Sezóna 2011/2012

Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
26.5.2012 (sobota) 17:00 ELBA DDM Ústí n.L. "C" HSÚ HBC Coma TeamÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL0:8
26.5.2012 (sobota) 15:00 ELBA DDM Ústí n.L. "D" HSÚ Mighty DestroyersÚstí n. L.2. OkrHbL ÚL2:7
20.5.2012 (neděle) 17:00 HSÚ Mighty Destroyers ELBA DDM Ústí n.L. "D"Ústí n. L.2. OkrHbL ÚL5:2
20.5.2012 (neděle) 13:00 HSÚ HBC Coma Team ELBA DDM Ústí n.L. "C"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL7:5
19.5.2012 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. SK OEZ Testa LetohradÚstí n. L.Extraliga MD4:3
19.5.2012 (sobota) 09:00 HSÚ Koliba Ústí nad Labem "B" ELBA DDM Ústí n.L. "D"Krupka2. OkrHbL ÚL4:6
13.5.2012 (neděle) 14:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC HostivařÚstí n. L.MČR MŽ3:2
13.5.2012 (neděle) 11:00 SK OEZ Testa Letohrad ELBA DDM Ústí n.L.LetohradExtraliga MD3:4
13.5.2012 (neděle) 10:00 ERA Svítkov Stars Pardubice ELBA DDM Ústí n.L.Ústí n. L.MČR MŽ3:0
12.5.2012 (sobota) 16:30 TJ Snack Dobřany ELBA DDM Ústí n.L.Ústí n. L.MČR MŽ9:1
12.5.2012 (sobota) 16:00 SK OEZ Testa Letohrad ELBA DDM Ústí n.L.LetohradExtraliga MD1:2
12.5.2012 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Alpiq KladnoÚstí n. L.MČR SŽ1:9
12.5.2012 (sobota) 11:00 ELBA DDM Ústí n.L. "D" HSÚ Koliba Ústí nad Labem "B"Krupka2. OkrHbL ÚL4:0
12.5.2012 (sobota) 10:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Alpiq KladnoÚstí n. L.MČR MŽ2:0
12.5.2012 (sobota) 09:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Alpiq KladnoÚstí n. L.MČR SŽ0:8
11.5.2012 (pátek) 18:00 ELBA DDM Ústí n.L. "C" SC Dragons Ústí nad LabemÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL2:1
8.5.2012 (úterý) 15:30 ELBA DDM Ústí n.L. "B" SK Spectrum Rebel Praha 8Ústí n. L.2. NHbL3:4
8.5.2012 (úterý) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. HC Kert Park PrahaÚstí n. L.MČR SŽ5:2
8.5.2012 (úterý) 10:00 ELBA DDM Ústí n.L. HC Kert Park PrahaÚstí n. L.MČR SŽ2:1
6.5.2012 (neděle) 17:00 HSÚ Koliba Ústí nad Labem "B" ELBA DDM Ústí n.L. "D"Ústí n. L.2. OkrHbL ÚL4:3
6.5.2012 (neděle) 13:00 ELBA DDM Ústí n.L. SK Spectrum Rebel Praha 8Ústí n. L.MČR MŽ7:5
6.5.2012 (neděle) 11:00 ELBA DDM Ústí n.L. HC Kert Park PrahaÚstí n. L.Extraliga0:4
6.5.2012 (neděle) 10:00 HBC Plzeň ELBA DDM Ústí n.L.PlzeňExtraliga MD3:4
6.5.2012 (neděle) 10:00 SK Spectrum Rebel Praha 8 ELBA DDM Ústí n.L. "B"Praha2. NHbL6:3
6.5.2012 (neděle) 09:00 ELBA DDM Ústí n.L. SK Spectrum Rebel Praha 8Ústí n. L.MČR MŽ6:4
5.5.2012 (sobota) 16:30 HBC Plzeň ELBA DDM Ústí n.L.PlzeňExtraliga MD6:5
5.5.2012 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. HC Kert Park PrahaÚstí n. L.Extraliga5:3
5.5.2012 (sobota) 10:00 SK Spectrum Rebel Praha 8 ELBA DDM Ústí n.L. "B"Praha2. NHbL6:2
5.5.2012 (sobota) 09:00 SC Dragons Ústí nad Labem ELBA DDM Ústí n.L. "C"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL1:3
1.5.2012 (úterý) 15:30 HBC Alpiq Kladno ELBA DDM Ústí n.L.Nové StrašecíMČR MŽ9:1
1.5.2012 (úterý) 11:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Nové StrašecíNové StrašecíMČR MŽ7:1
29.4.2012 (neděle) 14:00 ELBA DDM Ústí n.L. "B" SK Spectrum Rebel Praha 8Ústí n. L.2. NHbL3:2
29.4.2012 (neděle) 11:00 HC Kert Park Praha ELBA DDM Ústí n.L.PrahaExtraliga3:2
