11.6.2021 MARKMED Pohár dorostu: Úvodní dva zápasy určitě nejsou dle představ trenérů ani hráčů Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

O víkendu 5. a 6. června 2021 odehrál tým dorostenců první dvě utkání MARKMED poháru. Utkání se konala na hokejbalovém hřišti v Novém Strašecí. Týmu trenéra Václava Jirkovského se příliš nedařilo a domů se vrátili jen se ziskem 1 bodu. Vyjádření k turnaji se nám bohužel od hráčů získat nepodařilo. více

9.6.2021 BEKO Pohár juniorů: Nejprve výhra s Prachaticemi, druhý den porážky v Plzni Jedna z mnoha situací před hostující brankou (foto: Tomáš Laibl)

O víkendu 5. a 6. června 2021 odehrál tým juniorů další dvě utkání BEKO POHÁRU. Nejprve v sobotu v domácím prostředí dokázal v pohodě porazit soupeře z Prachatic. V neděli cestoval do Plzně, kde se týmu již tolik nedařilo a zde celkem jednoznačně prohrál s domácími Mečouny. Jaký byl pohled na tato utkání, nám sdělila trojice hráčů z naší juniorky. více

8.6.2021 EXTRALIGA: Výhra s Letohradem se nerodila jednoduše David Magasanik v souboji s obránci Letohradu (foto: Ivana Laiblová)

V sobotu 5. června 2021 přicestoval k utkání EXTRALIGY do Ústí nad Labem soupeř SK Hokejbal Letohrad. Náš tým byl pře zápasem favorit, ale zápas vůbec jednoduchý nebyl. Hosté pozorně bránili a našim hráčům se nedařilo ideálně dostávat do útočného pásma. Vyšší rozdíl branek se podařilo vstřelit až ve třetí třetině. Utkání se odehrálo před kamerami TVCOM, a tak jej můžete zpětně zhlédnout na tomto odkaze. Zápas nám pro web zhodnotili hráči A-týmu David Haas a Martin Stupka. více

5.6.2021 MARKMED Pohár dorostu: Soutěž zahájíme zápasy v Novém Strašecí Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V neděli 6. června 2021 odehrají dorostenci dvě utkání MARKMED poháru, kterého se náš klub účastní s ohledem ne nedohranou EXTRALIGU této věkové kategorie. Hráči našeho klubu se představí v Novém Strašecí, kde změří síly s domácím týmem a klubem HBC Svítkov Stars Pardubice. Jak vidí tato utkání, nám prozradila trojice hráčů z kabiny našeho dorostu. více

4.6.2021 BEKO Pohár juniorů: V sobotu přivítáme Prachatice a v neděli vyrazíme do Plzně Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Juniorská soutěž BEKO Pohár juniorů se rozjíždí na plné obrátky. Náš tým odehraje o blížícím se víkendu hned dvě utkání. Nejprve v sobotu přivítá v domácím prostředí soupeře HBC Prachatice a o den později vycestují svěřenci Jana Fedáka do Plzně za domácími Mečouny. Určitě to nebudou jednoduchá utkání, ale uvidíme, jak se bude dařit. Na otázku k těmto dvěma zápasům nám odpověděli hráči juniorky Tomáš Kapusta a Jan Česnohlídek. více

3.6.2021 EXTRALIGA: Potvrdíme roli favorita v domácím utkání s Letohradem? Ilustrační foto (:Stanislav Zilcher)

V sobotu 5. června 2021 pokračuje dalším kolem EXTRALIGA a náš tým odehraje své utkání tentokrát v domácím prostředí. Jako soupeř přicestuje tým SK Hokejbal Letohrad a úvodní bule bude vhozena ve 14:00 hodin. Náš tým bude dle aktuální tabulky určitě mírným favoritem, ale i tak naše hráče nečeká určitě nic jednoduchého. Utkání se stále hrají bez diváků, ale pro je přichystán přímý přenos přes TVCOM. Jak vidí blížící se zápas, nám prozradila trojce hráčů A-týmu. více

2.6.2021 BEKO Pohár juniorů: Start soutěže se na Kladnu povedl Radost juniorů po vyhraném utkání na Kladně (foto: Radek Červinka)

V sobotu 29. května 2021 zahájil tým juniorů svojí účast v BEKO poháru prvním zápasem na hřišti soupeře HBC Kladno. Utkání slibovalo kvalitní hokejbal a v průběhu zápasu se to i potvrdilo. Konečný výsledek o tři branky se rodil hlavně ve třetí třetině, kdy se našemu týmu podařilo odskočit a radovat se tak po dlouhé přestávce hned ve vítězství. K utkání nám odpověděli na otázky pro klubový web Tomáš Kapusta a Jan Česnohlídek z kabiny našich juniorů.  více

