19.10.2021 EXTRALIGA: Dramatické utkání proti Dobřanům rozhodl v závěru utkání David Haas Situace před brankářem Dobřan (foto: Ivana Laiblová)

Domácí EXTRALIGOVÉ utkání proti týmu TJ Snack Dobřany odehrál náš tým v sobotu 16. října 2021. Soupeř zahájil utkání aktivně a byl plný sebevědomí. Během první třetiny se nám dařilo jejich nebezpečné akce likvidovat i zásluhou výborně chytajícího Zdeňka Bandy. Navíc ve 12. minutě z chumelenice před bránou hostujícího Ondřeje Jáska vylovil míček Petr Michajličenko a poslal náš tým do vedení. Radost domácích hráčů ještě zvedl David Magasanik, který vstřelil 10 vteřin před koncem první třetiny druhou branku, a do kabin jsme odcházeli s pěkným vedením 2:0. Ve druhé třetině hostující tým ještě více rozehrál svojí aktivní taktiku a ta jim nesla ovoce hned v 15. vteřině druhé třetiny a bylo velmi rychle sníženo. V průběhu druhé třetiny v její 6. minutě dostal hostující tým výhodu přesilové hry a tu dokázali hosté v čase 21:22 využít a opět zásluhou Jana Kováříka. A tak se začínalo od začátku. Hostující hráči najednou byli všude první a jen zásluhou štěstí a výborně chytajícího Zdeňka Bandy byl nakonec stav po druhé třetině 2:2. Třetí třetina začala ve velkém tempu. Hosté byli i nadále velmi aktivní, ale i náš tým se již opět začal dostávat do brankových příležitostí. V úvodu třetí třetiny měly oba týmy výhodu přesilové hry, kterou nedokázaly využít. A co se nepovedlo v úvodu, podařilo se v konci třetí části hry. Jako první dostal výhodu přesilové hry náš tým a z té se podařilo skórovat, když byl v čase 41:47 úspěšný David Haas. V čase 43:07 byl vyloučen domácí Vojtěch Červinka a hostům se nabídla opět šance srovnat skóre. To se Dobřanům i přes řadu šancí nepodařilo a radost ze zisku bodů tak byla na straně hráčů z Ústí nad Labem. K utkání nám svůj pohled poskytli Jiří Grus a Petr Michajličenko. více

15.10.2021 EXTRALIGA JUNIORŮ: Odvety zahájíme v domácím prostředí proti Novému Strašecí Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 16. října 2021 od 11:00 hodin zahájí tým juniorů odvetná utkání EXTRALIGY. V domácím prostředí přivítáme soupeře HBC Nové Strašecí. První vzájemný duel dopadl dobře pro naše barvy a i s ohledem na postavení v tabulce budeme v tomto utkání favority. Jak vidí situaci před zápasem a co by mohlo na soupeře platit, nám pro webové stránky prozradili Martin Černý a Radim Navarra. více

14.10.2021 EXTRALIGA: Zaskočíme v domácím prostředí rozjeté Šneky z Dobřan? Ilustrační foto (foto: Markéta Štroufová)

Základní část EXTRALIGY se pomalu blíží své polovině a náš tým přivítá v sobotu 16.  října od 16:00 hodin soupeře TJ Snack Dobřany. Soupeři se vstup do této sezóny povedl na výrobnou a je aktuálně na druhém místě tabulky. Náš tým se posunul po výhře v Dobřanech na místo sedmé. Bodové rozdíly jsou však v soutěži nepatrné, protože na druhé místo tabulky nyní ztrácíme pouhé tři body. Věříme, že tým udělá v domácím utkání maximum k zisku bodů. Jak vidí situaci před samotným zápasem, nám prozradila trojice našich hráčů.  více