29.4.2012 (neděle) 11:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC PlzeňÚstí n. L.Extraliga MD6:3
28.4.2012 (sobota) 17:00 HC Kert Park Praha ELBA DDM Ústí n.L.PrahaExtraliga1:0
28.4.2012 (sobota) 16:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC PlzeňÚstí n. L.Extraliga MD4:3
28.4.2012 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. "B" SK Spectrum Rebel Praha 8Ústí n. L.2. NHbL3:1
22.4.2012 (neděle) 14:30 HBC Pento Most ELBA DDM Ústí n.L.MostMČR MŽ3:7
22.4.2012 (neděle) 11:00 HBC Pento Most ELBA DDM Ústí n.L.MostMČR MŽ3:7
22.4.2012 (neděle) 11:00 HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem ELBA DDM Ústí n.L. "C"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL1:6
21.4.2012 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. "D" HSÚ HBC DesperadosÚstí n. L.2. OkrHbL ÚL6:1
21.4.2012 (sobota) 14:30 ELBA DDM Ústí n.L. SK Kelti NižborÚstí n. L.MČR SŽ9:2
21.4.2012 (sobota) 11:00 ELBA DDM Ústí n.L. SK Kelti NižborÚstí n. L.MČR SŽ2:0
20.4.2012 (pátek) 18:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBT VlašimÚstí n. L.MČR MŽ2:6
20.4.2012 (pátek) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBT VlašimÚstí n. L.MČR MŽ3:2
15.4.2012 (neděle) 15:00 ELBA DDM Ústí n.L. "C" HSÚ Pánský klub Ústí n. L.Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL9:1
15.4.2012 (neděle) 14:30 HC Kert Park Praha ELBA DDM Ústí n.L.PrahaMČR MŽ1:3
15.4.2012 (neděle) 11:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Alpiq KladnoÚstí n. L.Extraliga2:1
15.4.2012 (neděle) 11:00 HC Kert Park Praha ELBA DDM Ústí n.L.PrahaMČR MŽ0:4
15.4.2012 (neděle) 08:30 HSÚ HBC Desperados ELBA DDM Ústí n.L. "D"Ústí n. L.2. OkrHbL ÚL4:5
14.4.2012 (sobota) 16:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Alpiq KladnoÚstí n. L.Extraliga1:0
14.4.2012 (sobota) 15:00 TJ Kovo Praha ELBA DDM Ústí n.L.PrahaExtraliga MD3:6
14.4.2012 (sobota) 12:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC PlzeňÚstí n. L.Extraliga SD2:7
8.4.2012 (neděle) 12:30 HBC Plzeň ELBA DDM Ústí n.L.PlzeňExtraliga SD5:1
8.4.2012 (neděle) 12:00 ELBA DDM Ústí n.L. TJ Kovo PrahaÚstí n. L.Extraliga MD1:0
8.4.2012 (neděle) 10:00 HBC Alpiq Kladno ELBA DDM Ústí n.L.KladnoExtraliga3:1
7.4.2012 (sobota) 16:00 HBC Alpiq Kladno ELBA DDM Ústí n.L.KladnoExtraliga0:3
7.4.2012 (sobota) 15:00 ELBA DDM Ústí n.L. TJ Kovo PrahaÚstí n. L.Extraliga MD2:1
7.4.2012 (sobota) 12:30 HBC Plzeň ELBA DDM Ústí n.L.PlzeňExtraliga SD2:0
6.4.2012 (pátek) 18:00 SC Dragons Ústí nad Labem ELBA DDM Ústí n.L. "C"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL4:6
1.4.2012 (neděle) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. "B" Bohemia Benders ĎábliceÚstí n. L.2. NHbL7:4
1.4.2012 (neděle) 14:30 ELBA DDM Ústí n.L. SK Kelti NižborÚstí n. L.MČR MŽ8:0
1.4.2012 (neděle) 12:30 ELBA DDM Ústí n.L. "C" HSÚ HBC Coma TeamÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL5:9
1.4.2012 (neděle) 11:00 ELBA DDM Ústí n.L. SK Kelti NižborÚstí n. L.MČR MŽ5:1
1.4.2012 (neděle) 09:00 ELBA DDM Ústí n.L. "D" HSÚ Sharks NeštěmiceÚstí n. L.2. OkrHbL ÚL4:5
31.3.2012 (sobota) 16:00 HBC Pento Most ELBA DDM Ústí n.L.MostExtraliga4:3
31.3.2012 (sobota) 13:30 HBC Nové Strašecí ELBA DDM Ústí n.L.Nové StrašecíMČR SŽ2:3
