Sézona 2009/2010

Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
29.5.2010 (sobota) 14:00 HBC Alpiq Kladno DDM Ústí n. L.KladnoNHbL st. dorost5:4
23.5.2010 (neděle) 16:00 DDM Ústí n. L. HBC ALPIQ KladnoÚstí n. L.NHbL st. dorost3:4
22.5.2010 (sobota) 12:30 DDM Ústí n. L. HBC ALPIQ KladnoÚstí n. L.NHbL st. dorost8:6
16.5.2010 (neděle) 15:30 HC Chlumec DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL 2:5
16.5.2010 (neděle) 14:00 HBC Alpiq Kladno DDM Ústí n. L.KladnoNHbL st. dorost1:2
15.5.2010 (sobota) 14:00 HBC Alpiq Kladno DDM Ústí n. L.KladnoNHbL st. dorost4:2
15.5.2010 (sobota) 13:00 DDM Ústí n. L. "B" HC ChlumecÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL 6:1
9.5.2010 (neděle) 17:00 HBC CSKA Karlovy Vary DDM Ústí n. L.Karlovy VaryNHbL ml. dorost 5:4
9.5.2010 (neděle) 13:00 HBC Škoda Plzeň DDM Ústí n. L.PlzeňMČR SŽ SZ 2:3
9.5.2010 (neděle) 10:00 HBC Škoda Plzeň DDM Ústí n. L.PlzeňMČR SŽ SZ 3:4
8.5.2010 (sobota) 18:00 Sonáta Neštěmice DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL 0:12
8.5.2010 (sobota) 17:00 HBC Tygři Ml. Boleslav DDM Ústí n. L.Ml. BoleslavNHbL st. dorost1:5
8.5.2010 (sobota) 09:00 HBC CSKA Karlovy Vary DDM Ústí n. L.Karlovy VaryNHbL ml. dorost 6:2
2.5.2010 (neděle) 17:00 DDM Ústí n. L. HBC CSKA Karlovy VaryÚstí n. L.NHbL ml. dorost 3:5
2.5.2010 (neděle) 16:00 TJ Plzeň Litice DDM Ústí n. L.Plzeň2. NHbL SZ 14:0
2.5.2010 (neděle) 15:00 DDM Ústí n. L. HBC Tygři Ml. BoleslavÚstí n. L.NHbL st. dorost4:2
2.5.2010 (neděle) 11:30 DDM Ústí n. L. HBC Pento MostÚstí n. L.MČR SŽ SZ 4:0
2.5.2010 (neděle) 08:00 DDM Ústí n. L. HBC Pento MostÚstí n. L.MČR SŽ SZ 2:1
1.5.2010 (sobota) 19:00 DDM Ústí n. L. TJ Plzeň LiticeÚstí n. L.2. NHbL SZ 4:3
1.5.2010 (sobota) 12:00 DDM Ústí n. L. HBC Tygři Ml. BoleslavÚstí n. L.NHbL st. dorost2:1
1.5.2010 (sobota) 10:00 DDM Ústí n. L. HBC CSKA Karlovy VaryÚstí n. L.NHbL ml. dorost 12:2
25.4.2010 (neděle) 15:00 TJ Plzeň Litice DDM Ústí n. L.Plzeň2. NHbL SZ 5:4
25.4.2010 (neděle) 14:00 DDM Ústí n. L. HBC CSKA Karlovy VaryÚstí n. L.NHbL ml. dorost 5:1
25.4.2010 (neděle) 13:00 Tatran Třemošná DDM Ústí n. L.TřemošnáMČR SŽ SZ 0:6
25.4.2010 (neděle) 10:30 DDM Ústí n. L. HBC CSKA Karlovy VaryÚstí n. L.NHbL ml. dorost 5:4
25.4.2010 (neděle) 10:00 Tatran Třemošná DDM Ústí n. L.TřemošnáMČR SŽ SZ 0:4
24.4.2010 (sobota) 16:00 DDM Ústí n. L. Sonáta NeštěmiceÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL 8:1
18.4.2010 (neděle) 13:30 SK Jungle Fever DDM Ústí n. L.KladnoNHbL ml. dorost 4:5
18.4.2010 (neděle) 10:30 SK Jungle Fever DDM Ústí n. L.KladnoNHbL ml. dorost 4:2