13.10.2021 EXTRALIGA JUNIORŮ: Výhru v prodloužení vystřelil Lukáš Belica Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V neděli 10. října 2021 cestoval tým juniorů na utkání EXTRALIGY do Rakovníka. Jednalo se o souboj vedoucího týmu tabulky s týmem z dolních pater. Od úvodu utkání, ale nebyl tento rozdíl vůbec znát. Domácí chtěli dokázat, že by se rádi pohybovali v tabulce výše a jejich aktivitu proměnil ve vedoucí branku Tomáš Šíma na konci 6. minuty. Domácí i nadále hráli velmi dobře a první třetina byla v jejich režii, jen další branka už nepadla. Ve druhé třetině, začal i náš tým být více aktivní a dokázal stav otočit na 1:2 dvěma slepenými góly. Nejprve se trefil ve 21. minutě Jakub Myškovský a ve 22. minutě Tomáš Kapusta. Domácí tyto branky zaskočili, ale jejich aktivita i v menším počtu hráčů k utkání neopadla. Po druhé třetině se tak skóre otočilo a do závěrečné třetiny jsme šli s náskokem jedné branky. Tento rozdíl smazali domácí při přesilové hře ve 37. minutě utkání a bylo opět srovnáno. Ve zbylé části základní hrací doby už žádný střelec nenašel recept na dobře chytající brankáře a tak se šlo do prodloužení. V něm v čase 47:25 dokázal Lukáš Belica prostřelit domácího brankáře a z výhry se tak přeci jen radoval náš tým. K utkání nám sdělili své postřehy Martin Černý a Radim Navarra.  více

12.10.2021 EXTRALIGA: Výhru za tři body vystřelil 9 vteřin před koncem utkání Martin Stupka Ilustrační foto (foto: Ivana Laiblová)

V sobotu 9. října 2021 cestoval A-tým k dalšímu utkání EXTRALIGY, tentokrát do Karviné. Po náročné cestě vstoupil náš tým do utkání aktivně a odměnou mu bylo vedení 2:0 v desáté minutě utkání, kdy se v rozmezí 20 vteřin prosadil nejprve David Magasanik a poté vstřelil svou premiérovou extraligovou branku Lukáš Belica. V první třetině již další branka nepadla a do druhé třetiny jsme vstupovali se služným náskokem. Domácí, ale ve druhé třetině zlepšili pohyb a hru a odměnou jim bylo snížení z hole zkušeného Lumíra Rosůlka. I přes domácí aktivitu se podařilo do konce druhé třetiny hubené vedení udržet, hlavně zásluhou velmi dobře chytajícího Dominika Landta. V úvodu třetí třetiny však bylo srovnáno, kdy se trefil domácí mladíček Jakub Wrobel a začínalo se od začátku. Náš tým v této fázi zápasu dostal po domácích faulech výhody přesilových her, ale dlouho se nedařilo je sehrát a proměnit. Konec třetí třetiny náš tým končil opět výhodou přesilové hry, kterou dokázal tvrdou ranou 9 vteřin před konce základní hrací doby proměnit Martin Stupka a tato branka znamenala výhru a zisk tří bodů. Jak viděli zápas účastníci utkání, nám prozradila trojce z našeho týmu. více

8.10.2021 EXTRALIGA JUNIORŮ: Nedovolíme překvapení a budeme bodovat i v Rakovníku? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Juniory čeká v neděli 10. října 2021 sedmé utkání základní části EXTRALIGY, kdy zavítají na hřiště do Rakovníka. Náš tým bude do tohoto zápasu vstupovat jako favorit, vzhledem k tomu, že je po zatím odehraných zápasech v čele západní divize a soupeř z Rakovníka je zatím až na místě sedmém. Věříme, že dokážeme navázat na zatím předváděnou hru a získá tak další důležité body. A jak vidí rozložení sil před utkáním, nám prozradila čtveřice hráčů z našeho týmu. více

7.10.2021 EXTRALIGA: V dalším kole vyrážíme do Karviné Ilustrační foto (foto: Ivana Laiblová)

V sobotu 9. října 2021 vyrazí A-tým k utkání EXTRALIGY za svým dalším soupeřem do Karviné. Domácí hrají nyní ve velmi dobře formě, když v posledních třech zápasech zvítězili a v domácím prostředí jsou velmi silní. Aktuálně se nacházejí na 7. místě tabulky. Náš tým se po výhře v posledním utkání v prodloužení doma nad Letohradem posunul na 9. místo. Podaří se našim barvám bodovat? Na otázku k blížícímu se utkání nám pro web odpověděl Ondřej Poláček.  více