31.3.2012 (sobota) 13:00 HBC Pento Most ELBA DDM Ústí n.L.MostExtraliga SD9:1
31.3.2012 (sobota) 10:30 HBC Pento Most ELBA DDM Ústí n.L.MostExtraliga MD5:6
31.3.2012 (sobota) 10:00 HBC Nové Strašecí ELBA DDM Ústí n.L.Nové StrašecíMČR SŽ2:1
25.3.2012 (neděle) 15:00 HSÚ Dukla Ústí nad Labem ELBA DDM Ústí n.L. "C"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL6:3
25.3.2012 (neděle) 13:00 ELBA DDM Ústí n.L. "B" SK Kelti NižborÚstí n. L.2. NHbL4:2
25.3.2012 (neděle) 13:00 HBC Nové Strašecí ELBA DDM Ústí n.L.Nové StrašecíMČR MŽ0:2
25.3.2012 (neděle) 11:00 ELBA DDM Ústí n.L. SK OEZ Testa LetohradÚstí n. L.Extraliga5:1
25.3.2012 (neděle) 11:00 TJ Snack Dobřany ELBA DDM Ústí n.L.DobřanyExtraliga MD2:1
25.3.2012 (neděle) 10:00 HBC Nové Strašecí ELBA DDM Ústí n.L.Nové StrašecíMČR MŽ0:3
24.3.2012 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Hradec Králové 1988Ústí n. L.Extraliga4:2
24.3.2012 (sobota) 16:00 SK Jungle Fever Kladno ELBA DDM Ústí n.L. "B"Kladno2. NHbL2:1
24.3.2012 (sobota) 15:00 HBC Plzeň ELBA DDM Ústí n.L.PlzeňExtraliga SD5:2
24.3.2012 (sobota) 13:00 ELBA DDM Ústí n.L. SHC Killers LitoměřiceÚstí n. L.MČR SŽ4:1
24.3.2012 (sobota) 12:30 HBC Plzeň ELBA DDM Ústí n.L.PlzeňExtraliga MD5:4
24.3.2012 (sobota) 10:00 ELBA DDM Ústí n.L. SHC Killers LitoměřiceÚstí n. L.MČR SŽ4:0
18.3.2012 (neděle) 18:30 ELBA DDM Ústí n.L. "C" HBC Rondo Teplice "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL6:3
18.3.2012 (neděle) 15:15 ELBA DDM Ústí n.L. "D" HBC SkullhuntersÚstí n. L.2. OkrHbL ÚL4:5
18.3.2012 (neděle) 11:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC VsetínÚstí n. L.Extraliga SD7:3
18.3.2012 (neděle) 09:00 ELBA DDM Ústí n.L. HbK Intevo KarvináÚstí n. L.Extraliga MD4:2
17.3.2012 (sobota) 17:00 HBC Plzeň ELBA DDM Ústí n.L.PlzeňExtraliga5:2
17.3.2012 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. SK JihlavaÚstí n. L.Extraliga SD3:2
17.3.2012 (sobota) 13:30 TJ Kovo Praha "B" ELBA DDM Ústí n.L. "B"Praha2. NHbL2:3
17.3.2012 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBK Bulldogs BrnoÚstí n. L.Extraliga MD4:0
17.3.2012 (sobota) 13:00 SK Ďáblové Praha ELBA DDM Ústí n.L.PrahaMČR SŽ0:11
17.3.2012 (sobota) 10:00 SK Ďáblové Praha ELBA DDM Ústí n.L.PrahaMČR SŽ0:5
11.3.2012 (neděle) 10:45 HSÚ Koliba Ústí nad Labem "B" ELBA DDM Ústí n.L. "D"Krupka2. OkrHbL ÚL3:5
11.3.2012 (neděle) 09:45 ELBA DDM Ústí n.L. "C" HSÚ HBC Bohemia Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL4:1
10.3.2012 (sobota) 16:00 HBC Alpiq Kladno ELBA DDM Ústí n.L.KladnoExtraliga3:1
10.3.2012 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. "B" SHC Killers LitoměřiceÚstí n. L.2. NHbL9:1
10.3.2012 (sobota) 12:00 HBC Pento Most ELBA DDM Ústí n.L.MostMČR SŽ10:2
10.3.2012 (sobota) 10:45 HSÚ Vulkano Depot Dobětice ELBA DDM Ústí n.L. "D"Krupka2. OkrHbL ÚL1:3
10.3.2012 (sobota) 09:00 HBC Pento Most ELBA DDM Ústí n.L.MostMČR SŽ14:2
7.3.2012 (středa) 18:00 ELBA DDM Ústí n.L. "C" HSÚ Motor & Orion Ústí nad LabemÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL6:1
4.3.2012 (neděle) 13:30 HBC Alpiq Kladno ELBA DDM Ústí n.L.KladnoMČR MŽ3:1
4.3.2012 (neděle) 13:00 ELBA DDM Ústí n.L. Jungle Fever KladnoÚstí n. L.Extraliga SD4:5
4.3.2012 (neděle) 11:00 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice ELBA DDM Ústí n.L.PardubiceExtraliga6:3
