CROSSDOCK EXTRALIGA: I přes dobré výkony je ve vedení 2:0 na zápasy Kladno

9.4.2019

Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

První dvě utkání čtvrtfinále CROSSDOCK EXTRALIGY odehrál A-tým 6. a 7. dubna 2019 na Kladně. Favorit celé série měl v obou zápasech lepší vstup do utkání. V prvním čtvrtfinálovém zápase vedlo Kladno po první třetině 3:0 a s výsledkem se našemu týmu už do závěru utkání pohnout nepodařilo a konečné skóre tak bylo 3:1. I druhé utkání mělo Kladno velmi dobrý vstup a první třetinu opět vyhrálo 3:1. Oproti prvnímu zápasu se našim podařilo výsledek dotáhnout a vynutit si prodloužení. V něm byl ale šťastnější tým domácím a radoval se nakonec opět z vítězství. Série se tak přesune do Ústí nad Labem za vedení 2:0 na zápasy pro Kladno.

K oběma utkáním nám pro web poskytli hodnocení Ondřej Poláček a Miloslav Kváš.

Poláček Ondřej: „Negativně hodnotím rozhodně naše první třetiny obou utkání. Nicméně poté zbytek zápasu se mi v obou utkáních líbil, ve druhém jsme dokonce dovedli zápas do prodloužení, od toho bychom se měli odpíchnout a pokračovat tak v domácích zápasech.“

Kváš Miloslav: „Hodnotím je záporně, protože prohráváme 0:2.Stale děláme spousty chyb a spousty zbytečných faulu. Soupeř je velmi aktivní a přímočarý.“

1. ČTVRTFINÁLE

HBC ALPIQ Kladno — Elba DDM Ústí nad Labem   3:1

HBC ALPIQ Kladno: Jirotka Jan (Hájek Filip) - Dědič Michal, Haisman Jakub, Hrabar Jiří, Novák Patrik, Pliml František, Pospíšil Jan, Soukup Radek, Barnošák Dominik, Eitler Jan, Hnízdil Daniel, Kohout Martin, Pražák Ondřej, Procházka Jaroslav, Prokop Jan, Schnaubelt Milan, Šícha Petr, Špaček Martin, Štěpáník Radim

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda Zdeněk (Rechtorik Tomáš) - Balcar Patrik, Haken Jaroslav, Kváš Miloslav, Michajličenko Petr, Poláček Ondřej, Sedláček Jan, Smolík Michal, Švanda Petr, Bím David, Čejka Ondřej, Červinka Vojtěch, Grus Jiří, Langthaler Jan, Růžička Miroslav, Soukup Lukáš, Stupka Martin, Tomáš Jiří

Branky a nahrávky: 00:58 Hrabar Jiří (Pražák Ondřej), 11:05 Pliml František (Pospíšil Jan, Pražák Ondřej) PP, 11:59 Barnošák Dominik (Eitler Jan, Hrabar Jiří) PP - 34:01 Červinka Vojtěch (Stupka Martin, Tomáš Jiří)

2. ČTVRTFINÁLE

HBC ALPIQ Kladno — Elba DDM Ústí nad Labem   5:4 PR.

HBC ALPIQ Kladno: Jirotka Jan (Hájek Filip) - Dědič Michal, Haisman Jakub, Hrabar Jiří, Novák Patrik, Pliml František, Pospíšil Jan, Soukup Radek, Barnošák Dominik, Eitler Jan, Hnízdil Daniel, Kamenář Vít, Kohout Martin, Pražák Ondřej, Procházka Jaroslav, Prokop Jan, Schnaubelt Milan, Šícha Petr, Špaček Martin, Štěpáník Radim

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda Zdeněk ( od 15:00 Rechtorik Tomáš) - Haken Jaroslav, Kváš Miloslav, Michajličenko Petr, Poláček Ondřej, Sedláček Jan, Smolík Michal, Sobotka Josef, Švanda Petr, Balcar Patrik, Bím David, Čejka Ondřej, Červinka Vojtěch, Gottfried Pavel, Grus Jiří, Langthaler Jan, Růžička Miroslav, Soukup Lukáš, Tomáš Jiří

Branky a nahrávky: 5:30 Barnošák Dominik(Schnaubelt Milan) PP, 8:40 Pliml František (Pražák Ondřej, Špaček Martin) PP, 10:22 Špaček Martin (Pliml František), 36:16 Prokop Jan (Špaček Martin), 47:43 Prokop Jan (Pražák Ondřej, Pliml František) - 4:45 Balcar Patrik SH, 15:25 Červinka Vojtěch (Soukup Lukáš) PP, 23:37 Langthaler Jan (Červinka Vojtěch, Bím David) PP, 40:44 Gottfried Pavel (Poláček Ondřej, Balcar Patrik) PP

Hokejbalový klub ELBA DDM Ústí nad Labem > CROSSDOCK EXTRALIGA: I přes dobré výkony je ve vedení 2:0 na zápasy Kladno