6.10.2021 EXTRALIGA JUNIORŮ: Po dvou víkendových zápasech jsme v čele divize západ EXTRALIGY Fotografie z utkání Elba DDM Ústí nad Labem - TJ KOVO Praha. V souboji o míček Vojtěch Zeman. (foto: Tomáš Laibl)

Junioři mají za sebou náročný víkend 2.  a 3. října 2021. Nejprve v sobotu odehráli v domácím prostředí utkání proti TJ Kovo Praha, které se během zápasu stalo jednoznačnou záležitostí a pohodovou výhru 7:0. Následující den odehráli junioři náročné utkání v Prachaticích. Úvod utkání se týmu určitě nepovedl dle představ, protože domácí po první třetině vedli 1:0. Ve druhé části tým zabral a dokázal otočit průběh utkání na svoji stranu. Stav po druhé tetině byl 2:3. I v průběhu třetí třetiny náš tým odskočil na rozdíl dvou branek, ale domácí opět dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Více už se do konce zápasu i přes šance Prachaticím nepovedlo a juniorka tak odvezla cenné body a drží se aktuálně na prvním místě své divize. K víkendovým utkání nám pro web odpověděla čtveřice hráčů. více

5.10.2021 EXTRALIGA: Důležitý zisk dvou bodů za výhru v prodloužení doma s Letohradem Radost Petra Michajličenka po vstřelení branky (foto: Ivana Laiblová)

V sobotu 2. října 2021 odehrál náš tým další domácí utkání EXTRALIGY. Soupeřem našich barev byl tentokrát tým SK Hokejbal Letohrad. Hned od úvodu utkání se hrálo vyrovnaně, ale brankových příležitostí bylo dostatek. Jako první se v utkání dokázal prosadit soupeř a to v 10. minutě zápasu se trefil Vít Rozlínek. První třetina i přes další příležitosti branku nepřinesla a tak se odcházelo do kabin za stavu 0:1. Hned z kraje druhé třetiny měl soupeř výhodu přesilové hry, kterou dokázal využít Ondřej Tobiáš a Letohrad tak vedl již o dvě branky. Ve 22. minutě hrál i náš další početní výhodu, kterou konečně dokázal proměnit zásluhou Lukáše Soukupa. Tato branka domácí nakopla a v této části utkání jsme byli jasně lepším týmem. Tlak našeho týmu dokázal ve vyrovnávací branku proměnit Petr Michajličenko a začínalo se od začátku. Ve zbylé části druhé třetiny už další branka i přes řadu příležitostí nepadla a tak se do třetí třetiny vstupovalo za stavu 2:2. Naše převaha z druhé třetiny se vytratila a i hosté mohli jít opět do vedení, ale nerozhodný stav držel v domácí brance dobrým výkonem Zdeněk Banda. A když už na nějakou střelu nedosáhl, pomohla mu konstrukce branky. Ani náš tým nedokázal šance ve třetí části hry využít a utkání tak dospělo až do prodloužení. Ve hře tři na tři byl šťastnější náš tým, když výhru vystřelil Michal Smolík v čase 48:34. Důležitá výhra ikdyž jen za dva body, tým určitě povzbudí do dalších bojů. K utkání nám pro web odpověděl obránce domácích Ondřej Poláček. více

2.10.2021 EXTRALIGA JUNIORŮ: Podaří se i po dvojzápasovém víkendu být bez porážky? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Juniory čeká velmi náročný víkend. Nejprve se představí v sobotu 2. října 2021 od 11:00 v domácím prostředí proti týmu TJ KOVO Praha. Po skončení zápasu se připraví na cestu do Prachatic, kde je bude čekat další utkání v neděli 3. října od 12:30 hodin. Tým je zatím velmi pozitivně naladěn. A co před blížícím se víkendem čekají hrači z kabiny A-týmu? více

