Sezóna 2010/2011

Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
22.5.2011 (neděle) 14:30 DDM Ústí n. L. HBC PlzeňÚstí n. L.MČR SŽ1:4
22.5.2011 (neděle) 11:30 HBC Alpiq Kladno DDM Ústí n. L.Ústí n. L.MČR SŽ3:1
21.5.2011 (sobota) 15:00 DDM Ústí n. L. HBC VsetínÚstí n. L.MČR SŽ2:7
21.5.2011 (sobota) 12:00 HBC H.A.K. Pardubice DDM Ústí n. L.Ústí n. L.MČR SŽ0:1
7.5.2011 (sobota) 14:30 DDM Ústí n. L. SK Ďáblové PrahaÚstí n. L.NHbL SD2:3
1.5.2011 (neděle) 11:00 SK Ďáblové Praha DDM Ústí n. L.PrahaNHbL SD7:4
30.4.2011 (sobota) 15:00 SK Ďáblové Praha DDM Ústí n. L.PrahaNHbL SD14:2
30.4.2011 (sobota) 13:30 DDM Ústí n. L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.MČR SŽ11:0
30.4.2011 (sobota) 10:00 DDM Ústí n. L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.MČR SŽ7:1
20.4.2011 (středa) 18:00 DDM Ústí n. L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.NHbL SD5:2
17.4.2011 (neděle) 10:00 HBC Nové Strašecí DDM Ústí n. L.N. StrašecíNHbL SD6:5
16.4.2011 (sobota) 16:30 DDM Ústí n. L. HBC Autosklo PardubiceÚstí n. L.Extraliga MD0:2
16.4.2011 (sobota) 13:30 HBC Rakovník DDM Ústí n. L.RakovníkMČR SŽ5:4
16.4.2011 (sobota) 10:45 Greenwood DDM Ústí n. L. "B"Krupka1. OkrHbL ÚL3:10
16.4.2011 (sobota) 10:00 HBC Rakovník DDM Ústí n. L.RakovníkMČR SŽ4:1
16.4.2011 (sobota) 10:00 HBC Nové Strašecí DDM Ústí n. L.N. StrašecíNHbL SD4:1
10.4.2011 (neděle) 15:00 DDM Ústí n. L. Ekonom DevilsÚstí n. L.2. NHbL3:4
10.4.2011 (neděle) 11:30 DDM Ústí n. L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.NHbL SD3:2
10.4.2011 (neděle) 11:00 HBC H.A.K. Pardubice DDM Ústí n. L.Ústí n. L.Extraliga MD4:1
10.4.2011 (neděle) 08:00 DDM Ústí n. L. "B" GreenwoodÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL16:2
9.4.2011 (sobota) 15:00 DDM Ústí n. L. Ekonom DevilsÚstí n. L.2. NHbL0:2
9.4.2011 (sobota) 14:00 HBC H.A.K. Pardubice DDM Ústí n. L.Ústí n. L.Extraliga MD2:0
9.4.2011 (sobota) 13:30 DDM Ústí n. L. HBC ALPIQ KladnoÚstí n. L.MČR SŽ2:4
9.4.2011 (sobota) 11:30 DDM Ústí n. L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.NHbL SD5:4
9.4.2011 (sobota) 10:00 DDM Ústí n. L. HBC ALPIQ KladnoÚstí n. L.MČR SŽ3:4
3.4.2011 (neděle) 11:30 TJ Kovo Praha DDM Ústí n. L.PrahaExtraliga MD5:3
3.4.2011 (neděle) 11:30 Pánský klub DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL3:4
3.4.2011 (neděle) 09:30 Ekonom Devils DDM Ústí n. L.Praha2. NHbL11:2
2.4.2011 (sobota) 18:49 DDM Ústí n. L. SHC Killers LitoměřiceÚstí n. L.NHbL SD3:2
2.4.2011 (sobota) 15:00 HBC Hostivař DDM Ústí n. L.PrahaMČR SŽ0:4
2.4.2011 (sobota) 12:00 Ekonom Devils DDM Ústí n. L.Praha2. NHbL3:4
