4.10.2017 MČR SŽ: Po výhrách nad Hýskovem a Kladnem je náš tým aktuálně na 3. místě tabulky Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Starší žáci mají odehraná další dvě utkání. Nejprve jsme hráli na hřiště v Berouně, kde hraje svá domácí utkání i tým HBC Coyotes Hýskov. Hýskov byl velkou neznámou, přesto jsme chtěli odčinit první hloupou prohru v sezóně, kterou nám uštědřili na tomto hřišti domácí Kelti. V prvním domácím utkání jsme přivítali jednoho z favoritů soutěže tým HBC ALPIQ Kladno. více

2.10.2017 CROSSDOCK EXTRALIGA: I přes bojovný výkon jsme na Kert nestačili Jedna z mnoha situací před brankou Antonína Brhela (foto: Adam Deneš)

V sobotu 30. září se v rámci 5. kola CROSSDOCK Extraligy představil v Ústí nad Labem vítěz loňského ročníku HC Kert Park Praha. V úvodní třetině utkání byla hra při vyrovnaném počtu hráčů velmi opatrná. Náš tým dostal v první třetině jako první možnosti přesilových her, ale ty nedokázal využít a tak první třetina skončila bez branek. Ve druhé části hry dostal i hostující tým možnost přesilových her, ale naopak od našeho týmu dokázal hned dvě své možnosti využít a po dvou třetinách tak vedl favorit 2:0. Ve třetí třetině se náš tým ještě snažil se zápasem něco udělat, ale v koncovce se nedařilo. Třetí přesilovkovou branku Kertu vstřelil v 38. minutě hostující Pala. Na tuto branku dokázal ještě v trvajícím oslabení reagovat po skvělé přihrávce od Jana Štěpánka snížením Lukáš Soukup. I přes snahu ještě zápas zdramatizovat, se to ani díky powerplay nepovedlo. V samotném závěru byla uznána technická branka a utkání tak skončilo 1:4. Utkání hodnotím relativně kladné. Drželi jsme ve hře 5na5 krok s momentálně nejlepším týmem extraligy. Rozhodla dvě oslabení za sebou ve druhém dějství. Škoda jen, že se necháme tak často vylučovat." zhodnotil celé utkání velmi dobře chytající brankář Brhel. více

29.9.2017 Extraliga MD: Vysoká domácí dorážka od Pardubic a tento víkend na dvojutkání opět do Pardubic. Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Tým mladšího dorostu nečeká vůbec jednoduchá sezóna. V neděli 24. září přicestoval k utkání tým HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice, který byl i dle aktuálního postavení v tabulce velkým favoritem. Kdo bude udávat tempo utkání bylo jasné od první minuty. Pardubičtí hned od začátku zaměstnávali brankáře Jaloveckého pořádnou porcí střel a branky naskakovaly v prvních dvou třetinách rovnoměrně po čtyřech v každé z nich. V závěrečně části hry už hosté polevili a na konci zápasu tak svítilo na světelné tabuli 9:0 pro Pardubice. Celé utkání shrnul Ivan Janáček: Byli výrazně lepší, ale zlepšujeme se.“ O víkendu 30. Září a 1. Října vyráží tým mladšího dorostu k zápasům do Pardubic. Nejprve se opět utkání s Autoskláři z Pardubic a v neděli náš čeká souboj o první body s Pardubickým Svítkovem. „Věřím, že jedeme získat první body“, řekl pro klubový web Ivana Janáček. více

29.9.2017 CROSSDOCK EXTRALIGA: V Rakovníku výhra za dva body a v sobotu přivítáme obhájce titulu Kert Park Praha Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Státní svátek 28. září nabídl kompletní extraligové kolo. Náš tým cestoval k utkání do Rakovníka. Od úvodu utkání bylo jasné, že v utkání se bude radovat ten tým, který lépe zvládne přesilové hry a přidá více bojovnosti. Po první bezbrankové třetině se ve druhé části hry dostal náš tým zásluhou branky Jana Štěpánka do vedení. Na konci druhé třetiny zůstal před naší brankou nepokrytý Pospíšil, kterého zpoza branky našel přesnou přihrávkou Švancar, a bylo srovnáno. Ve třetí třetině v 36. minutě vyhrál v útočném pásmu vhazování Štěpánek a Miloslav Kváš tvrdou ranou prostřelil domácího brankáře. Domácí nic nevzdávali, a když jim rozhodčí čtyři minuty před koncem utkání nabídl přesilovou hru, dokázal ji využít Schnaubelt. Do konce utkání se už na skóre nic nezměnilo a tak přišli na řadu samostatné nájezdy. V těch zůstal Antonín Brhel bezchybný a po pěkně využitém nájezdu Karla Pilaře se radoval náš tým z výhry 3:2 a druhého bodu navíc do tabulky CROSSDOCK EXTRALIGY. více

