Extraliga SD: Nové Strašecí kousalo jen první třetinu

21.11.2017

Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Sérii pěti domácích utkání zakončil v sobotu 18. listopadu starší dorost, který přivítal soupeře HBC nové Strašecí. Náš tým byl stejně jako minulý víkend i nyní favoritem. Soupeř, který se v soutěži rozfoukává a rozehrává mladší hráče, přijel náš tým potrápit a to se mu v úvodních minutách zápasu dařilo. Sice byl náš tým aktivnější, ale hostující obrana v čele s brankářem Jirsou držela nerozhodný výsledek až do 10. minuty, kdy se po pěkné akci prosadil domácí Ondřej Čejka. Ve zbytku první třetiny už další branka nepadla a na časomíře tak svítil stav 1:0 pro domácí. V kabině asi domácí trenér Jan Fedák své borce pořádně vyhecoval a ve druhé třetině byl hostující tým ještě pod větším tlakem. Hned v 16. minutě vstřelil svou druhou branku domácí Ondřej Čejka. Svůj čistý hattrick dokončil v minutě dvacáté. Pak si domácí střelci vzali chvilku odpočinku. Na konci druhé třetiny přidal branku Radek Rop a necelou půl minutu před závěrečnou sirénou skóroval opět nezastavitelný Ondřej Čejka. Hostům už bylo před třetí třetinou jasné, že body si z Ústí nad Labem neodvezou, ale snaha neodjíždět s vysokou porážkou byla vidět. Ve třetí třetině se z domácího celku postupně dokázali prosadit Tomáš Giesel, Vojtěch Hanzlík a Martin Stupka a konečný výsledek tak byl 8:0. Domácí brankář Ondřej Jalovecký si připsal z patnácti hostujících střel 100%ní úspěšnost a první nulu v sezóně. Nejlepší hráč domácích nám pro náš web zhodnotil utkání: "Myslím si, že rozjezd nebyl špatný vzhledem k pokynům trenéra nehrnout se hned do brány, ale počkat na chyby soupeře." říká čtyřgólový Ondřej Čejka.

Elba DDM Ústí nad Labem: Jalovecký Ondřej (Rechtorik Tomáš) - Bartoš Tadeáš, Kastner Zbyšek, Kerner Jakub, Půža Jan, Rechtorik Ondřej, Rop Radek, Sedláček Matěj (A), Čejka Ondřej, Čelleňuk Dominik, Černý Jakub, Dörner Sebastian, Giesel Tomáš, Hanzlík Vojtěch, Hruška Michal, Jičínský Richard, Říha Petr, Stupka Martin (A), Škurla Jan, Tomáš Jiří (C)

HBC Nové Strašecí: Jirsa Lukáš - Král Vojtěch, Linke František, Šneberk Jáchym, Vaňo Daniel (C), de Fin Nicolas, Drechsler Michael, Hamouz Jiří (A), Hamouz Tomáš, Husák Zdeněk, Kučera Dominik, Pešula Ondřej, Svoboda Kryštof, Vojna Matyáš, Vojna Šimon

Branky a nahrávky: 10. Čejka Ondřej (Hruška Michal, Tomáš Jiří), 16. Čejka Ondřej (Rechtorik Ondřej, Dörner Sebastian), 20. Čejka Ondřej (Tomáš Jiří, Giesel Tomáš), 29. Rop Radek (Stupka Martin, Jičínský Richard), 30. Čejka Ondřej (Rop Radek, Sedláček Matěj), 36. Giesel Tomáš (Dörner Sebastian, Bartoš Tadeáš), 39. Hanzlík Vojtěch (Giesel Tomáš), 40. Sedláček Matěj (Stupka Martin, Černý Jakub)

Hokejbalový klub ELBA DDM Ústí nad Labem > MULTIMÉDIA > Archiv článků > 2017 > Extraliga SD: Nové Strašecí kousalo jen první třetinu