2.4.2011 (sobota) 12:00 HBC Hostivař DDM Ústí n. L.PrahaMČR SŽ1:6
2.4.2011 (sobota) 10:00 DDM Ústí n. L. SHC Killers LitoměřiceÚstí n. L.NHbL SD2:4
27.3.2011 (neděle) 11:30 SK Kelti Nižbor DDM Ústí n. L.Kladno2. NHbL5:4
27.3.2011 (neděle) 10:00 DDM Ústí n. L. HBC ALPIQ KladnoÚstí n. L.Extraliga MD3:6
27.3.2011 (neděle) 09:00 HBC Pento Most DDM Ústí n. L.MostMČR SŽ4:2
27.3.2011 (neděle) 08:00 DDM Ústí n. L. "B" Sonáta NeštěmiceÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL8:1
26.3.2011 (sobota) 16:00 HBT Vlašim DDM Ústí n. L.VlašimMČR SŽ11:2
26.3.2011 (sobota) 13:00 HBT Vlašim DDM Ústí n. L.VlašimMČR SŽ6:1
26.3.2011 (sobota) 10:00 DDM Ústí n. L. SK Jungle FeverÚstí n. L.Extraliga MD4:5
25.3.2011 (pátek) 19:00 TJ Plzeň Litice DDM Ústí n. L.PlzeňNHbL SD4:8
25.3.2011 (pátek) 16:30 TJ Plzeň Litice DDM Ústí n. L.PlzeňNHbL SD4:5
20.3.2011 (neděle) 11:00 HBK Bulldogs Brno DDM Ústí n. L.BrnoExtraliga MD4:5
20.3.2011 (neděle) 10:00 DDM Ústí n. L. TJ Kovo Praha "B"Ústí n. L.2. NHbL5:3
19.3.2011 (sobota) 13:30 HBC Kolín DDM Ústí n. L.KolínMČR SŽ4:5
19.3.2011 (sobota) 12:00 HBC Vsetín DDM Ústí n. L.VsetínExtraliga MD4:5
19.3.2011 (sobota) 12:00 Ekonom Devils DDM Ústí n. L.Praha2. NHbL 4:6
19.3.2011 (sobota) 10:00 HBC Kolín DDM Ústí n. L.KolínMČR SŽ2:3
13.3.2011 (neděle) 15:00 DDM Ústí n. L. South Park CowsÚstí n. L.2. NHbL4:5
13.3.2011 (neděle) 13:30 DDM Ústí n. L. HBC HostivařÚstí n. L.NHbL SD9:1
13.3.2011 (neděle) 12:00 Coma Team DDM Ústí n. L. "B"Krupka1. OkrHbL ÚL5:6
13.3.2011 (neděle) 10:30 DDM Ústí n. L. HBC HostivařÚstí n. L.NHbL SD9:1
12.3.2011 (sobota) 16:00 HBC Hostivař "B" DDM Ústí n. L.Praha2. NHbL6:7
6.3.2011 (neděle) 18:00 DDM Ústí n. L. "B" Mighty DestroyersÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL3:5
6.3.2011 (neděle) 09:30 DDM Ústí n. L. SK JihlavaÚstí n. L.Extraliga MD3:1
5.3.2011 (sobota) 10:00 DDM Ústí n. L. SK OEZ Testa LetohradÚstí n. L.Extraliga MD0:6
27.2.2011 (neděle) 14:00 DDM Ústí n. L. HBC RakovníkÚstí n. L.2. NHbL1:3
26.2.2011 (sobota) 15:00 HC Kert Park Praha "B" DDM Ústí n. L.Praha2. NHbL7:4
26.2.2011 (sobota) 13:30 Elba Ústí n. L. "B" DDM Ústí n. L.Ústí n. L.NHbL SD5:2
26.2.2011 (sobota) 12:00 DDM Ústí n. L. TJ Kovo PrahaÚstí n. L.MČR SŽ14:1
26.2.2011 (sobota) 10:30 Elba Ústí n. L. "B" DDM Ústí n. L.Ústí n. L.NHbL SD3:2
26.2.2011 (sobota) 09:00 DDM Ústí n. L. TJ Kovo PrahaÚstí n. L.MČR SŽ7:0
20.2.2011 (neděle) 14:00 HBC Kolín DDM Ústí n. L.Kolín2. NHbL5:2
20.2.2011 (neděle) 10:45 Sonáta Neštěmice DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL3:4
19.2.2011 (sobota) 15:30 Jungle Fever Kladno DDM Ústí n. L.KladnoNHbL SD4:3