27.9.2017 CROSSDOCK EXTRALIGA: Státní svátek 28. září nabídne další kolo a náš tým jede do Rakovníka Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Státní svátek 28. září nabídne kompletní 4. kolo CROSSDOCK extraligy. Náš tým cestuje k utkání do Rakovníka, kde bude úvodní bule utkání vhozena v 11:00 hodin. V loňské sezóně náš tým v Rakovníku prohrál na samostatné nájezdy. Uvidíme, jak se našemu hodně pozměněnému týmu povede po dvou povedených domácích zápasech na hřišti soupeře. A jak vidí tento duel, nám prozradili brankář Antonín Brhel a útočník Lukáš Soukup. více

26.9.2017 Extraliga SD: První zaváhání v sezóně přišlo na Kladně Týmové foto po skončení utkání (foto: Jan Fedák)

V sobotu 23. září pokračovala série úvodních venkovních utkání, tentokrát na půdě Kladna. A hned od první třetiny se hrál útočný hokejbal. Během první třetiny padlo celkem pět branek. Vedení po první třetině patřilo domácímu Alpiqu. Ani jedna ze stran nemohla být tou dobou spokojena s obrannou hrou. Ve druhé třetině už byla hra více zodpovědná a jediný kdo v této části hry vstřelil branku, byl domácí Procházka. Tou dobou nikdo netušil, že to bude nakonec vítězná branka. Náš tým během třetí části hry vyvinul dostatek úsilí, ale díky jedné brance se podařilo jen snížit a tak všechny body zůstávají na Kladně. Není třeba věšet hlavy, soutěž je ještě dlouhá a v dalším kole bude náš tým hrát konečně na domácím hřišti. A jak viděli samotné utkání, nám prozradili hráči Čejka, Stupka a Bartoš.  více

26.9.2017 CROSSDOCK EXTRALIGA: V domácím prostředí se výsledkově dařilo Jedna ze situací v utkání s Mostem (foto: Ivana Laiblová)

Víkend 23. a 24. září byl pro A-tým plně nabitý. Nejprve v sobotu přicestoval k utkání CROSSDOCK extraligy nedaleký HBC Rondo Most a v neděli čekala náš tým dohrávka prvního odloženého kola proti Hradci Králové. Sobotní utkání s Mostem bylo velmi vyrovnané a soupeř se dostával do hry větším množstvím přesilových her. Obě branky nám mostečtí vstřelili právě při početní výhodě. Náš tým musel dvakrát dotahoval a v obou případech byl úspěšný. Utkání tedy dospělo až k samostatným nájezdům. V těch se nakonec radoval náš tým, kdy hlavně zásluhou přesné mušky Vojtěcha Červinky zůstal i druhý bod z tohoto zápasu doma. V neděli přicestoval tým z Hradce Králové a utkání slibovalo opět vyrovnaný průběh a opravdu tomu tak bylo. Ve druhé třetině při našem vyloučení dostal tým Hradce střelec Novák do vedení, a s naším týmem to nevypadalo vůbec dobře. Ke konci první třetiny se po narážečce s Janem Štěpánkem dostal se zakončení Jiří Grus a bylo srovnáno. I třetí třetina byla vyrovnaná. K našim hráčům se přiklonilo i štěstí, kdy byl Hradec Králové ke konci zápasu hodně vylučován, ale náš tým toho nedokázal využít. Až Lukáš Soukup při vyrovnaném počtu hráčů dostal 55 sekund před koncem třetí třetiny náš tým do vedení 2:1. Po dalších 11 vteřinách se trefil po nedorozumění hostující obrany David Bím a bylo to 3:1. Hosté ještě ve snaze s výsledkem něco udělat odvolali brankáře a podařilo se jim snížit na konečných 3:2. To bylo však v tomto zápase vše a náš tým se radoval z víkendových 5 bodů ve dvou zápasech. více