1.10.2021 EXTRALIGA: Podaří se zlepšit výkon a bodovat doma s Letohradem? Ilustrační foto (foto: Ivana Laiblová)

V sobotu 2. října 2021 od 14:00 hodin odehraje A-tým další EXTRALIGOVÉ utkání před domácími fanoušky. Za soupeře budeme mít tentokrát tým SK Hokejbal Letohrad. Aktuální forma našeho týmu není určitě ideální, ale pevně věříme, že další domácí utkání je nastartuje k lepším výsledkům. Letohrad má zatím určitě lepší formu, když se drží aktuálně na třetím místě EXTRALIGY. Jak vidí blížící se duel, nám prozradila trojice hráčů z kabiny A-týmu. více

1.10.2021 EXTRALIGA JUNIORŮ: Výhru ve vyrovnaném utkání s Kladnem jsme získali v prodloužení Radost z vyrovnávací branky na 1:1 (foto: Tomáš Laibl)

V úterý 28. září 2021 sehrál tým juniorů další EXTRALIGOVÉ utkání před domácími fanoušky. Tentokrát přicestoval do Ústí nad Labem silný tým Kladna. Začátek utkání vyšel lépe Kladnu. Tomu se hned z kraje zápasu naskytla výhoda přesilové hry, kterou dokázal využít Matouš Drechsler. Z obdržené branky se náš tým chvíli vzpamatovával, ale postupem času dokázal hru vyrovnat a podařilo se i srovnat. Na konci sedmé minuty vyrovnal na 1:1 Lukáš Belica. I ve zbytku první třetiny se hrál vyrovnaný a pohledný zápas s velmi dobře chytajícími brankáři. Stav po první třetině byl 1:1. Tempo hry neuvadalo ani ve druhé třetině, jen se už nevedlo tolik střelcům. Šancí bylo hodně na obou stranách, ale brankáři se i nadále překovávali. Nerozhodný stav tak byl i na začátku třetí třetiny. Na obou soupeřích už bylo vidět, že dávají větší důraz na obrannou část hry, ikdyž šancí skórovat nebylo málo. Kladno dostalo ke konci třetí třetiny výhodu přesilové hry, kterou náš tým zvládl a utkaní tak po základní hrací době šlo do prodloužení. To se hraje systémem 4 na 4. V čase 48:13 dostal kladenský hráč hodně přísné dvě minuty za držení a nám se naskytla výhoda přesilové hry. Tu v čase 48:27 dokázal tvrdou střelou využít Ondřej Polata, když prostřelil od modré čáry, vše co mu stálo v cestě, a radost domácích propukla na plné obrátky. K utkání nám své vyjádření poskytla trojice hráčů z kabiny naší juniorky. více

30.9.2021 EXTRALIGA: Utkání s Mostem se nepovedlo a soupeř se radoval ze tří bodů Utkání bylo plné osobních soubojů (foto: Ivana Laiblová)

V úterý 28. září 2021 od 17:00 hodin odehrál náš tým druhé domácí utkání EXTRALIGY, tentokrát byl soupeřem klub HBC Most. Úvod utkání se našemu týmu příliš nepovedl a už ve čtvrté minutě prohrával po smolné brance z hole Ondřeje Nováka. Ani tato branka náš tým příliš nepovzbudila a hosté měli v první části hry větší herní pohodu. Našemu týmu se navíc nedařili ani přesilové hry a tak po první třetině byl stav 0:1 pro Most. Ve druhé třetině se naše hra mírně zlepšila, ale překovat hostujího brankáře se nedařilo. Navíc ve 23. minutě se krásně po pravém mantinelu uvolnil Tomáš Chyba a dokázal prostřelit Tomáše Rechtorika na výšit vedení hostujícího týmu na dvě branky. Další průběh druhé třetiny byl mírně na naší straně, ale branka se nedařila vsítit a hosté, tak na druhou přestávku odešli s dvoubrankovým vedením. Ve třetí třetině jako by teprve hráči našeho A-týmu po změnách v sestavě zabrali, ale hosté trpělivou hrou a jistým brankářem Gerlichem dokázali všechny naše šance likvidovat. Když se v závěru nepodařilo vstřelit branku ani při power play, z vítězství se tak radovali hráči z Mostu. K utkání nám pro web poskytli svůj pohled hráči Petr Strnad a Vladimír Bačák. více