1.6.2021 EXTRALIGA: Důležitá výhra s Hostivaří nás drží mezi nejlepšími týmy soutěže Jedna z mnoha nebezpečných situací před brankou Hostivaře.. Ve slibné šanci Matěj Sedláček (foto: Ivana Laiblová)

V sobotu 29. května 2021 odehrál A-tým další utkání EXTRALIGY na hřišti soupeře. Tentokrát se náš tým představil od 11:00 hodin na novém hřišti týmu HBC Hostivař. Už před zápasem bylo jasné, že se bude hrát rychlý a vyrovnaný hokejbalový zápas. Domácí tým začal utkání tlakem, které náš tým přečkal a v polovině první třetiny dokázal z přesilové hry jít do vedení. Úspěšným střelcem byl Radomír Vaněk. Ve druhé části první třetiny se náš tým pomalinku ve hře zlepšoval a odměnou byl druhý gól, který padl po sólovém úniku Martina Stupky, kdy jej krásně našel Radomír Vaněk. I druhá část hry byla vyrovnaná, ale co se nedařilo domácím, to šlo našemu týmu. Ve 22. minutě zápasu zvýšil na 3:0 z přesilové hry Ondřej Poláček. Ve zbytku druhé třetiny už branka nepadla a stav tak byl po dvou třetinách 3:0. Domácí se ve třetí části hry snažili se zápasem něco udělat, ale když už nějaká střela prošla na branku, byl připraven velmi dobře chytající Tomáš Rechtorik. Utkání tak skočilo výhrou 3:0. Co si o zápase myslí nám odpověděla trojice hráčů z kabiny A-týmu. více

28.5.2021 BEKO Pohár juniorů: Soutěž zahájíme na hřišti silného Kladna Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Po anulovaném ročníku EXTRALIGY JUNIORŮ nastoupí náš tým do náhradní soutěže pod názvem BEKO POHÁR JUNIORŮ. Tuto soutěž zahájíme zápasem v sobotu 29. května 2021 na Kladně. Start soutěže bude určitě důležitý, ale nic jednoduché svěřence trenéra Jana Fedáka nečeká. K utkání nám odpověděl na otázku stálice sestavy Filip Procházka. více

28.5.2021 EXTRALIGA: Podaří se bodovat na hřišti rozjeté Hostivaře Ilustrační foto (foto: Lucie Toušová)

V sobotu 29. května 2021 cestuje A-tým k utkání EXTRALIGY na hřiště nováčka soutěže HBC Hostivař. Hostivař si po restartu soutěže vede velmi dobře a v tabulce se vyšvihla na aktuální sedmé místo a s postupem do playoff to myslí vážně. Náš tým si po domácí porážce určitě bude chtít spravit chuť. Utkání tak slibuje vyrovnané utkání, které budou rozhodovat maličkosti. více

25.5.2021 EXTRALIGA: Kladno potvrdilo roli favorita a je stále bez ztráty body Fotografie situace před brankářem Kladna (foto: Ivana Laiblová)

V sobotu 22. května 2021 od 11:00 hodin odehrál A-tým další extraligové utkání. Soupeř, který přicestoval do Ústí nad Labem, byl nyní z Kladna. Soupeř hraje zatím ve velké pohodě a tak byl po právu favoritem zápasu. V prvním třetině dokázal náš tým držet se soupeřem krok a stav po první části hry byl 2:2. Druhá třetina se však našemu týmu vůbec nepovedla a Kladno tak po dvou třetinách vedlo vysoko 5:2. Ve třetí části se náš tým opět rozehrál, i když kladenští jisti si jasným náskokem možná trochu polevili. Výsledkem tak bylo jen snížení na 4:5 a body si tak do Kladna odnesl tým s rysem na hrudi. A jak viděli toto utkání, nám sdělila trojice z kabiny našeho týmu. více

20.5.2021 EXTRALIGA: Urveme jako první v sezóně Kladnu nějaký bod? Ilustrační foto (foto: Ivana Laiblová)

Sedmé utkání zkráceného ročníku EXTRALIGY sehraje náš A-tým v domácím prostředí v sobotu 22. května 2021 od 11:00 hodin proti celku HBC Kladno. Soupeř je v aktuální tabulce na druhém místě a zatím má 100% bilanci, kdy je bez jakékoliv bodové ztráty. Náš tým je aktuálně na čtvrté pozici a určitě udělá maximum pro přerušení bodové série soupeře. K tomuto extraligovému kolu nám na otázku odpověděla hned čtveřice hráčů našeho týmu.  více