22.9.2017 CROSSDOCK EXTRALIGA: Poprvé v letošní sezóně se představíme na domácím hřišti Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

O víkendu 23. a 24. září se poprvé v letošní sezóně CROSSDOCK EXTRALIGY představí náš A-tým před domácími fanoušky. Nejprve přicestuje v sobotu k derby HBC Rondo Most. V neděli se pak odehraje odložené utkání 1. kola, kdy přijede již uzdravený tým Hradce Králové. Oba duely slibují napínavé zápasy a určitě se bude na co dívat. V sobotu bude vhozena úvodní bule utkání v 16.00 hodin, v neděli pak ve 14:30. A co od následujících zápasů očekávají hráči našeho týmu? více

22.9.2017 Extraliga SD: Podaří se prodloužit série výher i na Kladně? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Ke čtvrtému venkovnímu utkání extraligy staršího dorostu odcestuje v sobotu 23. září náš tým do Kladna. Vstup do soutěže se našemu týmu povedl a bylo by hezké tento vstup potvrdit i v Kladně. Domácí určitě nejsou se svým vstupem do soutěže spokojeni, když si na své konto zatím připsali jen jednu výhru a dvě porážku. Úvodní bule utkání bude v kladenské městské aréně vhozena ve 14:00 hodin. Budeme se těšit, jak se našim hráčům povede. A jak to naši hráči vidí před samotným zápasem? více

21.9.2017 Extraliga MD: Hostivař naložila našemu týmu 13 kousků na cestu domů Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Mladší dorost odjížděl k prvnímu venkovnímu utkání na hřiště klubu HBC Hostivař. Už před zápasem bylo jasné kdo je favoritem utkání. Navíc náš tým neodcestoval v kompletní sestavě. Hostivař do utkání vlétla a náš tým se nestačil divit. Už během první třetiny si domácí vytvořili luxusní náskok.  Do zbytku utkání už trochu Hostivařským zvlhl střelecký prach, nebo měli s našim týmem slitování. Na tabuli tak svítilo po skončení zápasu skóre 13:1. K utkání poskytli komentář tři hráči z našeho týmu. více

20.9.2017 Extraliga SD: Krásných 6 víkendových bodů a povedený start soutěže Fotka po vítězném utkání v Jihlavě (foto: Jan Fedák)

Starší dorost pokračoval v sérii venkovních utkání a o víkendu 16. a 17. září nastoupil nejprve v Praze na Hostivaři. K nedělnímu utkání čekal tým pak přesun do Jihlavy. Sobotní utkání slibovalo velkou bitvu. Kvalitní tým Hostivaře budil respekt. Samotné utkání bylo velmi vyrovnané, což dokazuje i konečný stav střel na branku na konci utkání, který byl vyrovnaný 29:29. Náš tým měl ale přeci jen větší štěstí v koncovce a tak dokázal Hostivař překvapit a zvítězit v tomto zápase 4:2. V neděli se naši hráči představili v Jihlavě, která byla pro náš tým velkou neznámou. Tým však povzbuzen výhrou ze soboty už od úvodní části hry naznačil, že body v Jihlavě nechat chtít nebude. Postupným navyšováním skóre během všech třetin, tak svítilo po utkání na světelné tabuli 8:0 pro náš tým a vychytaná nula pro brankáře Dominika Landta. A jak viděli tento náročný víkend někteří aktéři zápasů? více

19.9.2017 CROSSDOCK EXTRALIGA: Zahájení soutěže bez bodového zisku Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 16. září zahájil A-tým letošní sezónu v CROSSDOCK EXTRALIZE na dalekém hřišti v Sudoměřicích. Po náročné cestě, na kterou se ale nedá vymlouvat, se našemu týmu nepovedl začátek utkání. Už po 10. minutách vedli domácí 2:0. Tento stav už pak zůstal do konce 1. třetiny. Do druhé třetiny vstoupil náš tým o něco aktivněji a zásluhou Lukáše Soukupa se podařilo snížit hned na jejím začátku na 2:1. V této části hry jsme soupeře přestříleli a bylo škoda, že se nepodařilo vyrovnat ještě v průběhu 2. třetině. Na začátku třetí části hry se vyrovnat podařilo a úspěšným střelcem byl opět Lukáš Soukup. Bohužel řadu utkání rozhodují přesilové hry a nejinak tomu bylo v tomto zápase. Sudoměřičtí tak v 39. minutě využívají přesilovou hru a jdou do vedení 3:2. Ve zbytku zápase se našim hráčů nedá odepřít snaha, ale utkání nakonec vyhrávají Sudoměřice a náš tým se tak vracel domů bez bodového zisku. K průběhu utkání nám odpověděla hned čtveřice hráčů našeho klubu. více