18.4.2010 (neděle) 08:30 DDM Ústí n. L. SHK LounyÚstí n. L.2. NHbL SZ 4:7
17.4.2010 (sobota) 16:00 DDM Ústí n. L. HBC CSKA Karlovy VaryÚstí n. L.MČR SŽ SZ 10:0
17.4.2010 (sobota) 12:00 DDM Ústí n. L. HBC CSKA Karlovy VaryÚstí n. L.MČR SŽ SZ 9:0
11.4.2010 (neděle) 17:30 DDM Ústí n. L. TJ Snack DobřanyÚstí n. L.MČR SŽ SZ 3:2
11.4.2010 (neděle) 16:00 DDM Ústí n. L. HBC HostivařÚstí n. L.NHbL ml. dorost 9:0
11.4.2010 (neděle) 14:00 TJ Snack Dobřany "B" DDM Ústí n. L.Ústí n. L.2. NHbL SZ 5:2
11.4.2010 (neděle) 09:30 DDM Ústí n. L. TJ Snack DobřanyÚstí n. L.MČR SŽ SZ 2:0
11.4.2010 (neděle) 08:00 DDM Ústí n. L. HBC HostivařÚstí n. L.NHbL ml. dorost 7:0
10.4.2010 (sobota) 10:30 DDM Ústí n. L. HBC Concept Team MostÚstí n. L.2. NHbL SZ 5:6
4.4.2010 (neděle) 12:30 DDM Ústí n. L. "B" HC ChlumecÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL 5:2
3.4.2010 (sobota) 09:00 Pánský klub DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL 4:3
28.3.2010 (neděle) 13:00 TJ Plzeň Litice DDM Ústí n. L.PlzeňMČR SŽ SZ 1:6
28.3.2010 (neděle) 11:00 TJ ZKZ Horní Bříza DDM Ústí n. L.Horní BřízaMČR SŽ SZ 6:2
28.3.2010 (neděle) 10:00 TJ Plzeň Litice DDM Ústí n. L.PlzeňMČR SŽ SZ 0:10
27.3.2010 (sobota) 14:15 Coma Team DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL 5:6
27.3.2010 (sobota) 12:30 HBC Nové Strašecí DDM Ústí n. L.N. StrašecíNHbL st. dorost1:10
27.3.2010 (sobota) 10:00 HBC Nové Strašecí DDM Ústí n. L.N. StrašecíNHbL st. dorost3:4
21.3.2010 (neděle) 18:00 DDM Ústí n. L. TJ Plzeň LiticeÚstí n. L.NHbL ml. dorost 7:2
21.3.2010 (neděle) 15:00 DDM Ústí n. L. TJ Plzeň LiticeÚstí n. L.NHbL ml. dorost 8:0
21.3.2010 (neděle) 13:00 SHK Louny DDM Ústí n. L.Louny2. NHbL SZ 5:1
20.3.2010 (sobota) 18:00 DDM Ústí n. L. "B" BohemiaÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL 4:6
14.3.2010 (neděle) 16:00 DDM Ústí n. L. Elba Ústí nad LabemÚstí n. L.MČR SŽ SZ 1:0
14.3.2010 (neděle) 14:00 DDM Ústí n. L. TJ Snack Dobřany "B"Ústí n. L.2. NHbL SZ 2:1
14.3.2010 (neděle) 12:30 DDM Ústí n. L. Elba Ústí nad LabemÚstí n. L.MČR SŽ SZ 7:2
14.3.2010 (neděle) 12:00 HBC CSKA Karlovy Vary DDM Ústí n. L.Karlovy VaryNHbL ml. dorost 5:4
14.3.2010 (neděle) 09:00 HBC CSKA Karlovy Vary DDM Ústí n. L.Karlovy VaryNHbL ml. dorost4:1
13.3.2010 (sobota) 14:00 Foreads DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL 1:10
13.3.2010 (sobota) 13:00 SK Ďáblové Praha DDM Ústí n. L.PrahaNHbL st. dorost2:4
13.3.2010 (sobota) 10:00 SK Ďáblové Praha DDM Ústí n. L.PrahaNHbL st. dorost1:2
7.3.2010 (neděle) 15:30 DDM Ústí n. L. Jungle FeverÚstí n. L.NHbL ml. dorost 3:1
