Extraliga MD: Ani dvě utkání v Pardubicích body nepřinesla

5.10.2017

Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

O víkendu 30. září a 1. října cestoval tým mladšího dorostu ke dvěma zápasům do Pardubic. Cíl byl jednoduchý. Konečně se pokusit bodovat. V sobotu byl soupeřem tým HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice, který nám před týdnem nasázel v domácím prostředí devět branek. Ani toto utkání nebylo jiné a domácí porazili náš tým celkem hladce 8:1. V neděli na nás čekal tým Svítkova, který byl stejně jako náš celek v dosavadním průběhu sezóny bez zisku bodu. První třetina utkání se podařila domácím hvězdám na jedničku a dostali se do pohodlného vedení 3:0. Ve druhé třetině se náš tým již trochu rozkoukal a byla z toho bezbranková prostřední část hry. V závěrečné třetině se našemu týmu zásluhou Markéty Štroufové podařilo vstřelit první branku. Hned vzápětí snížil na rozdíl jediné branky Jan Škurla a bylo o co hrát. Uplynuly další dvě minuty hry a zásluhou Jakuba Lukáše bylo vyrovnáno. Náš tým byl najednou zpátky v zápase a zisk prvních bodů byl blízku. Bohužel domácí přece jen našli poslední zbytky sil a v 39. minutě utkání opět dostává domácí do vedení Jakub Rakovský. Hned minutu po této brance dává další branku domácích Lukáš Novotný. Do konce utkání už další branka nepadla a náš tým je po slibném průběhu utkání nakonec opět poražen. Věříme však, že tyto porážky náš tým nepoloží a už následující víkend se podaří bodovat.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - Elba DDM Ústí nad Labem 8:1

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Foršt Pavel - Geisler Jakub, Hruška David, Kopřiva Vojtěch, Svoboda Adam, Janeček Martin, Jedlička Tomáš, Kopsa Matěj, Langr Nikolas (C), Licek Matyáš, Mach Lukáš, Moravec Vojtěch (A)

Elba DDM Ústí nad Labem: Jalovecký Ondřej (Tůma Jiří) - Černý Ondřej, Kapusta Tomáš, Kastner Zbyšek, Maule Petr, Navarra Radim, Suchanová Kristýna, Belica Lukáš, Janáček Ivan, Jičínský Richard (C), Kuželová Anna, Lukáš Jakub, Myškovský Jakub, Škurla Jan (A), Štroufová Markéta, Tůma Štěpán, Zavadilová Adéla, Zeman Vojtěch

Branky a nahrávky: 3. Janeček Martin (Langr Nikolas), 11. Licek Matyáš (Svoboda Adam, Langr Nikolas), 18. Licek Matyáš (Moravec Vojtěch), 20. Geisler Jakub (Kopsa Matěj, Langr Nikolas), 25. Moravec Vojtěch (Licek Matyáš), 31. Mach Lukáš (Geisler Jakub), 33. Langr Nikolas (Geisler Jakub), 38. Mach Lukáš (Geisler Jakub, Foršt Pavel) - 28. Jičínský Richard(Zeman Vojtěch, Suchanová Kristýna)

HBC Svítkov Stars Pardubice - Elba DDM Ústí nad Labem 5:3

HBC Svítkov Stars Pardubice: Procházka Matěj (Šťovíček Jiří) - Bláha Matyáš, Hemžský Marek, Korbel Martin, Kralovič Jan, Novotný Lukáš, Rakovský Jakub, Birta Pavel, Bláha Tomáš, Dlouhý Nikolas, Dudík Jiří (C), Ilich Jakub, Kubát Daniel, Novák Jaroslav, Svatoň Jaromír

Elba DDM Ústí nad Labem: Jalovecký Ondřej (Zavadilová Adéla) - Černý Ondřej, Kapusta Tomáš, Kastner Zbyšek, Maule Petr, Navarra Radim, Suchanová Kristýna, Belica Lukáš, Janáček Ivan, Jičínský Richard (C), Kuželová Anna, Lukáš Jakub, Myškovský Jakub, Škurla Jan (A), Štroufová Markéta, Tůma Jiří, Tůma Štěpán, Zeman Vojtěch

Branky a nahrávky: 6. Novotný Lukáš (Bláha Tomáš), 9. Bláha Matyáš (Novák Jaroslav), 14. Dudík Jiří (Novotný Lukáš, Bláha Tomáš), 39. Rakovský Jakub, 40. Novotný Lukáš(Hemžský Marek) - 35. Štroufová Markéta(Škurla Jan), 36. Škurla Jan, 38. Lukáš Jakub (Škurla Jan)

Extraliga mladšího dorostu 2017-2018 (stav k 2. 10. 2017)