19.9.2017 MČR SŽ: Na úvod soutěže prohra v Berouně s Kelty Pozdrav týmů před zahájením utkání (foto: Václav Jirkovský)

K prvnímu utkání nové sezóny jsme zajížděli do Berouna, kde hraje svá domácí utkání tým, SK Kelti 2008. V tomto utkání jsme chtěli zúročit před sezónní přípravu. více

15.9.2017 CROSSDOCK EXTRALIGA: Soutěž zahájíme s týdenním zpožděním v Sudoměřicích Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 16. září vstoupí náš A-tým do letošního ročníku CROSSDOCK EXTRALIGY s týdenním zpožděním, kdy první zápas byl odložen pro marodku týmu HBC Hradec Králové 1988. Naším soupeřem pro úvod sezóny bude tak nejvzdálenější soupeř a to SK Sudoměřice. Náš soupeř zahájil sezónu minulý týden v Plzni, kde nestačil na domácí mečouny a prohrál 5:0. Uvidíme jak první utkání našeho obměněného týmu dopadne a jaké jsou týmové cíle a jejich osobní nám před startem soutěži sdělili brankář Antonín Brhel a útočník Lukáš Soukup. více

14.9.2017 Extraliga MD: V prvním utkání byl nad naše síly Alpiq Kladno V obranné činnosti domácí Lukáš Belica proti hráči Kladna

V neděli 10. září zahájil náš mladší dorost svoji účast ve skupině A extraligy. Do Ústí nad Labem přicestoval tým HBC Alpiq Kladno a už před zápasem bylo jasné, že to nebude nic jednoduchého. Hned od úvodu bylo Kladno aktivnější a vytvářelo si více střeleckých příležitostí. Do vedení se ale dostal náš tým díky využité přesilové hře, kdy střelu Kastnera tečoval před brankou stojící Zeman. Kladnu se podařilo do konce první třetiny přeci jen vyrovnat. Uspěným střelcem byl Stříbrný. S první třetinou, tak mohl být trenérský tým domácích spokojen. I ve druhé třetině bylo Kladno aktivnější a díky brankám Maurera a Čejky odskočilo na rozdíl dvou branek. Od třetí třetiny již bylo znát, že náš tým na obrat nedosáhne. I třetí třetinu totiž vyhrálo Kladno a na světelné tabuli tak po utkání svítilo skóre 2:5. Bojovnost a snaha našim hráčům upřít nešla a tak uvidíme, jak si povedou v dalších zápasech.  více

13.9.2017 MČR SŽ: Pod vedením zkušeného trenéra Václava Jirkovského zahájíme sezónu v Berouně

Tým starších žáků se po loňském návratu do Mistrovství České republiky, přestaví pod novým trenérským vedením.  O tým se bude starat jako hlavní trenér zkušený Václav Jirkovský a má hned trojici asistentů - Radka Červinku, Michala Štimu a Radka Ropa. Skupinka hráčů ročníků 2003 a 2004 bude bojovat ve své skupině s těmito soupeři: HBC Rakovník, HBC Coyotes Hýskov, HBC Nové Strašecí, HBC ALPIQ Kladno, SK Kelti 2008. První utkání čeká tým v sobotu 16. 9. 2016 od 10:00 hodin na hřišti v Berouně s domácím Kelty. A jak se tým připravoval a co od týmu očekává, nám prozradil hlavní trenér Václav Jirkovský. více

9.9.2017 Extraliga MD: Na úvod soutěže nás přijede prověřit silné Kladno Ilustrační foto (foto:Tomáš Laibl)

Mladší dorost zahájí letošní sezónu extraligy v neděli 10. 9. od 12:00 hodin s týmem HBC Alpiq Kladno. Na začátek soutěže náš nečeká nic jednoduchého, protože většina loňského týmu se přesunula do staršího dorostu a nově příchozí tak nečeká nic lehkého. Jak jsou spokojeni s předsezonní přípravou, nám odpověděli Jiří Tůma a Anna Kuželová. více