4.3.2012 (neděle) 10:30 ELBA DDM Ústí n.L. TJ Kovo PrahaÚstí n. L.Extraliga MD2:1
4.3.2012 (neděle) 10:00 HBC Alpiq Kladno ELBA DDM Ústí n.L.KladnoMČR MŽ2:1
4.3.2012 (neděle) 08:30 HSÚ Dukla Ústí nad Labem ELBA DDM Ústí n.L.Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL5:2
3.3.2012 (sobota) 17:00 HC Kert Park Praha ELBA DDM Ústí n.L.PrahaExtraliga2:1
3.3.2012 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Alpiq KladnoÚstí n. L.Extraliga SD0:3
3.3.2012 (sobota) 14:30 HC Kert Park Praha "B" ELBA DDM Ústí n.L. "B"Praha2. NHbL2:3
3.3.2012 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Alpiq KladnoÚstí n. L.Extraliga MD3:6
26.2.2012 (neděle) 15:45 SC Dragons Ústí nad Labem ELBA DDM Ústí n.L. "C"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL4:6
26.2.2012 (neděle) 10:45 HSÚ Foreads ELBA DDM Ústí n.L. "D"Krupka2. OkrHbL ÚL1:2
25.2.2012 (sobota) 17:00 HBC Pento Most ELBA DDM Ústí n.L.MostČeský pohár4:1
25.2.2012 (sobota) 15:00 ELBA DDM Ústí n.L. "B" HBC Tygři Mladá BoleslavÚstí n. L.2. NHbL4:3
25.2.2012 (sobota) 13:15 HSÚ Dinamo Literpool ELBA DDM Ústí n.L. "D"Ústí n. L.2. OkrHbL ÚL3:4
25.2.2012 (sobota) 11:30 ELBA DDM Ústí n.L. "C" HSÚ HBC Coma TeamÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL8:5
19.2.2012 (neděle) 12:30 ELBA DDM Ústí n.L. "D" HSÚ Pivní veterániÚstí n. L.2. OkrHbL ÚL1:2
19.2.2012 (neděle) 10:45 HBC Rondo Teplice "B" ELBA DDM Ústí n.L. "C"Krupka1. OkrHbL ÚL4:2
18.2.2012 (sobota) 12:30 ELBA DDM Ústí n.L. "D" HSÚ HBC DesperadosÚstí n. L.2. OkrHbL ÚL5:4
11.12.2011 (neděle) 18:00 SHK Louny ELBA DDM Ústí n.L. "B"Most2. NHbL3:5
4.12.2011 (neděle) 12:30 ELBA DDM Ústí n.L. "C" HC ChlumecÚstí n. L.1. OkrHbL ÚL15:4
4.12.2011 (neděle) 10:45 HSÚ Sharks Neštěmice ELBA DDM Ústí n.L. "D"Krupka2. OkrHbL ÚL1:9
3.12.2011 (sobota) 14:00 ELBA DDM Ústí n.L. "B" HC Nordics MostÚstí n. L.2. NHbL3:1
3.12.2011 (sobota) 12:30 HBC Alpiq Kladno ELBA DDM Ústí n.L.KladnoMČR SŽ9:0
3.12.2011 (sobota) 10:15 ELBA DDM Ústí n.L. "D" HSÚ HBC 74Ústí n. L.2. OkrHbL ÚL6:1
3.12.2011 (sobota) 09:30 HBC Alpiq Kladno ELBA DDM Ústí n.L.KladnoMČR SŽ5:0
27.11.2011 (neděle) 12:30 ELBA DDM Ústí n.L. "B" HBC ALPIQ KladnoÚstí n. L.Český pohár3:6
27.11.2011 (neděle) 10:45 HSÚ Mighty Destroyers ELBA DDM Ústí n.L. "D"Ústí n. L.2. OkrHbL ÚL6:3
26.11.2011 (sobota) 14:00 HBC Hostivař "B" ELBA DDM Ústí n.L. "B"Praha2. NHbL2:3
26.11.2011 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. TJ Kovo PrahaÚstí n. L.MČR SŽ2:3
26.11.2011 (sobota) 10:00 ELBA DDM Ústí n.L. TJ Kovo PrahaÚstí n. L.MČR SŽ1:0
20.11.2011 (neděle) 14:30 HSÚ Greenwood Ústí n.L. ELBA DDM Ústí n.L. "C"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL1:11
20.11.2011 (neděle) 13:00 HBC Hradec Králové 1988 ELBA DDM Ústí n.L.Hr. KrálovéExtraliga SD2:3
20.11.2011 (neděle) 10:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Enviform TřinecÚstí n. L.Extraliga6:0
20.11.2011 (neděle) 10:30 HBC Hradec Králové 1988 ELBA DDM Ústí n.L.Hr. KrálovéExtraliga MD4:1
19.11.2011 (sobota) 15:00 SK Testa OEZ Letohrad ELBA DDM Ústí n.L.LetohradExtraliga SD4:1
19.11.2011 (sobota) 14:00 ELBA DDM Ústí n.L. HbK INTEVO KarvináÚstí n. L.Extraliga2:0
19.11.2011 (sobota) 12:30 SK Testa OEZ Letohrad ELBA DDM Ústí n.L.LetohradExtraliga MD12:1
