28.3.2017 Přebor MŽ: Nové Strašecí rozhodlo už v první třetině. Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

K utkání 18. kalo přeboru mladších žáků zajížděl náš tým v neděli 26. března do Nového Strašecí. Jednalo se o souboj třetího a pátého celku aktuální tabulky soutěže. více

27.3.2017 CCM Extraliga: Výhra v poslední kole na Kertem nám zajistila 3. místo po základní části. Michal Hubený a Lukáš Soukup v jedné z útočných akcí našeho týmu (foto: Tomáš Laibl)

V posledním kole CCM EXTRALIGY přivítal náš tým v neděli 26. března HC Kert Park Praha, a v utkání bylo o co hrát. Jednalo se o přímý souboj o třetí místo v tabulce. Úvod utkání by opatrný a hlavně díky pozorným obranám v čele s brankáři byl stav dlouho nerozhodný. Až v 11. minutě využili domácí přesilovou hru. Po krásné přihrávce od Vojtěcha Červinky přes celé brankoviště zasunul do již odkryté klece Miklovi branky kapitán domácích Michal Hubený. V této části hry byl i nadále lepší domácí tým a ke konci druhé třetiny zvýšil na 2:0 David Gottfried, když dorazil střelu Marka Macka. Po první třetině tak byl stav pro domácí velmi radostný. Ve druhé třetině si oba brankáři hlídali své branky tak, že i po druhé třetině bylo skóre 2:0 pro domácí. Ve třetí části přibývalo vyloučených a čekalo se která strana svojí šanci využije. A byl to hostující tým, který dokázal 5 minut před koncem využít přesilovou hru, kdy úspěšným střelcem byl Tomáš Fejfar. Ve zbytku utkání i přes powerplay Kertu neobdržel brankář Brhel žádnou další branku a z výhry 2:1 se radoval náš A-tým. Jak hodnotí utkání i soupeře pro playoff jsme se po utkání zeptali čtyř hráčů z kabiny A-týmu.  více

26.3.2017 CCM Extraliga: Výhra na nájezdy v Praze s Kovem Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 25. března se představil A-tým v Praze, kde se utkal s týmem TJ KOVO Praha. Utkání už dopředu slibovalo, že se bude na co koukat. A bylo. Už v 17. sekundě zápasu se dokázal prosadit hostující Pilař a bylo to rychle 0:1. To ještě nikdo z přítomných netušil, že to byla jediná branka první třetiny i přes mnoho šancí na obou stranách. Brankáři Lain a Banda pochytali řadu nebezpečných střel. Do druhé třetiny vstoupil lépe domácí tým, který zásluhou Martina Svobody vyrovnal hned v první minutě druhé třetiny. Hra měla vysoké tempo a do vedení šel opět náš tým, když se ve 27. minutě po akci Vojtěcha Červinky prosadil David Bím. Domácí i na tuto branku dokázali odpovědět a to velmi rychle, když ještě do konce 2. třetiny vyrovnal na 2:2 Jakub Wurdák. Ve třetí třetině i přes řadu vyloučených nedokázal ani jeden z týmů strhnout vedení na svojí stranu a tak následovala série samostatných nájezdů. V té byl nakonec lepší náš tým a vítěznou branku si připsal Martin Patzelt. Po skončení utkání nám odpověděli brankáři našeho týmu. více

24.3.2017 Extraliga SD: Skupinu o umístění zahájíme na domácím hřišti proti týmu HbC Zliv Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Starší dorostenci zahájí boje ve skupině o umístění na domácím hřišti proti týmu HbC Zliv. Během základní části zvítězil každý z týmů na domácím hřišti. Bude to tak platit i po tomto utkání? Úvodní bule utkání bude vhozena v sobotu 25. března ve 14:00 hodin. více