28.9.2021 EXTRALIGA: Televizní utkání odehraje proti regionálnímu soupeři z Mostu Ilustrační foto (foto: Ivana Laiblová)

Už v úterý 28. září o státní svátek pokračuje dalším kolem EXTRALIGA mužů a náš tým se představí v domácím prostředí proti regionálnímu soupeři z Mostu. Ještě větší náboj tomuto zápasu dává fakt, že se odehrajeme před kamerami O2 TV. Oba soupeři se dobře znají a souboj bude mít určitě i skvělou diváckou kulisu za splnění těchto podmínek vstupu: Prokáží výsledkem antigenního testu/PCR testu/očkováním/proděláním nemoci za předpokladu dodržování i všech dalších protiepidemiologických nařízení a opatření vlády ČR. více

27.9.2021 EXTRALIGA JUNIORŮ: Budeme nyní bodovat i doma s Kladnem? Ilustrační foto (foto: Lucie Toušová)

Po volném víkendu se v úterý 28. září 2021 od 14:30 hodin představí v domácím prostředí tým juniorů. Zatím procházejí svěřenci Jana Fedáka soutěží velmi dobře a jsou určitě potěšeni úvodem soutěže. Nyní přivítají v domácím prostředí vždy velmi silné Kladno. Soupeř je v aktuální tabulce hned za naším týmem a utkání tak určitě slibuje napínavou podívanou. Jak to vidí před blížícím se zápasem, nám pro web prozradili Petr Maule a Vojtěch Zeman.  více

27.9.2021 EXTRALIGA: Obrat utkání v Hradci a zisk tří cenných bodů Radost po jednom z našich vstřelených branek (foto: Ivana Laiblová)

V sobotu 25. září 2021 odehrál A-týmu třetí soutěžní utkání EXTRALIGY tentokrát na hřišti v Hradci Králové. Úvod utkání byl velmi vyrovnaný a čekalo se, který z týmů půjde do vedení. Podařilo se to našemu týmu. Ve 14. minutě utkání vyhrál vhazování v útočném pásmu Jan Škurla a David Haas se z první nemýlil. Netrvalo však dlouho a domácí v čase 13:24 vyrovnali, když prostřelil brankáře Dominika Landta střelou od modré čáry David Fiedler. První třetina tak skončila 1:1. I ve druhé třetině se náš tým snažil být aktivní, ale v útočné třetině se nedařilo zakončení, a co se nevedlo nám, potrestal Hradec. Ve 20. minutě strhnul vedení na stranu domácích Jan Bacovský. Ve druhé části hry měli oba týmy výhodu přesilové hry, tu však dokázali zužitkovat opět domácí a odskočit na rozdíl dvou drek. Ve zbytku druhé třetiny už další branka nepadla a stav před třetí třetinou byl 3:1 pro domácí. Hned na začátku třetí třetiny měl náš tým výhodu přesilové hry, která se podařila využít zásluhou tvrdé střely Martina Stupky. Rázem bylo opět o co hrát. V tuto chvíli zápasu byl náš tým lepší a vytvářel si více brankový příležitostí. Jednu z nich dokázal využít ve 37. minutě David Magasanik a bylo srovnáno. Po této brance se hra opět vyrovnala. Ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu či daroval soupeři jasnou brankovou situaci. Když už to vypadalo, že po základní hrací době skončí utkání nerozhodně, vyhrál Martin Stupka sprinterský souboj ve středním pásmu a střelou z vrcholu kruhu prostřelil domácího brankáře. Na časomíře zbývalo 14 vteřin do konce utkání. Domácím už se nepodařilo ve zbývajícím čase ohrozit naší branku a radost z výhry byla na naší straně obrovská. K utkání nám své pocity poskytla trojice našim hráčů. více

24.9.2021 EXTRALIGA: K třetímu zápasu sezóny vyrazíme za Piráty do Hradce Králové Ilustrační foto (foto: Lucie Toušová)

V sobotu 25. září 2021 se odehraje další kolo EXTRALIGY mužů. Náš tým bude cestovat k utkání do Hradce Králové za domácími Piráty. Soutěž se pomalinku rozjíždí a v nabitém programu bude již každý získaný bod důležitý. Hradec bude v domácím prostředí určitě favoritem, ale k utkání nepojedeme se svěšenou hlavou. A jak to vidí před samotným utkáním hráči, nám pro web odpověděla trojice hráčů našeho týmu. více

