvrtfinále Jedna z útočných akcí Plzně v 5. čtvrtfinálovém utkání

V rozhodujícím pátém utkání nestačil naž A-tým na velmi dobře hrající Plzeň a sezóna tak předčasně končí. O své pocity se s námi svěřili brankář Zdeněk Banda a obránce Ivan Kučera.  více

13.4.2017 Extraliga SD: Domácí porážka od Dobřan, nyní na zápasy do Zlivi a Blatné Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 8. dubna přivítal starší dorost na domácím hřišti soupeře TJ Snack Dobřany. Soupeř z Dobřan je na prvním místě tabulky skupiny umístění v extralize. Průběh utkání byl celkem vyrovnaný a po dvou třetinách byl stav nerozhodný 1:1. O výhře Dobřan rozhodla až lépe zvládnutá třetí třetina. A jak zhodnotili tento zápas někteří hráči z kabiny staršího dorostu? více

10.4.2017 CCM Extraliga: O postupujícím do semifinále rozhodne pátý zápas Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V neděli 9. dubna se v plzeňské hale odehrálo 4. utkání čtvrtfinálové série. Ve svém druhém domácím utkání se plzeňští ještě více snažili dostat náš tým pod tlak a co nejdříve rozhodnout ve svůj prospěch tento zápas. Domácí udeřili v osmé minutě utkání, po vyhraném vhazování se míček dostal na hůl Lukáše Hanuše a ten brankou dostal svůj tým do vedení. I ve zbytku první třetiny byl domácí tým aktivnější, ale skóre již zůstalo nezměněno.  více

10.4.2017 Přebor MŽ: S čistým kontem doma s Kovem Praha Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Druhé utkání nástavbové části jsme sehráli s týmem TJ KOVO Praha.  více

9.4.2017 CCM Extraliga: Ve čtvrtfinále jdeme opět do vedení Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 8. dubna se v Plzni odehrálo třetí čtvrtfinálové utkání. Oba týmy čekala náročná bitva, na jejímž konci se mohl radovat jen jeden. Náš tým nastoupil do utkání aktivně a nechtěl nechat domácí hráče na svém hřišti vytvořit si potřebný tlak, do kterého je hnala velmi slušně zaplněná hala. První branku se podařila vstřelit jako odměnu za úvodní aktivitu našemu týmu. Śťastným střelcem byl Karel Kubát. O necelé tři minuty přidal druhou branku našeho týmu David Gottfried a byl to tak velmi povedený vstup do zápasu. Plzeňští už do konce třetiny nenašli recept na naší obranu včele se Zdeňkem Bandou a vedení 2:0 po první třetině bylo zasloužené. více

7.4.2017 CCM Extraliga: Čtvrtfinále se přesouvá do Plzně Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Po prvních dvou zápasech čtvrtfinále CCM EXTRALIGY na domácím hřišti se série přesouvá za stavu 1:1 do plzeňské haly. První dvě utkání série jen potvrdila, že budou rozhodovat maličkosti a utkání budou velice vyrovnaná. V prvním utkání, které bylo bohatší na branky, rozhodl až v prodloužení ústecký Jan Štěpánek. Ve druhém zápase se oba týmy ještě více zaměřili na obrannou část hry a nakonec z toho byla výhra Plzně 2:1. Tato série bude určitě soubojem obran než nějakých střeleckých dostihů. Jak se bude série vyvíjet v Plzni? Podaří se tam našim hráčům alespoň jednou zvítězit nebo rozhodne výhoda domácího prostředí? To vše bude rozluštěno po sobotním a nedělním zápase. A co od zápasů v Plzni očekávají tři hráči našeho A-týmu? více

4.4.2017 Přebor MŽ: Rebely jsme přehráli až v závěrečné třetině. Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

K prvnímu utkání nadstavbové části přeboru mladších žáků cestoval náš tým do Prahy na hřiště v části Čimice, kde hrají své zápasy místní Rebelové. Jednalo se o třetí souboj těchto týmů v  letošní sezóně. V obou odehraných zápasech se radoval z vítězství náš tým. Tým Rebelů se během letošní sezóny zlepšuje a tak se po naší ne úplně ideální formě čekalo velmi dramatické utkání. více

3.4.2017 CCM Extraliga: Po zápasech v Ústí je stav čtvrtfinále 1:1 na zápasy Jedna ze situací před brankou Plzně (foto: Tomáš Laibl)

První a druhý dubnový den se v areálu Stadionu mládeže v Ústí nad Labem odehráli první dvě utkání čtvrtfinálové série mezi naším domácím klubem a soupeřem HBC Plzeň. Obě dvě utkání potvrdila to, co se před sérií předpovídalo, že to bude velmi vyrovnaná série a budou rozhodovat maličkosti a možná i trocha toho štěstíčka. V prvním utkání byl šťastnější náš tým, který zvítězil brankou Jana Štěpánka v prodloužení. Ve druhém utkání se dlouho nedařilo našim střelců a Plzeň vedla po dvou třetinách 2:0. V závěrečné třetině se našemu týmu podařilo jen snížit, na víc už to nestačilo. Jak vidí první dva zápasy, nám po druhém utkání prozradili brankáři Antonín Brhel a Zdeněk Bandy, závěrem pak obě utkání zhodnotil útočník Lukáš Soukup. více

31.3.2017 CCM Extraliga: Čtvrtfinále otevírá své brány! Favorit série se hledá těžko. Využijeme výhody domácího prostředí? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

O víkendu 1. a 2. dubna 2017 proběhnou na hokejbalovém hřišti v Ústí nad Labem první dva čtvrtfinálové zápasy CCM EXTRALIGY. V sobotu bude úvodní bule vhozena v 16:00 hodin a v neděli v 11:00 hodin. Čtvrtfinálová série bude určitě vyrovnaná a budou rozhodovat maličkosti. Věříme, že náš tým využije výhodu domácího prostředí a vstoupí tak do vyřazovacích bojů úspěšně. více

29.3.2017 Přebor minipřípravek: Na turnaji v Praze náš tým na velmi pěkném 4. místě Týmové foto hráčů z turnaje (foto: Roman Kodeš)

V neděli 26. března 2017 se cestoval náš tým minipřípravky na další ze série turnajů, tentokrát do Prahy na Lužiny, které jsou domácím hřištěm tým HC Kert Park Praha. Náš tým pod vedením trenérky Pavly Šimicové a Miloslava Gottfrieda si nevedl vůbec špatně. Ze šesti utkání se náš tým mohl radovat z vítězství v polovině případů. Turnaj se odehrál za krásného jarního počasí a tým si tento turnaj užil a už se těší na další tréninky a samozřejmě i zápasy, kterých bude během jarní části ještě dost. více