7.3.2010 (neděle) 14:00 HBC Concept team Most DDM Ústí n. L.Most2. NHbL SZ 2:7
7.3.2010 (neděle) 12:00 DDM Ústí n. L. Jungle FeverÚstí n. L.NHbL ml. dorost 2:1
6.3.2010 (sobota) 17:00 DDM Ústí n. L. "B" Helia & PartnersÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL 9:4
6.3.2010 (sobota) 15:30 DDM Ústí n. L. HBC ALPIQ KladnoÚstí n. L.NHbL st. dorost4:2
6.3.2010 (sobota) 12:00 DDM Ústí n. L. HBC ALPIQ KladnoÚstí n. L.NHbL st. dorost4:2
28.2.2010 (neděle) 17:00 DDM Ústí n. L. TJ ZKZ Horní BřízaÚstí n. L.2. NHbL SZ 3:2
28.2.2010 (neděle) 13:30 HBC Hostivař DDM Ústí n. L.PrahaNHbL ml. dorost 2:5
28.2.2010 (neděle) 10:00 HBC Hostivař DDM Ústí n. L.PrahaNHbL ml. dorost 1:7
27.2.2010 (sobota) 10:45 Mighty Destroyers DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL 1:3
7.2.2010 (neděle) 14:15 DDM Ústí n. L. "B" HBC WormsÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL 2:1
6.12.2009 (neděle) 08:48 DDM Ústí n. L. Elba Ústí nad LabemÚstí n. L.Český pohár4:5
5.12.2009 (sobota) 14:30 TJ Plzeň Litice DDM Ústí n. L.PlzeňNHbL ml. dorost 2:4
5.12.2009 (sobota) 14:00 DDM Ústí n. L. "B" Sonáta NeštěmiceÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL 10:1
5.12.2009 (sobota) 11:00 TJ Plzeň Litice DDM Ústí n. L.PlzeňNHbL ml. dorost 2:1
29.11.2009 (neděle) 14:00 TJ Plzeň Litice DDM Ústí n. L.Plzeň2. NHbL SZ 6:5
29.11.2009 (neděle) 12:00 HBC CSKA Karlovy Vary DDM Ústí n. L.Karlovy VaryNHbL ml. dorost 4:0
29.11.2009 (neděle) 09:00 HBC CSKA Karlovy Vary DDM Ústí n. L.Karlovy VaryNHbL ml. dorost 5:3
28.11.2009 (sobota) 16:00 HBC Orlík "B" DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL 7:25
28.11.2009 (sobota) 14:00 DDM Ústí n. L. HBC Pento Most "C"Ústí n. L.2. NHbL SZ 5:4
28.11.2009 (sobota) 12:30 HBC Tygři Ml. Boleslav DDM Ústí n. L.Ml. BoleslavNHbL st. dorost2:3
28.11.2009 (sobota) 09:30 HBC Tygři Ml. Boleslav DDM Ústí n. L.Ml. BoleslavNHbL st. dorost3:2
22.11.2009 (neděle) 15:30 DDM Ústí n. L. Jungle FeverÚstí n. L.NHbL ml. dorost 4:5
22.11.2009 (neděle) 14:00 HBC CSKA Karlovy Vary DDM Ústí n. L.Karlovy Vary2. NHbL SZ 12:2
22.11.2009 (neděle) 11:00 DDM Ústí n. L. Jungle FeverÚstí n. L.NHbL ml. dorost 4:2
21.11.2009 (sobota) 17:00 HC Chlumec DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL 4:9
21.11.2009 (sobota) 15:30 DDM Ústí n. L. TJ Kovo PrahaÚstí n. L.NHbL st. dorost10:1
21.11.2009 (sobota) 12:00 DDM Ústí n. L. TJ Kovo PrahaÚstí n. L.NHbL st. dorost7:1
17.11.2009 (úterý) 14:30 DDM Ústí n. L. SHC Killers LitoměřiceÚstí n. L.NHbL st. dorost6:1
17.11.2009 (úterý) 11:00 DDM Ústí n. L. SHC Killers LitoměřiceÚstí n. L.NHbL st. dorost3:4