22.9.2021 EXTRALIGA JUNIORŮ: Tři utkání a plný bodový zisk. Nyní jsme zvítězili proti Keltům z Berouna Golová šance před brankářem Keltů (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 18. října 2021 odehrál v domácím prostředí další utkání EXTRALIGY náš tým juniorů. Úvodní třetina byla vyrovnaná s minimem brankových příležitostí a tak bylo úvodní dějství bez branek. Ve druhé třetině vstřelil první domácí branku Milan Jelen a favorita zápasu uklidnil. Od té chvíli byl domácí tým aktivnější. Ve 25. minutě převahu zužitkoval krásnou střelou Jan Škurla a bylo to 2:0. S tímto stavem na světelné tabuli se šlo podruhé do šaten. Náš tým s jistotou vedení kontroloval průběh utkání i ve třetí části hry. Podařilo za navíc z jejího kraje přidat další dvě branky a konečný stav utkání tak byl 4:0. David Buneš v domácí brance, tak vychytali již svojí třetí nulu v této sezóně a udržel týmovou neprůstřelnost. K utkání nám na otázky odpověděl střelec jedné z branek Jan Škurla.  více

21.9.2021 EXTRALIGA: V úvodním domácím zapase byl nad naše síly tým Pardubic

V sobotu 18. září 2021 se představil A-tým poprvé před domácím publikem. Jako soupeř přicestoval tým Pardubic. A ten měl v úvodu utkání více ze hry. V polovině první třetiny šel dvěma brankami do dvoubrankového vedení, které už vydrželo do konce první třetiny. Do druhé části hry nastoupil náš tým přeci jen aktivně a měl snahu s výsledkem pohnout na svoji stranu. Snížit se podařilo z přesilové hry, kterou využil Martin Stupka. Hned byla vidět na našich hráčích větší snaha i pohoda na hokejkách. Chvíli po snížení byl náš tým dokonce blízko vyrovnání, ale bohužel pro nás jsme trefili pouze tyčku a soupeř z protiakce opět dokázal odskočit na rozdíl dvou gólů. I přes další snahu se už ani našemu týmu ani soupeři nepodařilo ve druhé třetině skórovat a stav před závěrečným dějstvím byl 1:3. Do poslední třetiny vstoupil opět lépe soupeř a odskočil už na 1:4. Po pěkné střele Petra Michajličenka se ještě podařilo snížit na 2:4. Hosté však hráli velmi chytře a efektivně. Do konce zápasu se jim podařilo vstřelit ještě jednu branku a po závěrečném hvizdu se tak Pardubice radovali ze zasloužené výhry. Co si o utkání myslí, nám pro web prozradila trojice hráčů z našeho týmu.  více

18.9.2021 EXTRALIGA JUNIORŮ: Prodloužíme vítěznou série doma proti Berounu? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Třtí soutěžní utkání odehrají junioři v domícím prostředí v sobotu 18. září 2021 od 11:00. Soupeřem bu tým Sk Kelti 2008 z Berouna. Oba týmy zahájili soutěž ke spokojenosti a tak se diváci určitě mají na co těšit. Věříme, že naše hráče přijde opět podpořit i co nejvíce diváků za dodržování těchto podmínek: Při vstupu do areálu se na místě prokáží výsledkem antigenního testu/PCR testu/očkováním/proděláním nemoci za předpokladu dodržování i všech dalších protiepidemiologických nařízení a opatření vlády ČR. více

16.9.2021 EXTRALIGA: První domácí utkání sehrajeme proti Pardubicím Ilustrační foto (foto: Ivana Laiblová)

Poprvé v domácím prostředí se představí A-tým k utkání EXTRALIGY proti vicemistru soutěže z předešlé sezóny, kterým byly Pardubice. Utkání nebude vůbec jednoduché a soupeř bude chtít určitě bodovat. I pro náš tým bude každý bodový zisk určitě úspěchem. Neváhejte a přijďte se podívat na Stadion mládeže v sobotu 18. 9. 2021 od 16:00 hodin. Vstup je povolen za těchto opatření: Při vstupu do areálu se na místě prokáží výsledkem antigenního testu/PCR testu/očkováním/proděláním nemoci za předpokladu dodržování i všech dalších protiepidemiologických nařízení a opatření vlády ČR. více