19.2.2011 (sobota) 15:00 DDM Ústí n. L. HBT VlašimÚstí n. L.MČR SŽ6:2
19.2.2011 (sobota) 13:00 Jungle Fever Kladno DDM Ústí n. L.KladnoNHbL SD4:3
19.2.2011 (sobota) 12:00 DDM Ústí n. L. HBT VlašimÚstí n. L.MČR SŽ2:3
19.2.2011 (sobota) 10:00 DDM Ústí n. L. SHK LounyÚstí n. L.2. NHbL0:4
13.2.2011 (neděle) 14:30 DDM Ústí n. L. "B" Coma TeamÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL5:4
13.2.2011 (neděle) 13:00 TJ HBC Mělník DDM Ústí n. L.Praha2. NHbL3:1
6.2.2011 (neděle) 10:45 HBC Worms DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL3:12
5.2.2011 (sobota) 14:00 DDM Ústí n. L. "B" BohemiaÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL8:1
30.1.2011 (neděle) 10:45 DDM Ústí n. L. "B" Pánský klubÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL5:8
12.12.2010 (neděle) 14:00 DDM Ústí n. L. HBC Tygři Ml. BoleslavÚstí n. L.MČR SŽ6:1
12.12.2010 (neděle) 12:00 DDM Ústí n. L. Bohemia Benders ĎábliceÚstí n. L.2. NHbL0:7
12.12.2010 (neděle) 10:30 DDM Ústí n. L. HBC Tygři Ml. BoleslavÚstí n. L.MČR SŽ3:2
12.12.2010 (neděle) 09:00 HC Chlumec DDM Ústí n. L. "B"Krupka1. OkrHbL ÚL2:16
11.12.2010 (sobota) 13:30 DDM Ústí n. L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.NHbL SD4:3
11.12.2010 (sobota) 10:30 HBC Pento Most DDM Ústí n. L.MostMČR SŽ1:0
11.12.2010 (sobota) 10:15 DDM Ústí n. L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.NHbL SD3:1
5.12.2010 (neděle) 09:00 Greenwood DDM Ústí n. L. "B"Krupka1. OkrHbL ÚL2:5
4.12.2010 (sobota) 13:30 DDM Ústí n. L. SK Ďáblové PrahaÚstí n. L.NHbL SD2:4
4.12.2010 (sobota) 10:00 DDM Ústí n. L. SK Ďáblové PrahaÚstí n. L.NHbL SD3:4
28.11.2010 (neděle) 16:00 HBC Hostivař DDM Ústí n. L.PrahaNHbL SD3:5
28.11.2010 (neděle) 15:00 HBC Nové Strašecí DDM Ústí n. L.N. StrašecíMČR SŽ1:5
28.11.2010 (neděle) 11:00 HBC Nové Strašecí DDM Ústí n. L.N. StrašecíMČR SŽ0:6
28.11.2010 (neděle) 10:30 DDM Ústí n. L. "B" Mighty DestroyersÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL0:3
28.11.2010 (neděle) 10:00 HBC Hostivař DDM Ústí n. L.PrahaNHbL SD2:8
27.11.2010 (sobota) 13:00 SHC Killers Litoměřice DDM Ústí n. L.Litoměřice2. NHbL6:3
21.11.2010 (neděle) 14:00 DDM Ústí n. L. HBC Concept Team MostÚstí n. L.2. NHbL2:0
21.11.2010 (neděle) 10:30 Motor & Orion DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL2:5
21.11.2010 (neděle) 10:00 HBC Plzeň DDM Ústí n. L.PlzeňExtraliga MD7:1
20.11.2010 (sobota) 13:30 DDM Ústí n. L. HBC RakovníkÚstí n. L.MČR SŽ11:1
20.11.2010 (sobota) 13:00 TJ Plzeň Litice DDM Ústí n. L.PlzeňExtraliga MD0:11
20.11.2010 (sobota) 10:00 DDM Ústí n. L. HBC RakovníkÚstí n. L.MČR SŽ4:0