15.11.2009 (neděle) 15:30 DDM Ústí n. L. HBC Škoda PlzeňÚstí n. L.MČR SŽ SZ 0:3
15.11.2009 (neděle) 14:00 HBC Hostivař DDM Ústí n. L.PrahaNHbL ml. dorost 1:5
15.11.2009 (neděle) 13:30 DDM Ústí n. L. HBC Concept Team MostÚstí n. L.2. NHbL SZ 4:2
15.11.2009 (neděle) 12:00 DDM Ústí n. L. HBC Škoda PlzeňÚstí n. L.MČR SŽ SZ 5:2
15.11.2009 (neděle) 10:30 HBC Hostivař DDM Ústí n. L.PrahaNHbL ml. dorost 2:3
14.11.2009 (sobota) 11:45 DDM Ústí n. L. "B" Coma TeamÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL 7:3
8.11.2009 (neděle) 14:00 TJ Snack Dobřany DDM Ústí n. L.Dobřany2. NHbL SZ 5:2
8.11.2009 (neděle) 13:00 HBC Pento Most DDM Ústí n. L.MostMČR SŽ SZ 4:1
8.11.2009 (neděle) 10:00 HBC Pento Most DDM Ústí n. L.MostMČR SŽ SZ 7:0
7.11.2009 (sobota) 15:30 DDM Ústí n. L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.NHbL st. dorost8:0
7.11.2009 (sobota) 12:00 DDM Ústí n. L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.NHbL st. dorost3:0
7.11.2009 (sobota) 10:45 Bohemia DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL 5:7
1.11.2009 (neděle) 14:00 DDM Ústí n. L. TJ ZKZ Horní BřízaÚstí n. L.2. NHbL SZ 5:3
31.10.2009 (sobota) 08:00 DDM Ústí n. L. "B" ForeadsÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL 6:4
28.10.2009 (středa) 13:00 DDM Ústí n. L. SHK LounyÚstí n. L.Český pohár6:0
25.10.2009 (neděle) 20:29 DDM Ústí n. L. SHK LounyÚstí n. L.2. NHbL SZ 4:3
25.10.2009 (neděle) 15:30 TJ Plzeň Litice DDM Ústí n. L.PlzeňNHbL ml. dorost 4:1
25.10.2009 (neděle) 14:30 DDM Ústí n. L. Tatran TřemošnáÚstí n. L.MČR SŽ SZ 2:4
25.10.2009 (neděle) 11:30 DDM Ústí n. L. Tatran TřemošnáÚstí n. L.MČR SŽ SZ 4:6
25.10.2009 (neděle) 11:00 TJ Plzeň Litice DDM Ústí n. L.PlzeňNHbL ml. dorost 3:0
25.10.2009 (neděle) 09:00 Helia & Partners DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL 0:7
18.10.2009 (neděle) 15:30 DDM Ústí n. L. HBC CSKA Karlovy VaryÚstí n. L.NHbL ml. dorost 8:4
18.10.2009 (neděle) 14:00 HBC CSKA Karlovy Vary DDM Ústí n. L.Karlovy VaryMČR SŽ SZ 6:7
18.10.2009 (neděle) 13:30 DDM Ústí n. L. TJ Plzeň LiticeÚstí n. L.2. NHbL SZ 2:7
18.10.2009 (neděle) 12:00 DDM Ústí n. L. HBC CSKA Karlovy VaryÚstí n. L.NHbL ml. dorost 7:5
18.10.2009 (neděle) 11:00 HBC CSKA Karlovy Vary DDM Ústí n. L.Karlovy VaryMČR SŽ SZ 1:10
18.10.2009 (neděle) 09:45 DDM Ústí n. L. "B" Pánský klubÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL 3:0
17.10.2009 (sobota) 15:30 DDM Ústí n. L. SK Ďáblové PrahaÚstí n. L.NHbL st. dorost5:2
17.10.2009 (sobota) 14:00 HBC Pento Most "C" DDM Ústí n. L.Most2. NHbL SZ 7:3