19.5.2021 EXTRALIGA: Šestibodový víkend přiblížil jistotu play off Akce před brankářem Zdeňkem Bandou v utkání s TJ KOVO Praha (foto: Lucie Toušová)

Náročný víkend 15. a 16. května mají za sebou hráči našeho týmu v EXTRALIZE. Nejprve odehráli své utkání v sobotu v Praze a o den později cestovali do Karviné. Oba dva zápasy se podařilo odpojovat a připsat si tak cenných 6 bodů v cestě za play off. K zápasům nám odpověděla čtveřice hráčů z naší kabiny. více

14.5.2021 EXTRALIGA: Před A-týmem jsou dvě utkání na hřištích soupeřů Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Po úspěšném restartu soutěže se A-tým připravuje na náročný víkend. Nejprve se představí v sobotu 15. května 2021 od 11:00 v Praze na Palmovce proti domácímu Kovu. Následující den cestujeme za soupeřem na druhý konec republiky a to do Karviné. Utkání v Karviné bude zahájeno v 16:00. Jsou to určitě důležité zápasy, protože oba soupeři budou chtít bodovat, protože v letošním zkráceném ročníku bude v konečné tabulce rozhodovat každý bod. K těmto dvěma zápasům nám na otázku pro klubový web odpověděla čtveřice hráčů našeho A-týmu. více

12.5.2021 EXTRALIGA: Vítězný vstup do dohrávané soutěže se silným soupeřem Hradecký Ondřej Březina v jedné z útočných akcí před Tomášem Rechtorikem (foto: Lucie Toušová)

Extraligový restart se A-týmu povedl. V sobotu 8. května si v domácím prostředí poradil s týmem HBC Hradec králové 1988. Utkání bylo velmi vyrovnané a po dlouhé přestávce mělo velmi dobrou úroveň. Oba týmy chtěly bodovat a hrálo se tak až do konce zápasu naplno. Konečný výsledek o dvě branky se zrodil až při soupeřově hře bez brankáře. více

6.5.2021 EXTRALIGA: Restart soutěže zahájíme v domácím proti proti Hradci Králové ilustrační foto (foto: Ivana Laiblová)

Na základě udělené výjimky od ministerstva zdravotnictví se v sobotu 8. května se opět rozhýbe EXTRALIGA mužů. Náš tým se do soutěže zapojí od 14 hodin na domácím hřišti proti celku HBC Hradec Králové 1988. Zápasy budou mít přísná opatření, aby se sezóna mohla dohrát. Před každým zápasem se budou muset prokázat všichni účastníci utkání negativním testem. Utkání se budou hrát bez přítomnosti diváků. více

24.12.2020 PF 2021

Vážení hráči, hráčky a funkcionáři, vážení partneři a podporovatelé, vážení přátelé a příznivci hokejbalového klubu Elba DDM Ústí nad Labem, více

17.11.2020 ROZHOVOR: Petr Michajličenko

Moc rád. Začínal jsem v 15ti letech, kdy mě kamarád z hokeje Marek Klement překecal, abych si šel po tréninku zapinkat za zimák s neregi týmy. Další 1,5 rok jsem hrál neregi ligu, než si mě vytáhlo Bazzy a hned první rok jsme vyhráli krajskou ligu, takže na začátky vzpomínám opravdu moc rád. více

5.11.2020 ROZHOVOR: Dominik Landt

Druhý hráč z kabiny A-týmu, kterého jste si vybrali pro rozhovor na klubový web je Dominik Landt.  Přinášíme vám odpovědi na otázky redakce a některé zajímavé z řad fanoušků na které nám Dominik odpověděl, za což mu samozřejmě děkujeme. více

30.10.2020 ROZHOVOR: Vojtěch Červinka Vojtěch Červinka (foto: Markéta Štroufová)

Jako prvního hráče, kterého jste si vybrali pro rozhovor na klubový web je Vojtěch Červinka.  Přinášíme vám odpovědi na otázky redakce a některé zajímavé z řad fanoušků na které nám Vojta odpověděl za což mu děkujeme. více

16.10.2020 EXTRALIGA DOROSTU: Poprvé za tři body, navíc proti silnému Kladnu Situace před domácím brankářem Koudelkou (foto: Vojtěch Červinka)