18.11.2010 (čtvrtek) 14:00 DDM Ústí n. L. HBC PlzeňÚstí n. L.ČP 20112:3
17.11.2010 (středa) 13:30 HBC Alpiq Kladno DDM Ústí n. L.KladnoMČR SŽ2:1
17.11.2010 (středa) 12:30 DDM Ústí n. L. SK Jungle FeverÚstí n. L.NHbL SD2:6
17.11.2010 (středa) 10:00 HBC Alpiq Kladno DDM Ústí n. L.KladnoMČR SŽ3:2
17.11.2010 (středa) 09:30 DDM Ústí n. L. SK Jungle FeverÚstí n. L.NHbL SD1:3
14.11.2010 (neděle) 12:30 Bohemia DDM Ústí n. L. "B"Krupka1. OkrHbL ÚL1:7
14.11.2010 (neděle) 10:00 HBC H.A.K. Pardubice DDM Ústí n. L.PardubiceExtraliga MD5:0
13.11.2010 (sobota) 12:00 DDM Ústí n. L. HBC HostivařÚstí n. L.MČR SŽ7:2
13.11.2010 (sobota) 10:00 HBC Hradec Králové DDM Ústí n. L.Hr. KrálovéExtraliga MD3:1
13.11.2010 (sobota) 09:00 DDM Ústí n. L. HBC HostivařÚstí n. L.MČR SŽ8:1
7.11.2010 (neděle) 19:00 DDM Ústí n. L. "B" Sonáta NeštěmiceÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL5:2
7.11.2010 (neděle) 14:00 DDM Ústí n. L. TJ Plzeň LiticeÚstí n. L.NHbL SD4:1
7.11.2010 (neděle) 12:00 DDM Ústí n. L. Ekonom DevilsÚstí n. L.2. NHbL1:2
7.11.2010 (neděle) 10:30 DDM Ústí n. L. TJ Plzeň LiticeÚstí n. L.NHbL SD3:1
6.11.2010 (sobota) 15:00 South Park Cows DDM Ústí n. L.Praha2. NHbL4:7
6.11.2010 (sobota) 12:30 HBC Tygři Ml. Boleslav DDM Ústí n. L.Ml. BoleslavMČR SŽ0:3
6.11.2010 (sobota) 11:00 DDM Ústí n. L. TJ Kovo PrahaÚstí n. L.Extraliga MD4:1
6.11.2010 (sobota) 10:00 HBC Tygři Ml. Boleslav DDM Ústí n. L.Ml. BoleslavMČR SŽ0:2
31.10.2010 (neděle) 12:00 Coma Team DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL9:10
30.10.2010 (sobota) 14:00 HBC Rakovník DDM Ústí n. L.Rakovník2. NHbL2:3
28.10.2010 (čtvrtek) 13:30 DDM Ústí n. L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.ČP 20113:1
28.10.2010 (čtvrtek) 11:00 Mighty Destroyers DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL1:12
24.10.2010 (neděle) 15:00 DDM Ústí n. L. SK Spectrum PragaÚstí n. L.2. NHbL3:0
24.10.2010 (neděle) 12:30 HBC Alpiq Kladno DDM Ústí n. L.KladnoExtraliga MD6:1
24.10.2010 (neděle) 09:45 DDM Ústí n. L. "B" HBC WormsÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL0:8
23.10.2010 (sobota) 15:00 DDM Ústí n. L. HbK CC Benátky n. J.Ústí n. L.2. NHbL2:5
23.10.2010 (sobota) 12:00 SK Jungle Fever Kladno DDM Ústí n. L.KladnoExtraliga MD0:5
23.10.2010 (sobota) 12:00 DDM Ústí n. L. HBC KolínÚstí n. L.MČR SŽ13:1
23.10.2010 (sobota) 09:00 DDM Ústí n. L. HBC KolínÚstí n. L.MČR SŽ10:0
22.10.2010 (pátek) 19:30 DDM Ústí n. L. Elba Ústí nad Labem "B"Ústí n. L.NHbL SD3:2
22.10.2010 (pátek) 16:30 DDM Ústí n. L. Elba Ústí nad Labem "B"Ústí n. L.NHbL SD4:3