17.10.2009 (sobota) 12:00 DDM Ústí n. L. SK Ďáblové PrahaÚstí n. L.NHbL st. dorost4:5
11.10.2009 (neděle) 16:00 SK Jungle Fever DDM Ústí n. L.KladnoNHbL ml. dorost 3:0
11.10.2009 (neděle) 15:00 DDM Ústí n. L. HBC CSKA Karlovy VaryÚstí n. L.2. NHbL SZ 4:3
11.10.2009 (neděle) 13:00 TJ Snack Dobřany DDM Ústí n. L.DobřanyMČR SŽ SZ 0:2
11.10.2009 (neděle) 10:30 SK Jungle Fever DDM Ústí n. L.KladnoNHbL ml. dorost 4:1
11.10.2009 (neděle) 10:00 TJ Snack Dobřany DDM Ústí n. L.DobřanyMČR SŽ SZ 3:2
10.10.2009 (sobota) 22:12 TJ HBC KEB Kladno DDM Ústí n. L.KladnoNHbL st. dorost4:2
10.10.2009 (sobota) 11:00 TJ HBC KEB Kladno DDM Ústí n. L.KladnoNHbL st. dorost3:0
4.10.2009 (neděle) 18:00 HBC Concept team Most DDM Ústí n. L.Most2. NHbL SZ 6:2
4.10.2009 (neděle) 14:30 DDM Ústí n. L. TJ Plzeň LiticeÚstí n. L.MČR SŽ SZ 6:4
4.10.2009 (neděle) 13:00 DDM Ústí n. L. HBC HostivařÚstí n. L.NHbL ml. dorost 4:2
4.10.2009 (neděle) 11:30 DDM Ústí n. L. TJ Plzeň LiticeÚstí n. L.MČR SŽ SZ 7:1
4.10.2009 (neděle) 10:00 DDM Ústí n. L. HBC HostivařÚstí n. L.NHbL ml. dorost 3:0
3.10.2009 (sobota) 17:00 HBC Worms DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL 3:5
3.10.2009 (sobota) 15:30 DDM Ústí n. L. HBC Tygři Ml. BoleslavÚstí n. L.NHbL st. dorost7:1
3.10.2009 (sobota) 12:00 DDM Ústí n. L. HBC Tygři Ml. BoleslavÚstí n. L.NHbL st. dorost1:5
28.9.2009 (pondělí) 14:30 SHC Killers Litoměřice DDM Ústí n. L.Ústí n. L.NHbL st. dorost0:2
28.9.2009 (pondělí) 11:00 SHC Killers Litoměřice DDM Ústí n. L.Ústí n. L.NHbL st. dorost3:7
27.9.2009 (neděle) 14:00 DDM Ústí n. L. TJ Snack Dobřany "B"Ústí n. L.2. NHbL SZ 6:3
27.9.2009 (neděle) 11:00 Elba Ústí n. L. DDM Ústí n. L.Ústí n. L.MČR SŽ SZ 2:8
27.9.2009 (neděle) 08:00 Elba Ústí n. L. DDM Ústí n. L.Ústí n. L.MČR SŽ SZ 3:6
26.9.2009 (sobota) 19:00 DDM Ústí n. L. "B" Mighty DestroyersÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL 2:4
26.9.2009 (sobota) 14:30 TJ Kovo Praha DDM Ústí n. L.PrahaNHbL st. dorost4:5
26.9.2009 (sobota) 11:30 TJ Kovo Praha DDM Ústí n. L.PrahaNHbL st. dorost4:1
20.9.2009 (neděle) 15:30 DDM Ústí n. L. TJ Plzeň LiticeÚstí n. L.NHbL ml. dorost 7:0
20.9.2009 (neděle) 12:00 DDM Ústí n. L. TJ Plzeň LiticeÚstí n. L.NHbL ml. dorost 3:1
20.9.2009 (neděle) 11:00 TJ ZKZ Horní Bříza DDM Ústí n. L.Horní Bříza2. NHbL SZ 7:2
19.9.2009 (sobota) 10:45 Sonáta Neštěmice DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL 4:10
13.9.2009 (neděle) 18:15 DDM Ústí n. L. "B" HBC Orlík "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL 4:3
13.9.2009 (neděle) 13:00 SHK Louny DDM Ústí n. L.Louny2. NHbL SZ 8:7