24.3.2017 CCM Extraliga: Závěrečné dvojkolo rozhodne o pořadí po základní části Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Poslední dvě kola zbývají odehrát ze základní části CCM Extraligy v ročníku 2016/2017. Náš tým se nejprve představí v sobotu 25. března v Praze kde se utká s týmem TJ KOVO. O den později pak přivítáme v Ústí nad Labem na Stadionu mládeže další tým z Prahy a to HC Kert Park. Osm týmů má již zajištěnou účast v play off, ale až tento víkend ukáže, kdo na jakého soupeře narazí. U našeho týmu zatím není jisté ani to, zda vyřazovací boje zahájí na domácím hřišti nebo na hřišti soupeře. Jak vidí blížící se víkend, nám odpověděli někteří z kabiny A-týmu. více

23.3.2017 Přebor minipřípravek: Naši nejmenší se představí v Praze na Lužinách Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Na další turnaj kategorie minipřípravek odcestuje náš tým v neděli 26. března do Prahy do domovské arény týmu HC Kert Park Praha na Lužiny. Zimní příprava je už pomalu za námi, našim nejmenším se už blíží i tréninkový přesun na hřiště a tak uvidíme, jak si povedou na tomto turnaji. více

22.3.2017 Extraliga MD: Na závěr základní části domácí výhra proti Stříbru Jedna z útočných akcí před hostujícím brankářem (foto: Tomáš Laibl)

Mladší dorostenci uzavřeli v neděli 19. března své působení v základní části extraligy na domácím hřišti proti soupeři HC Buldoci Stříbro. Zápas byl od začátku vyrovnaný se šancemi na obou stranách hřiště. Přesnější koncovku měli hráči ze Stříbra. Hlavně hostující Svoboda, který dokázal vstřelit během posledních dvou minut první třetiny dvě branky a hosté tak odcházeli do šaten za velmi pohodlného vedení 2:0. Do druhé třetiny vstoupil o něco lépe náš tým a vypracovával si řadu šancí. Od druhé třetiny přibylo i vyloučených, a zrovna, když byl náš tým v oslabení, podařilo se snížit zásluhou Zbyška Kastnera. Ve zbytku druhé třetiny už branka nepadla a stav po dvou třetinách byl 2:1 pro hostující tým Stříbra. Ve třetí části hry za vytrvalého deště náš tým ještě zvýšil obrátky a vyplatilo se. Nejprve ve 35. minutě po akci Martina Stupky a Kristýny Suchanové vyrovnal domácí Hanzlík. Ve 39. minutě při přesilové hře opět vytvořil pěknou akci Martin Stupka a po jeho nahrávce dostal domácí do vedení Tomáš Giesel. Hosté už se v malém počtu hráčů na konci utkání nezmohli na odpor a konečný výsledek utkání tak pečetil brankou domácí Jan Škurla. Výhrou 4:2 se tam uzavřela základní část a nyní bude tým pokračovat ve skupině o umístění. A jak viděli utkání, nám prozradili hned po utkání Tomáš Giesel a Anna Kuželová. více

21.3.2017 CCM Extraliga: Hořká porážka na nájezdy s Kladnem Richard Peschout v jedné z útočných akcí (foto: Tomáš Laibl)

Ve 20. kole CCM EXTRALIGY přivítal náš tým na domácím hřišti vedoucí tým tabulky - HBC ALPIQ Kladno. Utkání se hrálo za silného deště, ale na kvalitě hry to neubíralo. Od prvních minut utkání byl náš tým ve hře 5 na 5 o malinko lepší a šel zaslouženě do vedení, když se v 6. minutě prosadil David Gottfried, který tečoval nahození na branku od Marka Macka. Už v osmé minutě se dokázal prosadit pěknou střelou domácí Vojtěch červinka, když vymetl všechny pavouky ze šibenice brankáře Hájka. Kladenští se chytili až při přesilové hře kdy v 11. minutě snížil hostující Hnízdil. Do kabin se tak odcházelo za stavu 2:1. I ve druhé třetině probíhal zápas ve velkém tempu. V této třetině začalo přibývat vyloučených na obou stranách. Jednu z našich přesilovek využil Roland Baxa, když také on trefil nádherně mezírku v brance hostujícího Hájka. Více branek ve druhé části hry nepadlo a A-tým šel do kabin za příznivého vedení 3:1. Ve třetí třetině se opět více jak 5 na5 hráli přesilové hry. Našemu týmu se bohužel již žádná nepodařila využít. Na rozdíl od nás dvě minuty před koncem zápasu při přesilové hře 5 na 3, krásnou střelou od modré čáry skóroval hostující Rejthar a bylo to 2:3. Vzhledem k tomu, že přesilová hra 5 na 3 pokračovala, tak kladenští v závěru utkání odvolali i brankáře a v přesile 6 na 3 vstřelil 23 sekund před koncem zápasu vyrovnávací branku Ogurčák. Utkání tak dospělo do samostatných nájezdů, ve kterých bylo úspěšnější Kladno a odvezlo si z Ústí nad Labem dva body do tabulky CCM EXTRALIGY. A jaký pohled měli na utkání někteří hráči našeho A-týmu.?  více