17.10.2010 (neděle) 08:15 Pánský klub DDM Ústí n. L. "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL1:8
16.10.2010 (sobota) 15:00 DDM Ústí n. L. HBC Hostivař "B"Ústí n. L.2. NHbL4:1
16.10.2010 (sobota) 12:30 HC Kert Park Praha DDM Ústí n. L.PrahaMČR SŽ0:11
16.10.2010 (sobota) 09:30 HC Kert Park Praha DDM Ústí n. L.PrahaMČR SŽ0:10
10.10.2010 (neděle) 18:30 DDM Ústí n. L. HC ChlumecÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL28:1
10.10.2010 (neděle) 08:00 DDM Ústí n. L. HBC VsetínÚstí n. L.Extraliga MD2:7
9.10.2010 (sobota) 11:00 DDM Ústí n. L. HBK Bulldogs BrnoÚstí n. L.Extraliga MD5:4
9.10.2010 (sobota) 09:00 DDM Ústí n. L. HC Kert Park Praha "B"Ústí n. L.2. NHbL7:1
4.10.2010 (pondělí) 20:00 SK Ďáblové Praha DDM Ústí n. L.PrahaNHbL SD6:4
4.10.2010 (pondělí) 17:30 SK Ďáblové Praha DDM Ústí n. L.PrahaNHbL SD9:1
3.10.2010 (neděle) 13:30 DDM Ústí n. L. "B" GreenwoodÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL4:3
3.10.2010 (neděle) 10:00 SK OEZ Testa Letohrad DDM Ústí n. L.LetohradExtraliga MD6:4
2.10.2010 (sobota) 15:30 TJ Kovo Praha DDM Ústí n. L.PrahaMČR SŽ1:8
2.10.2010 (sobota) 12:30 SK Jihlava DDM Ústí n. L.JihlavaExtraliga MD0:1
2.10.2010 (sobota) 12:00 TJ Kovo Praha DDM Ústí n. L.PrahaMČR SŽ0:10
28.9.2010 (úterý) 13:30 HBC Nové Strašecí DDM Ústí n. L.N. StrašecíNHbL SD2:0
28.9.2010 (úterý) 11:00 HBC Nové Strašecí DDM Ústí n. L.N. StrašecíNHbL SD1:2
26.9.2010 (neděle) 16:00 SK Ďáblové Praha "B" DDM Ústí n. L.Praha2. NHbL2:3
25.9.2010 (sobota) 16:00 HBC Tygři Ml. Boleslav DDM Ústí n. L.Ml. Boleslav2. NHbL7:0
25.9.2010 (sobota) 14:00 SHC Killers Litoměřice DDM Ústí n. L.LitoměřiceNHbL SD5:3
25.9.2010 (sobota) 11:00 SHC Killers Litoměřice DDM Ústí n. L.LitoměřiceNHbL SD6:4
19.9.2010 (neděle) 17:30 DDM Ústí n. L. "B" Motor & OrionÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL2:5
19.9.2010 (neděle) 16:00 DDM Ústí n. L. HBC Pento MostÚstí n. L.MČR SŽ4:5
19.9.2010 (neděle) 11:30 DDM Ústí n. L. HBC PlzeňÚstí n. L.Extraliga MD2:1
19.9.2010 (neděle) 10:00 DDM Ústí n. L. HBC Pento MostÚstí n. L.MČR SŽ3:2
18.9.2010 (sobota) 13:00 SHK Louny DDM Ústí n. L.Louny2. NHbL3:4
18.9.2010 (sobota) 10:30 DDM Ústí n. L. TJ Plzeň LiticeÚstí n. L.Extraliga MD13:1
12.9.2010 (neděle) 16:00 DDM Ústí n. L. SHC Killers LitoměřiceÚstí n. L.2. NHbL2:3
12.9.2010 (neděle) 11:30 DDM Ústí n. L. HBC H.A.K. PardubiceÚstí n. L.Extraliga MD4:6
11.9.2010 (sobota) 15:00 HBC Concept team Most DDM Ústí n. L.Most2. NHbL5:4
11.9.2010 (sobota) 11:30 DDM Ústí n. L. HBC Hradec Králové 1988Ústí n. L.Extraliga MD3:5
5.9.2010 (neděle) 16:00 DDM Ústí n. L. SHC Killers LitoměřiceÚstí n. L.ČP 20112:1

