CROSSDOCK EXTRALIGA: Velmi nepovedené utkání v Praze s Kert Parkem

9.4.2018

Ilustrační foto (foto: Adam Deneš)

V pátek 30. března nastoupil v Praze na Lužinách náš tým k dohrávce 16. kola CROSDOCK EXTRALIGY proti domácímu Kert Parku. Než se náš tým po cestě rozkoukal, bylo to pro domácí tým 1:0, když se už po jedenácti sekundách prosadil domácí Martin Kruček. Netrvalo dlouho a z další šance překonal brankáře Zdeňka Bandu Tomáš Fejfar. Na tuto branku dokázal za náš tým reagovat zkušený Jan Štěpánek, když skóroval v osmé minutě. Do konce první části byl ale na hřišti už jen jeden tým a to domácí Kert. Do první přestávky vstřelil ještě tři branky a po první třetině tak byl stav 5:1 pro domácí a vypadalo to, že toho utkání pro naše barvy nedopadne dobře. Po první třetině došlo také na střídání našich brankářů a do branky šel Tomáš Rechtorik. Ve druhé třetině bylo vidět na našem týmu snaha s výsledkem něco udělat. Tuto část hry vyhrál 2:1 a stav po druhé třetině byl 6:3. Domácím se však dařilo v zápase i nadále a třetí třetinu opět ovládli. Do sítě Tomáše Rechtorika dokázali vstřelit další tři branky a utkání tak skočilo velmi vysokou porážkou 9:3. K utkání nám pro web odpověděli Patr Michajličenko a Jiří Poulíček.

Michajličenko Petr: „Bohužel se nám vůbec nepovedl vstup do utkání a poté, co jsme snížili na 2:1, jsme opět inkasovali a ne pouze jednou. To nás nejspíše položilo. Ve 2. třetině jsme se ještě pokoušeli vzdorovat, což se nám myslím dařilo obstojně a díky tomu jsme dokázali ještě snížit. Pak se však projevil faktor jejich první lajny, kterou jsme prostě nedokázali hlídat a ti nám nasázeli minimálně polovinu z těch gólů. Výsledek je rozhodně krutý, ale my se z něj musíme oklepat a naladit formu na play-off.“

Poulíček Jiří: „Určitě to nebylo, co jsme si představovali, bylo to spíše o tom, jak jsme k tomu přistoupili, pro nás to je ponaučení do dalšího možná vzájemného zápasu a měli bychom k tomu přistupovat obezřetněji.“

HC Kert Park Praha: Mikl Petr (Mroviec Jan) - Blaško Jan, Bureš Jakub, Dejneka Radovan, Kaucký Karel, Nýdl Jan, Rozenberg David, Šperl David, Čejka Jan, Danko Petr, Fejfar Tomáš, Javorka Jaroslav, Kruček Jiří, Kruček Martin, Plzák Lukáš, Postulka Adam, Wróbel Tomáš, Zvonek Dalimil

Elba DDM Ústí na Labem: Banda Zdeněk (Rechtorik Tomáš) - Jirava Jakub, Kváš Miloslav, Michajličenko Petr, Růžička Miroslav, Smolík Michal, Červinka Vojtěch, Gottfried David, Grus Jiří, Langthaler Jan, Peschout Richard, Pilař Karel, Poláček Ondřej, Poulíček Jiří, Soukup Lukáš, Štěpánek Jan, Tomáš Jiří

Branky a nahrávky: 1. Kruček Martin (Fejfar Tomáš, Zvonek Dalimil), 4. Fejfar Tomáš (Zvonek Dalimil, Kruček Martin), 10. Čejka Jan (Postulka Adam), 14. Šperl David (Čejka Jan, Kruček Jiří), 15. Kruček Martin (Zvonek Dalimil, Fejfar Tomáš), 26. Kruček Jiří (Šperl David, Wróbel Tomáš) PP, 32. Čejka Jan (Wróbel Tomáš, Šperl David), 35. Danko Petr (Fejfar Tomáš, Wróbel Tomáš) PP, 38. Zvonek Dalimil (Fejfar Tomáš, Nýdl Jan) PP - 8. Štěpánek Jan (Červinka Vojtěch), 24. Štěpánek Jan (Červinka Vojtěch, Soukup Lukáš) PP, 25. Soukup Lukáš (Štěpánek Jan) SH

Hokejbalový klub ELBA DDM Ústí nad Labem > CROSSDOCK EXTRALIGA: Velmi nepovedené utkání v Praze s Kert Parkem