9.3.2018 Extraliga SD: V domácím prostředí přivítáme tým z Písku Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Po odloženém utkání s Karvinou čeká v neděli 11. března 2018 od 11:00 hodin na domácím hřišti soupeř HC ŠD Písek. Soupeř se nachází na šestém místě tabulky. Náš tým je sedmý a tak se bude jednat o souboj sousedů v tabulce. První měření sil během podzimní části soutěže zvládl náš tým, když v Písku zvítězil na samostatné nájezdy. Jestli nebude hráčům vadit herní výpadek z minulého víkendu, a jaké mají cíle pro tento zápas, nám pro klubový web odpověděla čtveřice hráčů staršího dorostu. více

8.3.2018 CROSSDOCK EXTRALIGA: Podaří se v domácím prostředí bodovat s Rakovníkem? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

O uplynulém víkendu prohrál A-tým na hřišti v Malém Březně s Mostem jednoznačně 4:0. V sobotu 10. března od 14:00 hodin se naši hráči představí poprvé po zimní přestávce před domácím publikem. Za soupeře přijede tým HBC Rakovník, který minulý víkend prohrál v domácím prostředí těsně Plzni 2:1. Oba týmy si tak budou chtít v tomto utkání připsat první body v roce 2018. Věříme, že šťastnější bude domácí celek. A jaké jsou cíle a co je potřeba zlepšit oproti minulému utkání nám pro web odpověděli obránce Miloslav Kváš a útočníci Jan Langthaler a Karel Pilař. více

6.3.2018 CROSSDOCK EXTRALIGA: Po zimní přestávce se vstup do soutěže nepovedl Souboj o míček před brankářem Rechtorikem (foto: Tomáš Laibl

V sobotu 3. března 2018 odehrál A-tým první utkání po zimní přestávce v Malém Březně proti domácímu HBC Rondo Most. Domácí byli hned od začátku malinko aktivnější a šťastnou brankou šli už ve 25. sekundě utkání do vedení. V dalším průběhu první třetiny nebylo vidět žádné pohledné akce jen řadu střel na brankáře ze středního pásma. V blížícím se konci první třetiny zvýšil domácí vedení na 2:0 Ondřej Novák. Stav 2:0 byl pro náš tým krutý, ale zasloužený. Ve druhé třetině nastoupil náš tým odhodlaně s výsledkem ještě něco udělat, ale branka ve 21 minutě na 3:0 donutila trenéra ke střídání brankářů. Týmu se navíc nedařilo ani v přesilových hrách, které měl náš tým během prvních dvou třetin k dispozici. Stav po druhé třetině tak byl zaslouženě 3:0 pro domácí. Svou premiéru v extralize si odbyl mladý brankář Rechtorik, který ve zbytku utkání podával velmi dobrý výkon, ale i on obdržel branku, když se za jeho záda trefil v 36. minutě Josef Poláček. Vstup do soutěže se tak nepovedl a porážku 4:0 se bude náš tým snažit napravit v domácím utkání s Rakovníkem. více

28.2.2018 CROSSDOCK EXTRALIGA: Po zimní přestávce zahájíme soutěž s Mostem Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 3. března 2018 zahájí A-tým jarní boje v CROSSDOCK EXTRALIZE. První utkání odehrají svěřenci Jaroslav Pavlíka v Malém Březně, které bude pro zbytek sezóny domácím prostředím týmu HBC Rondo Most. Utkání bude určitě vyhecované a bude mít ten správný náboj, vzhledem k tomu, že se jedná o derby dvou týmů z jednoho regionu. Úvodní bule utkání bude vhozena v 15:00 hodin. Před startem soutěže nám odpověděl na otázky nadějný obránce Jiří Grus a posila týmu do útoku pro zbytek sezóny Miroslav Strejček.  více

26.2.2018 Extraliga SD: Vstup do jarních bojů se povedl Jedna z mála akcí před domácím brankářem Dominikem Landtem (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 24. února 2018 odehrál tým staršího dorostu své první utkání jarní části extraligy. Od úvodního vhazování byl domácí celek aktivnější a vytvářel si více střeleckých příležitostí, ale všechny akce zpočátku končí v náručích brankáře Tomáše Kužela. Až v 11. minutě se dokázal prosadit domácí Martin Stupka a zlomil tak kouzlo hostujícího brankáře. I ve druhé části hry pokračovala domácí převaha. Nejprve zvýšil na 2:0 svou sedmou brankou sezóny Ondřej Čejka. V 26. minutě pak dokázal zužitkovat přesilovou hru Ondřej Rechtorik a domácí tým se tak dostal do pohodlného vedení. Stav po dvou třetinách tak byl 3:0 pro domácí celek. Ve třetí části hry se i hosté snažili prostřelit domácího brankáře a i když v této části hry měli nejvíce šancí i zásluhou přesilových her, nepodařilo se jim to. Domácí brankář Dominik Landt, tak za pomoci obránců dotáhl utkání až do konce s čistým kontem a radost z výhry tak byla na hokejkách domácích hokejbalistů. více

23.2.2018 Extraliga SD: Druhou část sezóny zahájíme v domácím prostředí s TJ KOVO Praha Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Starší dorost zahájí své boje v extralize v domácím prostředí proti týmu TJ KOVO Praha. Jedná se o jediné měření sil obou soupeře v základní části. Pražané se zatím nacházejí na 10. místě tabulky a určitě budou chtít bodovat, aby se přiblížili nejlepší osmičce týmů. Náš tým se bude chtít z pátého místa tabulky posunout o nějaký ten stupínek výše. A jak vidí blížící se první utkání hráči z kabiny dorostenců. více

22.2.2018 V anketě Ústeckého deníku o sportovce Ústecka skočil Lukáš Soukup na 9. místě Lukáš Soukup na fotografii úplně vpravo (Foto: Deník/Karel Pech)

V letošním ročníku ankety Ústeckého deníku o nejlepší sportovce Ústecka pro rok 2017 se umístil za náš klub jen Lukáš Soukup. V kategorii jednotlivců se umístil na konečném 9. místě. V silné konkurenci je toto umístění i tak velkým úspěchem. Gratulujeme. více

15.2.2018 Test na PRAŽSKÉM MÍČKU s pátým místem

Před blížícím se startem extraligy staršího dorostu se náš tým zúčastnil pravidelného turnaje PRAŽSKÝ MÍČEK. I když tým nebyl zdaleka kompletní, odvedená práce na hřišti byla na dobré úrovni a mladší hráči, tak sbírali cenné zkušenosti. Konečné páté místo, tak lze brát v silné konkurenci jako dobrý výsledek. více

9.2.2018 Starší dorost vyráží na PRAŽSKÝ MÍČEK

V neděli 11. února v rámci přípravy na jarní boje v extralize zajíždí starší dorost na tradiční turnaj Pražský míček. K průběhu zimní přípravy a připravenosti týmu se vyjádřili Martin Stupka a Lukáš Haluza. více

12.1.2018 ROZHOVOR: Na reprezentační kemp juniorek do Plzně míří Kristýna Suchanová Kristýna Suchanová (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 13. ledna 2018 se v plzeňské hale sejde širší výběr nadaných hokejbalistek, aby se pokusila vybojovat si místo na premiérový Světový pohár, který se odehraje na přelomu června a července v Přerově. Je to první z kempů a cesta do závěrečné nominace tak bude určitě dlouhá. Z našeho klubu se bude snažit vybojovat si místo Kristýna Suchanová, které jsme položili pro náš web pár otázek. více