20.3.2017 Přebor MŽ: Na Hostivaři ani doma s Kladnem se nedařilo Jeden ze soubojů v utkání s Kladnem (foto: Tomáš Laibl)

Náročný víkend čekal na mladší žáky v přeboru regionu Čechy Střed. V sobotu 18. března zajížděl náš tým k vedoucímu týmu soutěže do Hostivaře. V neděli náš tým přivítal za nepříznivého počasí na domácím hřišti HBC ALPIQ Kladno, dalšího těžkého soupeře. více

19.3.2017 CCM Extraliga: V Plzni výkon na body nestačil Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V 19. kole CCM EXTRALIGY se náš tým představil v Plzni. Od začátku utkání byl domácím tým o něco málo aktivnější a také se dočkal první branky, kterou vstřelil Jiří Benedikt. O minuty později se podařilo po akci Bíma s Horáčkem vyrovnat. Stav po první třetině tak byl 1:1. I ve druhé části hry byl domácí celek hlavně podle střeleckých pokusů aktivnější, ale branku nevstřelil žádný z týmů. A tak měla rozhodnout třetí třetina. Bohužel zápas hodně ovlivnil smolný gól, který vstřelil domácí Hanuš. A když 3. minuty po druhé brance přidal domácí celek třetí branku bylo prakticky rozhodnuto. A ikdyž náštým měl ještě v závěru nějaké střeli na domácího brankáře Návaru, tak se ani jedna neujala. V závěru utkání domácí přidali ještě jednu branku a utkání tak skončilo 4:1. více

17.3.2017 Extraliga MD: Základní část ukončíme doma proti Stříbru Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

K poslednímu utkání základní části extraligy mladšího dorostu nastoupí náš tým na domácím hřišti v neděli 19. března od 13:00 hodin proti celku HC Buldoci Stříbro. Ani jeden ze soupeřů se už s předstihem nekvalifikoval do bojů o medaile v letošním ročníku soutěže. Oba týmy tak budou čekat ještě utkání ve skupině o umístění, která bude pro nepostupující týmy pokračovat. A jak to vidí před samotným zápasem, jsme se zeptali v kabině mladšího dorostu. Odpovědi nám poskytli Tomáš Giesel a Anna Kuželová více

16.3.2017 Přebor přípravek: Na další ze série turnajů cestujeme do Nového Strašecí Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 18. března vyráží náš tým přípravky na další ze série turnajů pořádaných RSHb Čechy Střed. Tentokráte odcestuje náš tým do Nového Strašecí, kde budou našimi soupeři s domácím celkem ještě HBC Hostivař, SK Kelti 2008, HBC Rakovník a HBC Tygři Mladá Boleslav. více

16.3.2017 CCM Extraliga: Čeká nás náročný víkend. Nejprve utkání v Plzni a druhý den doma Kladno Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