19.11.2011 (sobota) 12:00 Rafani Praha ELBA DDM Ústí n.L. "B"Praha2. NHbL2:5
18.11.2011 (pátek) 18:45 ELBA DDM Ústí n.L. HBC RakovníkÚstí n. L.MČR SŽ4:9
18.11.2011 (pátek) 16:15 ELBA DDM Ústí n.L. HBC RakovníkÚstí n. L.MČR SŽ2:3
17.11.2011 (čtvrtek) 14:00 SK Ďáblové Praha ELBA DDM Ústí n.L.PrahaČeský pohár2:6
17.11.2011 (čtvrtek) 14:00 South Park Cows ELBA DDM Ústí n.L. "B"Praha2. NHbL3:2
17.11.2011 (čtvrtek) 09:45 ELBA DDM Ústí n.L. "C" SC Dragons Ústí n.L.Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL4:5
13.11.2011 (neděle) 16:00 HBC Hostivař "A" ELBA DDM Ústí n.L.PrahaMČR MŽ3:2
13.11.2011 (neděle) 12:30 ELBA DDM Ústí n.L. "C" HSÚ Pánský klub Ústí n. L.Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL10:3
13.11.2011 (neděle) 10:30 HBC Hostivař "A" ELBA DDM Ústí n.L.PrahaMČR MŽ4:0
12.11.2011 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. ERA Svítkov Stars PardubiceÚstí n. L.Extraliga MD6:2
12.11.2011 (sobota) 14:30 SK Kelti Nižbor ELBA DDM Ústí n.L. "B"Nové Strašecí2. NHbL6:5
12.11.2011 (sobota) 12:00 ELBA DDM Ústí n.L. "D" HSÚ ForeadsÚstí n. L.2. OkrHbL ÚL4:7
12.11.2011 (sobota) 12:00 SK Kelti Nižbor ELBA DDM Ústí n.L.KladnoMČR SŽ1:5
12.11.2011 (sobota) 11:00 HbT Vlašim ELBA DDM Ústí n.L.VlašimExtraliga1:2
12.11.2011 (sobota) 09:30 SK Kelti Nižbor ELBA DDM Ústí n.L.KladnoMČR SŽ1:5
6.11.2011 (neděle) 15:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Pento MostÚstí n. L.MČR MŽ10:1
6.11.2011 (neděle) 13:00 ELBA DDM Ústí n.L. "B" SHK LounyÚstí n. L.2. NHbL5:0
6.11.2011 (neděle) 11:00 HSÚ HBC Desperados ELBA DDM Ústí n.L. "D"Ústí n. L.2. OkrHbL ÚL5:2
6.11.2011 (neděle) 09:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Pento MostÚstí n. L.MČR MŽ6:1
5.11.2011 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceÚstí n. L.Extraliga SD4:6
5.11.2011 (sobota) 14:00 TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec ELBA DDM Ústí n.L.Jindř. HradecExtraliga2:3
5.11.2011 (sobota) 13:30 HBC Tygři Mladá Boleslav ELBA DDM Ústí n.L.Ml. BoleslavMČR SŽ5:1
5.11.2011 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceÚstí n. L.Extraliga MD4:1
5.11.2011 (sobota) 11:30 ELBA DDM Ústí n.L. "B" Ekonom DevilsÚstí n. L.2. NHbL6:3
5.11.2011 (sobota) 10:00 HBC Tygři Mladá Boleslav ELBA DDM Ústí n.L.Ml. BoleslavMČR SŽ3:1
30.10.2011 (neděle) 15:00 ELBA DDM Ústí n.L. "B" Jungle Fever KladnoÚstí n. L.2. NHbL6:2
30.10.2011 (neděle) 11:30 ELBA DDM Ústí n.L. "D" HSÚ Mighty DestroyersÚstí n. L.2. OkrHbL ÚL5:9
29.10.2011 (sobota) 18:00 ELBA DDM Ústí n.L. "D" HSÚ Vulkano Depot DoběticeÚstí n. L.2. OkrHbL ÚL3:2
29.10.2011 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Pento MostÚstí n. L.Extraliga SD6:2
29.10.2011 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Pento MostÚstí n. L.Extraliga4:2
29.10.2011 (sobota) 10:45 HSÚ HBC Coma Team ELBA DDM Ústí n.L. "C"Krupka1. OkrHbL ÚL6:4
29.10.2011 (sobota) 10:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Pento MostÚstí n. L.Extraliga MD2:1
28.10.2011 (pátek) 15:00 ELBA DDM Ústí n.L. "B" HBC Nové StrašecíÚstí n. L.Český pohár5:1
23.10.2011 (neděle) 15:45 ELBA DDM Ústí n.L. "D" HSÚ Dinamo LiterpoolÚstí n. L.2. OkrHbL ÚL3:4
23.10.2011 (neděle) 14:00 ELBA DDM Ústí n.L. "C" HBC Rondo Teplice "B"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL4:1