8.9.2017 Extraliga SD: Soutěž zahájíme v Novém Strašecí

Jako první tým vstoupí do letošních soutěžních utkání tým staršího dorostu. Tým pod vedením trenéra Jana Fedáka nastoupí na hřišti nováčka soutěže HBC Nové Strašecí v sobotu 9. 9. 2017 od 11:00 hodin. Věříme, že kvalitní letní příprava se projeví a tým se bude vracet se ziskem tří bodů. A jak vidí blížící se utkání někteří z kabiny staršího dorostu? více

7.9.2017 Na Memoriálu Jindřicha Borůvky skončil starší dorost šestý

O víkendu 2. a 3. září proběhl na hokejbalovém hřišti v Ústí nad Labem na Stadionu mládeže tradiční Memoriál Jindřicha Borůvky. Turnaj měl velmi kvalitní obsazení, kdy polovina účastníků bude účastníky 2. ligy v ročník 2017/2018. Samotný turnaj z pohledu staršího dorostu zhodnotili hráči Vojtěch Hanzlík a Dominik Landt. více

31.8.2017 Starší dorost zakončí letní přípravu účastí na Memoriálu Jindřicha Borůvky Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Hráči staršího dorostu zakončí svojí letní přípravu účastí na mužském turnaji Memoriál Jindřicha Borůvky, který se uskuteční na Stadionu mládeže v termínu 2. a 3 září 2017. Je to poslední prověrka před zahájením soutěže, které čeká starší dorostence v sobotu 9. září v Novém Strašecí. K ukončené letní přípravě nám odpověděli na otázky hráči Tadeáš Bartoš a Vojtěch Hanzlík. více

18.7.2017 Příprava mládeže na soutěžní ročník 2017/2018 se pomalu rozjíždí Fotografie z letního soustředění v Doksech v areálu Termit v roce 2016

Letní prázdniny sice nejsou ještě ani ve své polovině, ale řada mládežnických týmů už pomalu zahájí přípravu na hokejbalový ročník 2017/2018. více

13.6.2017 Přebor minipřípravek: Loučení se sezónou krásným druhým místem Vyhlášení výsledků po turnaji (foto: Pavla Šimicová)

Tým minipřípravky se v neděli 11. června 2017 zúčastnil posledního turnaje v sezóně 2016/2017. Turnaj se tentokrát uskutečnil v krásné hale v Praze Jižní město. Závěrečný turnaj sezóny si hráči opravdu užili a na závěr sezóny jim byli předány i medaile, které hráčům udělali velkou radost.Děkuje tímto všem nejmenším za přístup k celé sezóně a těšíme se na sezónu další. více

9.6.2017 Přebor minipřípravek: Tentokrát vyrážíme bojovat do haly v Praze na Jižním městě

Další ze série turnajů minipřípravek v sezóně 2016/2017 se odehraje ve velmi pěkné multifunkční hale v Praze na Jižním městě. Soupeři naše týmu budou HBC Hostivař, HC Kert Park Praha, HBC Tygři Mladá Boleslav a SK Kelti 2008. Za venkovních veder bude pro naše nejmenší ideální na celodenní turnaj nižší teplota, která v hale určitě bude. Uvidíme, jak se našemu týmu pod vedením trenérů - Pavla Šimicová, Karel Pilař, Jiří Nademlejnský povede a zda budou úspěšnější než na posledním turnaji. Tato skupina je skupinou Elite a jsou tedy nejlepší týmy dlouhodobé části této sezóny. více

6.6.2017 ROZHOVOR: Radek Rop a Tadeáš Bartoš hodnotí sezónu starších dorostenců 2016/2017 Zleva Radek Rop a Tadeáš Bartoš (foto: Tomáš Laibl)

Po právě skončené sezóně 2016/2017 nám odpověděli na otázky k extralize staršího dorostu, a jejím průběhu hráči Radek Rop a Tadeáš Bartoš. Po této sezóně končí ve starším dorostu ročník 1997, který není příliš početný a oba hráči, kteří nám poskytli rozhovor, budou pokračovat ještě v ročníku dalším. více