CCM EXTALIGA se o tomto víkendu roztočí na plné obrátky. Do konce základní části zbývají poslední 4 kola, takže každý z týmů čekají dva náročné víkendy před startem vyřazovacích bojů. Náš tým cestuje nejprve v sobotu 18. 3. do Plzně kde bude utkání zahájeno v 16:00. O den později pak přivítáme v domácím prostředí loňského finalistu a aktuálně první tým tabulky HBC ALPIQ Kladno. Úvodní bule tohoto zápasu bude v Ústí nad Labem na Stadionu mládeže vhozena v 11:00 hodin. K náročnému programu pro náš web odpovídali někteří z hráčů A-týmu. více

14.3.2017 Extraliga MD: Porážka doma s Plzní a výhra v Litoměřicích Jakub Lukáš v souboji s domácím Dominikem Drhou (foto: Tomáš Laibl)

Mladší dorostenci o uplynulém víkendu měli bohatě naplněný program. Nejprve v sobotu na domácím hřišti hostili favorita z Plzně a v neděli zajížděli do nedalekých Litoměřic. Naše sestava byla pro náročné sobotní utkání vinou zranění hodně prořídlá, a tak musel hlavní trenér Jan Fedák sáhnout do starších žáků, kteří ale v tento den měli také své utkání a tak neváhal povolat ani talentovaného mladšího žáka Radka Vyhlídala. Hosté z Plzně byli od začátku utkání lepším týmem, ale naše sestava se snažila cestu ve výhře co nejvíce znepříjemnit. Jediné co asi domácího trenéra mohlo na konci utkání mrzet, že se nepodařilo Mečounou vstřelit nějakou tu branku. Po konečném výsledku 0:6 ale i tak lze náš tým pochválit za bojovnost a snahu. více

13.3.2017 Extraliga SD: V posledním utkání základní části prohra doma s Plzní Jadna z mnoha situací před domácím brankářem Dominikem Landtem (foto: Tomáš Laibl)

V posledním utkání základní části zavítal v sobotu 11. března do Ústí nad Labem tým HBC Plzeň. Plzeňští již byli jasnými postupujícími do boje o medailové pozice v této kategorii. Náš tým byl zase jasným účastníkem bojů ve skupině o umístění. Úvodní část hry byla vyrovnaná s přibližně stejným počtem šancí na obou stranách. Plzeňští ale ukázali domácím, proč postupují. Z minima velkých brankových šancí dokázali po první třetině vést 2:0. Ve druhé třetině byla hra hodně kouskována i díky častým vyloučením. Plzeň si v poklidném tempu dokráčeli pro vedení 4:1 po druhé třetině. Ve třetí části bylo na domácích hráčích vidět, že ještě chtějí se zápasem něco udělat, ale v koncovce to až na branku Ondřeje Čejky to nebylo ono a řada střel končilo nejen mimo bránu, ale i mimo hřiště. A tak konečný výsledek po 45 minutách byl 4:2 pro hostující tým. Krátké zhodnocení pro web nám dal kapitán Aleš Zuna a útočník Radek Rop.  více

10.3.2017 Extraliga SD: Mečouni z Plzně zavítají do Ústí nad Labem. Jak dopadne poslední zápas základní skupiny? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 12. března čeká naš starší dorost poslední utkání základní skupina A s týmem HBC Plzeň. Plzenští hráči jsou již jasným postupujícím z naší skupiny. Náš tým se bude chtít před boji ve skupině o umístění určitě předvést před domácími fanoušky v co nejlepším světle. více

10.3.2017 Extraliga MD: Čeká nás náročný víkend. V sobotu doma Plzeň, v neděli do Litoměřic. Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Základní část skupiny A extraligy mladšího dorostu se pomalu blíží ke svému konci a náš tým čeká náročný víkend. Nejprve v sobotu 11. března přijede na Stadion mládeže suverén soutěže - HBC Plzeň. Zkusíme Plzeň co nejvíce potrápit a ukrást nějaké ty body." představuje plány před zápasem útočník Tomáš Giesel. Utkání bude navíc ztížené i komplikací se složením sestavy, kdy má náš tým má řadu zraněných a nemocných hráčů.  více