15.9.2021 EXTRALIGA JUNIORŮ: Výhra v Novém Strašecí bez obdržené branky Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Tým juniorů odehrál své první venkovní utkání EXTRALIGY v sobotu 11. září 2021 na půdě HBC Nové Strašecí. Cíl pro toto utkání byl jasný. A to vybojovat další tři body do tabulky. V sedmé minutě náš tým vstřelil svojí první branku, o kterou se postaral kapitán týmu Jan Bečvář. I přes šance na obou stranách, tak první třetina skončila 0:1. O průběhu zbytku utkání rozhodla druhá třetina, když se našim hráčům podařilo přidat ve 20. minutě zápasu další dva góly a odskočit na rozdíl tří branek. Ten svítil na tabuli po dvou třetinách. Ve třetí části hry se domácí snažili vykřesat jiskřičku naděje, ale proti byl opět velmi dobře chytající David Buneš. A když ani naše barvy ve třetí části hry už neskórovali. Konečný stav zápasu tak byl 0:3. K hodnocení zápasu nám pro web odpověděli tři hráči z našeho týmu.  více

14.9.2021 EXTRALIGA: Soutěž jsme zahájili porážkou v prodloužení s Hostivaří Jedna z mnoha situací před brankou Hostivaře (foto: Tomáš Laibl)

Start extraligové sezóny mají za sebou hráči A-týmu. První soutěžní utkání se odehrálo v sobotu 11. září 2021 v Praze s týmem HBC Hostivař. V úvodu zápasu byl aktivnější tým domácích, který se dostal už v 6. minutě do vedení. V průběhu první třetiny začal být aktivnější i náš tým, ale skórovat se nepodařilo a po první třetině tak bylo skóre 1:0 pro Hostivař. Ani úvod druhé třetiny nebyl úplně optimální a ve 20. minutě zápasu už domácí odskočili na rozdíl dvou branek. Na tento vstřelený gól už se podařilo celkem rychle reagovat a dostat se zpátky do zápasu brankou Jiřího Tomáše. Ani ne minutu po této brance se podařila využít jedna z přesilových her, kdy se za záda domácího brankáře trefil Petr Michajličenko. V tuto chvíli byl náš tým lepší a vypracovával si řadu dalších příležitostí. Bohužel z našeho útočného snažení utekl Kucharčík a v čase 28:24 vrátil vedení na stranu Hostivaře. Za stavu 3:2, tak odcházel do kabin opět spokojeněji domácí celek. Ve třetí části hry byla snaha opět vyrovnat a to se podařilo v situaci, kdy to určitě nikdo nečekal. Při našem oslabení dokázal zaskočit obranu domácích Martin Stupka. Bylo jasné, že zápas bude vyrovnaný až do samotného závěru. Ani jeden ze soupeřů už ale nedokázal ve třetí části přidat rozhodující branku a šlo se do prodloužení. V prodloužení se střídali akce na obou stranách i s ohledem na hru 3 na 3. Bylo otázkou času, kdo bude šťastnější. Nakonec to byl domácí tým, který dokázal proměnit jednu ze situací před brankářem Rechtorikem a náš tým tak ze zápasu odešel se ziskem jednoho bodu. K samotnému utkání nám pro web odpověděla trojice našich hráčů. více

10.9.2021 EXTRALIGA JUNIORŮ: Druhé kolo odehrajeme v Novém Strašecí Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Ve druhém kole EXTRALIGY juniorů cestuje náš tým za soupeřem do Nového Strašecí. Oba soupeři mají za sebou první utkání soutěže. Zatím co náš tým zvládl domácí premiéru a vyhrál v kvalitním utkání nad Plzní 2:0, tak soupeř z Nového Strašecí nebodoval a prohrál v Berouně s domácími Kelty vysoko 7:1. Náš tým určitě cestuje do tohoto zápasu jako favorit, ale až samotné utkání ukáže, jak jsou rozložené síly. K utkání nám svůj pohled poskytli útočník Lukáš Belica a brankář David Buneš. více