23.10.2011 (neděle) 13:30 SK Kelti Nižbor ELBA DDM Ústí n.L.KladnoMČR MŽ1:5
23.10.2011 (neděle) 12:00 SK OEZ Testa Letohrad ELBA DDM Ústí n.L.LetohradExtraliga1:3
23.10.2011 (neděle) 10:00 ELBA DDM Ústí n.L. TJ Snack DobřanyÚstí n. L.Extraliga MD4:3
23.10.2011 (neděle) 10:00 SK Kelti Nižbor ELBA DDM Ústí n.L.KladnoMČR MŽ0:7
22.10.2011 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC PlzeňÚstí n. L.Extraliga SD2:3
22.10.2011 (sobota) 15:00 HBC Hradec Králové 1988 ELBA DDM Ústí n.L.Hr. KrálovéExtraliga2:0
22.10.2011 (sobota) 14:00 SHC Killers Litoměřice ELBA DDM Ústí n.L. "B"Litoměřice2. NHbL2:8
22.10.2011 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC PlzeňÚstí n. L.Extraliga MD3:1
22.10.2011 (sobota) 12:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.MČR SŽ2:5
22.10.2011 (sobota) 10:00 HSÚ Pivní veteráni ELBA DDM Ústí n.L. "D"Ústí n. L.2. OkrHbL ÚL2:3
22.10.2011 (sobota) 08:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.MČR SŽ2:3
16.10.2011 (neděle) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Hostivař "B"Ústí n. L.MČR MŽ1:4
16.10.2011 (neděle) 11:30 ELBA DDM Ústí n.L. "B" HbK CC Belveder Benátky n. J.Ústí n. L.2. NHbL1:4
16.10.2011 (neděle) 11:00 HBC Vsetín ELBA DDM Ústí n.L.VsetínExtraliga SD3:7
16.10.2011 (neděle) 10:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Hostivař "B"Ústí n. L.MČR MŽ0:3
16.10.2011 (neděle) 08:45 HSÚ HBC Bohemia ELBA DDM Ústí n.L. "C"Krupka1. OkrHbL ÚL3:10
15.10.2011 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC PlzeňÚstí n. L.Extraliga4:0
15.10.2011 (sobota) 14:00 SK Jihlava ELBA DDM Ústí n.L.JihlavaExtraliga SD3:4
15.10.2011 (sobota) 13:00 SHC Killers Litoměřice ELBA DDM Ústí n.L.LitoměřiceMČR SŽ0:5
15.10.2011 (sobota) 12:00 HBC Kolín ELBA DDM Ústí n.L. "B"Kolín2. NHbL5:3
15.10.2011 (sobota) 10:00 SHC Killers Litoměřice ELBA DDM Ústí n.L.LitoměřiceMČR SŽ1:4
9.10.2011 (neděle) 16:45 ELBA DDM Ústí n.L. "C" HSÚ Dukla Ústí n.L.Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL6:4
9.10.2011 (neděle) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.MČR MŽ10:0
9.10.2011 (neděle) 11:00 HBK Bulldogs Brno ELBA DDM Ústí n.L.BrnoExtraliga MD3:4
9.10.2011 (neděle) 10:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Nové StrašecíÚstí n. L.MČR MŽ4:0
8.10.2011 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC ALPIQ KladnoÚstí n. L.Extraliga0:4
8.10.2011 (sobota) 14:00 HbK INTEVO Karviná ELBA DDM Ústí n.L.KarvináExtraliga MD0:7
8.10.2011 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. "B" HC Kert Park Praha "B"Ústí n. L.2. NHbL1:2
8.10.2011 (sobota) 11:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC HostivařÚstí n. L.MČR SŽ0:7
8.10.2011 (sobota) 08:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC HostivařÚstí n. L.MČR SŽ1:3
2.10.2011 (neděle) 15:30 HC Chlumec ELBA DDM Ústí n.L. "C"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL0:20
2.10.2011 (neděle) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. "B" Bohemia Benders ĎábliceÚstí n. L.Český pohár5:1
2.10.2011 (neděle) 11:30 TJ Kovo Praha ELBA DDM Ústí n.L.PrahaExtraliga MD4:3
1.10.2011 (sobota) 16:45 HBC Skullhunters ELBA DDM Ústí n.L. "D"Ústí n. L.2. OkrHbL ÚL1:6
1.10.2011 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Pento MostÚstí n. L.MČR SŽ0:16