9.3.2017 MČR SŽ: Z Dobřan jsme si odvezli desítku. Lehké to nebude ani na Hostivaři. Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Tým starších žáků zahájil v sobotu 4. března svou jarní část soutěže na hřišti v Dobřanech. Už před zápasem bylo jasné, že to nebude nic jednoduchého. Od začátku utkání měli domácí více ze hry a i více střeleckých příležitostí. Během první třetiny si tak zajistili pohodlné vedení 3:0. Našim hráčům nešla upřít snaha, ale ani ve druhé třetině se bohužel žádný zázrak nekonal. Domácí přidávali další branky a ikdyž za náš tým vstřelil branku Jakub Lukáš stav po druhé třetině byl vysoký 8:1. Ve třetí třetině domácí tým Šneků polevil a branek jako ve druhé třetině už našemu týmu nevstřelil. A tak utkání nakonec skončilo 10:2 a za náš tým byl jediným střelcem Jakub Lukáš, který tak odehrál své nejlepší utkání kariéry. více

9.3.2017 Extraliga MD: Těsná výhra v Mladé Boleslavi Rozstřelba před utkáním (foto: Jan Fedák)

V rámci 15. kola extraligy mladšího dorostu čekala náš tým v neděli 5. března cesta do Mladé Boleslavi. V tomto utkání byl náš tým mírným favoritem, ale od samého začátku to tak nevypadalo. Hra obou týmů byla vyrovnaná a po první třetině svítilo na tabuli skóre 0:0. Do druhé části hry vstoupili lépe domácí, když se jim podařilo v 17. a 20. minutě vytvořit dvoubrankové vedení. Náš tým neskládal zbraně a stále se snažil dobývat branku Jaroslava Fukárka. Ve 24. minutě se přeci jen podařilo překonat brankáře domácích a šťastným střelcem byl Tomáš Giesel. I ve zbytku druhé třetiny byla hra vyrovnaná a šance střídala šanci. Až necelé dvě minuty před koncem druhé třetiny se podruhé v utkání prosadil Tomáš Giesel a bylo vyrovnáno. Za stavu 2:2 skončila druhá třetina a čekalo se, kdo bude ve třetí třetině šťastnější. Do třetí části hry nakonec vstoupil lépe náš tým, když v její třetí minutě dokázal překonat Fukárka Martin Stupka a týmu se podařil obrat z 2:0 na 2:3. Ale to stále nic neznamenalo. Za další dvě minuty bylo po brance domácího Lhoty opět vyrovnáno. Hra se od té doby opět přelévala z jedné strany na druhou, až byl na začátku 42. minuty vyloučen hostující Hanzlík na dvě minuty a domácí tak měli jedinečnou šanci rozhodnout o svém vítězství. Překvapivě však při přesilovce domácích se dostal do šance Martin Stupka a jeho branka při oslabení dostala náš tým opět do jednobrankového vedení. Ani ve zbytku přesilovky a ani do konce utkání už domácí nepřekovali brankáře Jaloveckého a do Ústí nad Labem tak putovali všechny tři body z toho velmi vyrovnaného zápasu. Střelec dvou branek v utkání Tomáš Giesel po utkání dodal:" V utkání jsme neplnili to, co jsme měli, takže jsme si to dělali těžký sami." více

7.3.2017 Extraliga SD: Na Dobřany to nestačilo, ale hra se začíná zlepšovat Foto z rozstřelby před utkáním (foto: Jan Fedák)

Jarní porci zápasů zahájil starší dorost v sobotu 4. 3. 2017 v Dobřanech. Favoritem utkání byl jednoznačně druhý tým tabulky TJ Snack Dobřany. Náš tým se snažil během utkání držet s kvalitním soupeřem krok, ale domácí si už v první třetině vypracovali dvoubrankový náskok, když druhé branka padla sekundu před jejím koncem. Naši hráči se i ve zbytku utkání snažili držet s domácími krok, ale na konci utkání svítilo na světelné tabuli 4:1 pro domácí Šneky. Kapitán našeho týmu Aleš Zuna k utkání řekl: "Utkání hodnotím pozitivně. Škoda některých chyb a nevyužitých šancí, ale hráli jsme dobře. Výkon a atmosféru celého týmu chceme přenést i do dalších zápasů". více