Pozvánky na utkání

ZIMNÍ PŘESTÁVKA
27.11.2017
bez soutěžních utkání

Aktuální tabulky soutěží

CROSSDOCK EXTRALIGA
EXTRALIGA ML. A ST. DOROSTU
PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
MČR STARŠÍCH ŽÁKŮ

CROSSDOCK EXTRALIGA

hokejbal.cz
hokejbal.cz

hokejbal.cz/extraliga/rozpis-souteze/
hokejbal.cz/extraliga/rozpis-souteze/

     www.hokejbal-ddm-usti.cz/
www.hokejbal-ddm-usti.cz/
      tjkovo-hokejbal.cz/
tjkovo-hokejbal.cz/
      www.hbcpce.cz
www.hbcpce.cz

    www.hbckladno.cz/
www.hbckladno.cz/
      www.hbcplzen.cz/
www.hbcplzen.cz/
      www.hbcrakovnik.cz
www.hbcrakovnik.cz

    www.hbcmost.cz/
www.hbcmost.cz/
      kert-park.cz/
kert-park.cz/
      www.hokejbal-hk.cz/
www.hokejbal-hk.cz/

   www.sksudomerice.estranky.cz/
www.sksudomerice.estranky.cz/
      www.hokejbal-letohrad.com/
www.hokejbal-letohrad.com/

Partneři klubu

www.usti-nad-labem.cz
www.usti-nad-labem.cz

www.speeddeer.cz
www.speeddeer.cz

 

www.pelanbus.mypage.cz/
www.pelanbus.mypage.cz/

jacer.cz
jacer.cz

www.atletico.cz
www.atletico.cz

www.vytisknuti.cz
www.vytisknuti.cz

www.signal-dz.cz
www.signal-dz.cz

Partneři Extraligy

 

autoin.cz
autoin.cz

www.reebockhockey.com/
www.reebockhockey.com/

www.stridasport.cz/
www.stridasport.cz/

www.sabe.cz
www.sabe.cz

www.jersey53.cz/
www.jersey53.cz/

www.sam73.cz/
www.sam73.cz/
www.vodafone.cz/
www.vodafone.cz/

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10162222016-hokejbal/
www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10162222016-hokejbal/
www.rozhlas.cz/radiozurnal/portal/
www.rozhlas.cz/radiozurnal/portal/

www.onlajny.com/hokejbal
www.onlajny.com/hokejbal

Pozvánky na utkání

ZIMNÍ PŘESTÁVKA
27.11.2017
bez soutěžních utkání

Aktuální tabulky soutěží

CROSSDOCK EXTRALIGA
EXTRALIGA ML. A ST. DOROSTU
PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
MČR STARŠÍCH ŽÁKŮ

CROSSDOCK EXTRALIGA

hokejbal.cz
hokejbal.cz

hokejbal.cz/extraliga/rozpis-souteze/
hokejbal.cz/extraliga/rozpis-souteze/

     www.hokejbal-ddm-usti.cz/
www.hokejbal-ddm-usti.cz/
      tjkovo-hokejbal.cz/
tjkovo-hokejbal.cz/
      www.hbcpce.cz
www.hbcpce.cz

    www.hbckladno.cz/
www.hbckladno.cz/
      www.hbcplzen.cz/
www.hbcplzen.cz/
      www.hbcrakovnik.cz
www.hbcrakovnik.cz

    www.hbcmost.cz/
www.hbcmost.cz/
      kert-park.cz/
kert-park.cz/
      www.hokejbal-hk.cz/
www.hokejbal-hk.cz/

   www.sksudomerice.estranky.cz/
www.sksudomerice.estranky.cz/
      www.hokejbal-letohrad.com/
www.hokejbal-letohrad.com/

Partneři klubu

www.usti-nad-labem.cz
www.usti-nad-labem.cz

www.speeddeer.cz
www.speeddeer.cz

 

www.pelanbus.mypage.cz/
www.pelanbus.mypage.cz/

jacer.cz
jacer.cz

www.atletico.cz
www.atletico.cz

www.vytisknuti.cz
www.vytisknuti.cz

www.signal-dz.cz
www.signal-dz.cz

Partneři Extraligy

 

autoin.cz
autoin.cz

www.reebockhockey.com/
www.reebockhockey.com/

www.stridasport.cz/
www.stridasport.cz/

www.sabe.cz
www.sabe.cz

www.jersey53.cz/
www.jersey53.cz/

www.sam73.cz/
www.sam73.cz/
www.vodafone.cz/
www.vodafone.cz/

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10162222016-hokejbal/
www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10162222016-hokejbal/
www.rozhlas.cz/radiozurnal/portal/
www.rozhlas.cz/radiozurnal/portal/

www.onlajny.com/hokejbal
www.onlajny.com/hokejbal