1.10.2011 (sobota) 12:30 HBC Nordics Most ELBA DDM Ústí n.L. "B"Most2. NHbL4:5
1.10.2011 (sobota) 10:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Pento MostÚstí n. L.MČR SŽ0:11
1.10.2011 (sobota) 10:00 SK Jungle Fever Kladno ELBA DDM Ústí n.L.KladnoExtraliga SD4:3
25.9.2011 (neděle) 16:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Alpiq KladnoÚstí n. L.MČR MŽ2:1
25.9.2011 (neděle) 14:30 ELBA DDM Ústí n.L. "D" HSÚ Koliba "B"Ústí n. L.2. OkrHbL ÚL3:4
25.9.2011 (neděle) 13:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Alpiq KladnoÚstí n. L.MČR MŽ2:6
25.9.2011 (neděle) 11:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Autosklo-H.A.K. PardubiceÚstí n. L.Extraliga2:1
25.9.2011 (neděle) 08:00 HSÚ Motor & Orion Ústí n. L. ELBA DDM Ústí n.L. "C"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL2:7
24.9.2011 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. HC Kert Park PrahaÚstí n. L.Extraliga5:4
24.9.2011 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. "B" HBC Hostivař "B"Ústí n. L.2. NHbL9:4
24.9.2011 (sobota) 12:30 HBC Alpiq Kladno ELBA DDM Ústí n.L.KladnoExtraliga SD6:0
24.9.2011 (sobota) 10:00 HBC Alpiq Kladno ELBA DDM Ústí n.L.KladnoExtraliga MD3:6
18.9.2011 (neděle) 18:45 ELBA DDM Ústí n.L. "C" HSÚ Greenwood Ústí n. L.Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL10:1
18.9.2011 (neděle) 17:00 HSÚ HBC 74 ELBA DDM Ústí n.L. "D"Ústí n. L.2. OkrHbL ÚL4:6
18.9.2011 (neděle) 13:30 SK Ďáblové Praha ELBA DDM Ústí n.L.PrahaMČR MŽ1:4
18.9.2011 (neděle) 13:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Hradec Králové 1988Ústí n. L.Extraliga SD3:2
18.9.2011 (neděle) 11:00 HBC Enviform Třinec ELBA DDM Ústí n.L.TřinecExtraliga 2:5
18.9.2011 (neděle) 10:30 ELBA DDM Ústí n.L. HBC Hradec Králové 1988Ústí n. L.Extraliga MD4:3
18.9.2011 (neděle) 10:00 SK Ďáblové Praha ELBA DDM Ústí n.L.PrahaMČR MŽ2:6
17.9.2011 (sobota) 17:00 HbK INTEVO Karviná ELBA DDM Ústí n.L.KarvináExtraliga3:1
17.9.2011 (sobota) 16:00 ELBA DDM Ústí n.L. SK Testa OEZ LetohradÚstí n. L.Extraliga SD1:3
17.9.2011 (sobota) 16:00 HBT Vlašim ELBA DDM Ústí n.L.VlašimMČR SŽ5:1
17.9.2011 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. SK Testa OEZ LetohradÚstí n. L.Extraliga MD4:3
17.9.2011 (sobota) 13:00 HBT Vlašim ELBA DDM Ústí n.L.VlašimMČR SŽ4:1
17.9.2011 (sobota) 11:30 ELBA DDM Ústí n.L. "B" South Park CowsÚstí n. L.2. NHbL4:2
11.9.2011 (neděle) 13:15 Pánský klub ELBA DDM Ústí n.L. "C"Ústí n. L.1. OkrHbL ÚL4:11
11.9.2011 (neděle) 11:00 ERA Svítkov Stars Pardubice ELBA DDM Ústí n.L.PardubiceExtraliga MD1:7
11.9.2011 (neděle) 11:00 ELBA DDM Ústí n.L. TJ HBC Olymp Jindřichův HradecÚstí n. L.Extraliga0:3
10.9.2011 (sobota) 16:30 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice ELBA DDM Ústí n.L.PardubiceExtraliga MD3:4
10.9.2011 (sobota) 14:00 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice ELBA DDM Ústí n.L.PardubiceExtraliga SD3:4
10.9.2011 (sobota) 11:00 SK Spectrum Praha 8 ELBA DDM Ústí n.L. "B"Praha2. NHbL2:5
4.9.2011 (neděle) 11:00 ELBA DDM Ústí n.L. HBT VlašimÚstí n. L.Extraliga5:4
3.9.2011 (sobota) 13:30 ELBA DDM Ústí n.L. "B" SK Jungle Fever KladnoLitoměřiceČeský pohár5:3
3.9.2011 (sobota) 10:00 SHC Killers Litoměřice ELBA DDM Ústí n.L. "B"LitoměřiceČeský pohár1:5