Tým dorostenců odehrál své zatím poslední utkání sezóny v domácím prostředí v neděli 11. října proti Kladnu. Utkání se odehrálo bez přítomnosti diváků, ale i tak se hrálo velmi pěkné utkání. Náš tým nebyl favoritem, ale od samotného začátku zápasu bojoval o každý míček. Hosté byli o malinko aktivnější, ale branku se jim stejně jako domácím nedařilo a tak byl stav po první třetině 0:0. I ve druhé části se hra neměnila, a když se ani jednomu z týmů nepodařilo využít výhodu přesilové hry, byl stav i po druhé třetině nerozhodný bez jediné vstřelené branky. Až ve třetí třetině se podařilo překonat jednoho z brankářů. Povedlo se to ve 34. minutě zápasu, kdy se za záda hostujícího Antonína Křemenáka trefil Jakub Myškovský. Od té chvíle se náš tým ještě více soustředil na obranu. Hosté sice hrozili, ale v brance si dokázal s nebezpečnými situacemi poradit brankář Martin Koudelka. A když se v samotném závěru zápasu hosté odhodlali odvolat brankáře, dokázal Martin Černý vstřelit branku do prázdné klece a to už bylo jasné, kdo se po závěrečném hvizdu rozhodčích bude radovat. Zisk první výhry v sezóně proti soupeři kde se to až tak nečekalo je velmi povzbuzující. K samotnému zápasu nám poté podala vyjádření čtveřice hráčů z kabiny našich dorostenců.  více

15.10.2020 EXTRALIGA JUNIORŮ: Druhá porážka v řadě o jednu branku Mnoho náročných soubojů v utkání probíhalo u mantinelu (foto: Lucie Toušová)

V sobotu 10. října odehráli junioři poslední utkání před přerušením soutěže v domácím prostředí proti týmu HBC Kladno. Utkání se odehrálo bez diváků a jednalo se o souboj dvou týmů z popředí tabulky. Od samotného začátku to bylo vidět i na hřišti. Hodně soubojů a velkých brankových příležitostí po málu, a když už se nějaká šance naskytla, byli oba brankáři pozorní. Stav po první třetině tak byl bez branek. Ani ve druhé třetině se hra neměnila, ale začínalo přibývat šancí na obou stranách hřiště. První kdo dokázal vstřelit branku, byl tým Kladna, když ve 26. minutě utkání dokázal prostřelit domácího Kryštofa Tůmu. Stav jedno nula pro hosty vydržel až do konce druhé třetiny. I od úvodu poslední třetiny se hrál velmi pěkný juniorský hokejbal. To co se domácím nedařilo, bylo překonat hostujícího brankáře Antonína Křemenáka. Hosté dokonce ve 39. minutě utkání vstřelili branku na 2:0 a vypadalo to, že o vítězi zápasu bude rozhodnuto. Domácí přeci jen ještě zvýšili své úsilí a brankou Jana Škurly ze 42. minuty vykřesali jiskřičku naděje na bodový zisk. Bohužel i přes snahu o vyrovnání se branky docílit nepodařilo a utkání tak zvládli o kousek lépe kladenští, kteří se tak radovali z důležitých tří bodů. K utkání nám pro web odpověděli Zbyšek Kastner a Filip Procházka.  více

10.10.2020 EXTRALIGA DOROSTU: Zaskočíme v domácím prostředí silné Kladno? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V neděli 11. října 2020 odehrají dorostenci v domácím prostředí utkání proti silnému Kladno. Zatím se týmu nedaří a určitě budou chtít ukázat, že hokejbal hrát umí. Bohužel jako všechna ostatní utkání i toto se odehraje bez diváků. V případě, že máte o zápas zájem, můžete sledovat změny stavů na následujícím odkaze: https://www.hokejbal.cz/zapas?id=165936. K přípravě na utkání nám pro web odpověděl na otázku Jakub Myškovský.  více

9.10.2020 EXTRALIGA JUNIORŮ: Budeme nyní bodovat doma s Kladnem? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

JUnioři se představí v sobotu 10. října v domácím prostředí, kdy od 14:00 hodin přivítají HBC Kladno. Utkání se dle nařízení Vlády ČR odehraje bez účasti diváků. Věříme, že to všichni pochopíte a budete průběh utkání sledovat na dálku na tomto odkaze: https://www.hokejbal.cz/zapas?id=165731. K blížícímu se utkání nám pro web odpověděli tři hráči juniorky.  více