Pozvánky na utkání

ZIMNÍ PŘESTÁVKA
27.11.2017
bez soutěžních utkání

Aktuální tabulky soutěží

CROSSDOCK EXTRALIGA
EXTRALIGA ML. A ST. DOROSTU
PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
MČR STARŠÍCH ŽÁKŮ

CROSSDOCK EXTRALIGA

hokejbal.cz
hokejbal.cz

hokejbal.cz/extraliga/rozpis-souteze/
hokejbal.cz/extraliga/rozpis-souteze/

     www.hokejbal-ddm-usti.cz/
www.hokejbal-ddm-usti.cz/
      tjkovo-hokejbal.cz/
tjkovo-hokejbal.cz/
      www.hbcpce.cz
www.hbcpce.cz

    www.hbckladno.cz/
www.hbckladno.cz/
      www.hbcplzen.cz/
www.hbcplzen.cz/
      www.hbcrakovnik.cz
www.hbcrakovnik.cz

    www.hbcmost.cz/
www.hbcmost.cz/
      kert-park.cz/
kert-park.cz/
      www.hokejbal-hk.cz/
www.hokejbal-hk.cz/

   www.sksudomerice.estranky.cz/
www.sksudomerice.estranky.cz/
      www.hokejbal-letohrad.com/
www.hokejbal-letohrad.com/

Partneři klubu

www.usti-nad-labem.cz
www.usti-nad-labem.cz

www.speeddeer.cz
www.speeddeer.cz

 

www.pelanbus.mypage.cz/
www.pelanbus.mypage.cz/

jacer.cz
jacer.cz

www.atletico.cz
www.atletico.cz

www.vytisknuti.cz
www.vytisknuti.cz

www.signal-dz.cz
www.signal-dz.cz

Partneři Extraligy

 

autoin.cz
autoin.cz

www.reebockhockey.com/
www.reebockhockey.com/

www.stridasport.cz/
www.stridasport.cz/

www.sabe.cz
www.sabe.cz

www.jersey53.cz/
www.jersey53.cz/

www.sam73.cz/
www.sam73.cz/
www.vodafone.cz/
www.vodafone.cz/

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10162222016-hokejbal/
www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10162222016-hokejbal/
www.rozhlas.cz/radiozurnal/portal/
www.rozhlas.cz/radiozurnal/portal/

www.onlajny.com/hokejbal
www.onlajny.com/hokejbal

Pozvánky na utkání

ZIMNÍ PŘESTÁVKA
27.11.2017
bez soutěžních utkání

Aktuální tabulky soutěží

CROSSDOCK EXTRALIGA
EXTRALIGA ML. A ST. DOROSTU
PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
MČR STARŠÍCH ŽÁKŮ

CROSSDOCK EXTRALIGA

hokejbal.cz
hokejbal.cz

hokejbal.cz/extraliga/rozpis-souteze/
hokejbal.cz/extraliga/rozpis-souteze/

     www.hokejbal-ddm-usti.cz/
www.hokejbal-ddm-usti.cz/
      tjkovo-hokejbal.cz/
tjkovo-hokejbal.cz/
      www.hbcpce.cz
www.hbcpce.cz

    www.hbckladno.cz/
www.hbckladno.cz/
      www.hbcplzen.cz/
www.hbcplzen.cz/
      www.hbcrakovnik.cz
www.hbcrakovnik.cz

    www.hbcmost.cz/
www.hbcmost.cz/
      kert-park.cz/
kert-park.cz/
      www.hokejbal-hk.cz/
www.hokejbal-hk.cz/

   www.sksudomerice.estranky.cz/
www.sksudomerice.estranky.cz/
      www.hokejbal-letohrad.com/
www.hokejbal-letohrad.com/

Partneři klubu

www.usti-nad-labem.cz
www.usti-nad-labem.cz

www.speeddeer.cz
www.speeddeer.cz

 

www.pelanbus.mypage.cz/
www.pelanbus.mypage.cz/

jacer.cz
jacer.cz

www.atletico.cz
www.atletico.cz

www.vytisknuti.cz
www.vytisknuti.cz

www.signal-dz.cz
www.signal-dz.cz

Partneři Extraligy

 

autoin.cz
autoin.cz

www.reebockhockey.com/
www.reebockhockey.com/

www.stridasport.cz/
www.stridasport.cz/

www.sabe.cz
www.sabe.cz

www.jersey53.cz/
www.jersey53.cz/

www.sam73.cz/
www.sam73.cz/
www.vodafone.cz/
www.vodafone.cz/

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10162222016-hokejbal/
www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10162222016-hokejbal/
www.rozhlas.cz/radiozurnal/portal/
www.rozhlas.cz/radiozurnal/portal/

www.onlajny.com/hokejbal
www.onlajny.com/hokejbal