6.3.2017 Přebor MŽ: Hýskov jsme herně přehráli, ale bodovat se nám nepodařilo. Jedna z útočných akcí našeho týmu (foto: Tomáš Laibl)

K prvnímu utkání jarní části soutěže jsme doma přivítali hráče z Hýskova. Tým, který nás potrápil už ve svém domácím prostředí, se na nás chtěl vytáhnout i podruhé.  více

6.3.2017 CCM Extraliga: Výhra nad Sudoměřicemi, ale nic lehkého to nebylo. Situace těsně před vstřelením vítězné branky utkání Janem Šilínkem (foto: Ivana Laiblová)

V sobotu 4. března 2017 byla zahájena jarní část CCM Extraligy pro náš A-tým mužů. K prvnímu letošnímu utkání přicestoval nejvzdálenější soupeř soutěže a to tým SK Sudoměřice. Na hostujícím týmu nebyla od začátku utkání znát žádná únava z cesty. První třetina byla velmi vyrovnaná a skončila bezbrankovou remízou. Do druhé třetiny vstoupil náš tým aktivněji a při přesilové hře vstřelil vedoucí branku domácí střelec Lukáš Soukup. I v dalším průběhu druhé třetiny byl náš tým aktivnější a podařilo se mu přidat další dvě branky a to zásluhou Ondřeje Poláčka a Jana Šilínka. Stav po druhé třetině tak byl 3:0. Zdálo se, že náš tým si již průběh zápasu pohlídá a dovede ho do zdárného konce. Soupeř byl však proti a na začátku třetí třetiny vstřelil dvě branky během jedné minuty a bylo opět o co hrát. Hráčů Sudoměřic byli od této chvíle aktivnější. Našemu týmu se nakonec podařilo vedení udržet až do konce utkání, ikdyž v některých situacích nám pomohlo i štěstí. Důležité body do tabulky tak zůstávají v Ústí nad Labem. Příští víkend čeká CCM Extraligu reprezentační přestávka a poté dva dvojzápasové víkendy, ve kterých se rozhodne na jakém místě skončíme po základní části. K utkání se nám vyjádřili dva hráči z našeho A-týmu.  více

3.3.2017 Extraliga MD: Spravíme si chuť po porážce od Kladna v Mladé Boleslavi Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Tým mladšího dorostu vstoupil do jarních bojů už minulý týden, kdy v domácím prostředí nestačil na Kladno. Tuto neděli 5. března 2017 cestuje tým svěřenců Jana Fedáka do Mladé Boleslavi. Ani zde je nečaká nic jednoduchého. Sice náš tým na podzim tohoto soupeře na domácím hřišti porazil, ale bylo to po tuhém boji 3:1. Uvidíme jak si hráči pokusí zlepšit náladu a bodovat proti domácím Tygrům. Úvodní bule utkání bude vhozena v 11:30. A jak vidí tento duel někteří z kabiny mladšího dorostu?  více

3.3.2017 MČR SŽ: Stejně jako starší dorost cestujeme na začátek jara do Dobřan Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Po zimní přestávce zahájí starší žáci svojí soutěž v sobotu 4. března velmi těžkým utkáním v Dobřanech. Tým okolo hlavního trenéra Michala Tučka se minulý týden v rámci přípravy zúčastnil turnaje Pražský míček, kde obsadil 5. místo. Věříme, že se kluci na tomto turnaji rozehráli a pokusí se odehrát v Dobřanech co nejlepší výsledek. Nebude to však nic jednoduchého. Domácí tým se nachází aktuálně na druhém místě tabulky a určitě nebude chtít v domácím prostředí body rozdávat. Navíc v letošní sezóně zvítězili Dobřanští v Ústí nad Labem vysoko 13:1. Věříme, že naši kluci nechají na hřišti vše, co umějí a domácím jako favoritu utkání pořádně zavaří. Start utkání na naplánovaný na 11:00 hodin. více