Pozvánky na utkání

ZIMNÍ PŘESTÁVKA
27.11.2017
bez soutěžních utkání

Aktuální tabulky soutěží

CROSSDOCK EXTRALIGA
EXTRALIGA ML. A ST. DOROSTU
PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
MČR STARŠÍCH ŽÁKŮ

CROSSDOCK EXTRALIGA

hokejbal.cz
hokejbal.cz

hokejbal.cz/extraliga/rozpis-souteze/
hokejbal.cz/extraliga/rozpis-souteze/

     www.hokejbal-ddm-usti.cz/
www.hokejbal-ddm-usti.cz/
      tjkovo-hokejbal.cz/
tjkovo-hokejbal.cz/
      www.hbcpce.cz
www.hbcpce.cz

    www.hbckladno.cz/
www.hbckladno.cz/
      www.hbcplzen.cz/
www.hbcplzen.cz/
      www.hbcrakovnik.cz
www.hbcrakovnik.cz

    www.hbcmost.cz/
www.hbcmost.cz/
      kert-park.cz/
kert-park.cz/
      www.hokejbal-hk.cz/
www.hokejbal-hk.cz/

   www.sksudomerice.estranky.cz/
www.sksudomerice.estranky.cz/
      www.hokejbal-letohrad.com/
www.hokejbal-letohrad.com/

Partneři klubu

www.usti-nad-labem.cz
www.usti-nad-labem.cz

www.speeddeer.cz
www.speeddeer.cz

 

www.pelanbus.mypage.cz/
www.pelanbus.mypage.cz/

jacer.cz
jacer.cz

www.atletico.cz
www.atletico.cz

www.vytisknuti.cz
www.vytisknuti.cz

www.signal-dz.cz
www.signal-dz.cz

Partneři Extraligy

 

autoin.cz
autoin.cz

www.reebockhockey.com/
www.reebockhockey.com/

www.stridasport.cz/
www.stridasport.cz/

www.sabe.cz
www.sabe.cz

www.jersey53.cz/
www.jersey53.cz/

www.sam73.cz/
www.sam73.cz/
www.vodafone.cz/
www.vodafone.cz/

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10162222016-hokejbal/
www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10162222016-hokejbal/
www.rozhlas.cz/radiozurnal/portal/
www.rozhlas.cz/radiozurnal/portal/

www.onlajny.com/hokejbal
www.onlajny.com/hokejbal

Pozvánky na utkání

ZIMNÍ PŘESTÁVKA
27.11.2017
bez soutěžních utkání

Aktuální tabulky soutěží

CROSSDOCK EXTRALIGA
EXTRALIGA ML. A ST. DOROSTU
PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
MČR STARŠÍCH ŽÁKŮ

CROSSDOCK EXTRALIGA

hokejbal.cz
hokejbal.cz

hokejbal.cz/extraliga/rozpis-souteze/
hokejbal.cz/extraliga/rozpis-souteze/

     www.hokejbal-ddm-usti.cz/
www.hokejbal-ddm-usti.cz/
      tjkovo-hokejbal.cz/
tjkovo-hokejbal.cz/
      www.hbcpce.cz
www.hbcpce.cz

    www.hbckladno.cz/
www.hbckladno.cz/
      www.hbcplzen.cz/
www.hbcplzen.cz/
      www.hbcrakovnik.cz
www.hbcrakovnik.cz

    www.hbcmost.cz/
www.hbcmost.cz/
      kert-park.cz/
kert-park.cz/
      www.hokejbal-hk.cz/
www.hokejbal-hk.cz/

   www.sksudomerice.estranky.cz/
www.sksudomerice.estranky.cz/
      www.hokejbal-letohrad.com/
www.hokejbal-letohrad.com/

Partneři klubu

www.usti-nad-labem.cz
www.usti-nad-labem.cz

www.speeddeer.cz
www.speeddeer.cz

 

www.pelanbus.mypage.cz/
www.pelanbus.mypage.cz/

jacer.cz
jacer.cz

www.atletico.cz
www.atletico.cz

www.vytisknuti.cz
www.vytisknuti.cz

www.signal-dz.cz
www.signal-dz.cz

Partneři Extraligy

 

autoin.cz
autoin.cz

www.reebockhockey.com/
www.reebockhockey.com/

www.stridasport.cz/
www.stridasport.cz/

www.sabe.cz
www.sabe.cz

www.jersey53.cz/
www.jersey53.cz/

www.sam73.cz/
www.sam73.cz/
www.vodafone.cz/
www.vodafone.cz/

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10162222016-hokejbal/
www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10162222016-hokejbal/
www.rozhlas.cz/radiozurnal/portal/
www.rozhlas.cz/radiozurnal/portal/

www.onlajny.com/hokejbal
www.onlajny.com/hokejbal