1.6.2021 EXTRALIGA: Důležitá výhra s Hostivaří nás drží mezi nejlepšími týmy soutěže Jedna z mnoha nebezpečných situací před brankou Hostivaře.. Ve slibné šanci Matěj Sedláček (foto: Ivana Laiblová)

V sobotu 29. května 2021 odehrál A-tým další utkání EXTRALIGY na hřišti soupeře. Tentokrát se náš tým představil od 11:00 hodin na novém hřišti týmu HBC Hostivař. Už před zápasem bylo jasné, že se bude hrát rychlý a vyrovnaný hokejbalový zápas. Domácí tým začal utkání tlakem, které náš tým přečkal a v polovině první třetiny dokázal z přesilové hry jít do vedení. Úspěšným střelcem byl Radomír Vaněk. Ve druhé části první třetiny se náš tým pomalinku ve hře zlepšoval a odměnou byl druhý gól, který padl po sólovém úniku Martina Stupky, kdy jej krásně našel Radomír Vaněk. I druhá část hry byla vyrovnaná, ale co se nedařilo domácím, to šlo našemu týmu. Ve 22. minutě zápasu zvýšil na 3:0 z přesilové hry Ondřej Poláček. Ve zbytku druhé třetiny už branka nepadla a stav tak byl po dvou třetinách 3:0. Domácí se ve třetí části hry snažili se zápasem něco udělat, ale když už nějaká střela prošla na branku, byl připraven velmi dobře chytající Tomáš Rechtorik. Utkání tak skočilo výhrou 3:0. Co si o zápase myslí nám odpověděla trojice hráčů z kabiny A-týmu. více

28.5.2021 BEKO Pohár juniorů: Soutěž zahájíme na hřišti silného Kladna Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Po anulovaném ročníku EXTRALIGY JUNIORŮ nastoupí náš tým do náhradní soutěže pod názvem BEKO POHÁR JUNIORŮ. Tuto soutěž zahájíme zápasem v sobotu 29. května 2021 na Kladně. Start soutěže bude určitě důležitý, ale nic jednoduché svěřence trenéra Jana Fedáka nečeká. K utkání nám odpověděl na otázku stálice sestavy Filip Procházka. více

28.5.2021 EXTRALIGA: Podaří se bodovat na hřišti rozjeté Hostivaře Ilustrační foto (foto: Lucie Toušová)

V sobotu 29. května 2021 cestuje A-tým k utkání EXTRALIGY na hřiště nováčka soutěže HBC Hostivař. Hostivař si po restartu soutěže vede velmi dobře a v tabulce se vyšvihla na aktuální sedmé místo a s postupem do playoff to myslí vážně. Náš tým si po domácí porážce určitě bude chtít spravit chuť. Utkání tak slibuje vyrovnané utkání, které budou rozhodovat maličkosti. více

25.5.2021 EXTRALIGA: Kladno potvrdilo roli favorita a je stále bez ztráty body Fotografie situace před brankářem Kladna (foto: Ivana Laiblová)

V sobotu 22. května 2021 od 11:00 hodin odehrál A-tým další extraligové utkání. Soupeř, který přicestoval do Ústí nad Labem, byl nyní z Kladna. Soupeř hraje zatím ve velké pohodě a tak byl po právu favoritem zápasu. V prvním třetině dokázal náš tým držet se soupeřem krok a stav po první části hry byl 2:2. Druhá třetina se však našemu týmu vůbec nepovedla a Kladno tak po dvou třetinách vedlo vysoko 5:2. Ve třetí části se náš tým opět rozehrál, i když kladenští jisti si jasným náskokem možná trochu polevili. Výsledkem tak bylo jen snížení na 4:5 a body si tak do Kladna odnesl tým s rysem na hrudi. A jak viděli toto utkání, nám sdělila trojice z kabiny našeho týmu. více

20.5.2021 EXTRALIGA: Urveme jako první v sezóně Kladnu nějaký bod? Ilustrační foto (foto: Ivana Laiblová)

Sedmé utkání zkráceného ročníku EXTRALIGY sehraje náš A-tým v domácím prostředí v sobotu 22. května 2021 od 11:00 hodin proti celku HBC Kladno. Soupeř je v aktuální tabulce na druhém místě a zatím má 100% bilanci, kdy je bez jakékoliv bodové ztráty. Náš tým je aktuálně na čtvrté pozici a určitě udělá maximum pro přerušení bodové série soupeře. K tomuto extraligovému kolu nám na otázku odpověděla hned čtveřice hráčů našeho týmu.  více

19.5.2021 EXTRALIGA: Šestibodový víkend přiblížil jistotu play off Akce před brankářem Zdeňkem Bandou v utkání s TJ KOVO Praha (foto: Lucie Toušová)

Náročný víkend 15. a 16. května mají za sebou hráči našeho týmu v EXTRALIZE. Nejprve odehráli své utkání v sobotu v Praze a o den později cestovali do Karviné. Oba dva zápasy se podařilo odpojovat a připsat si tak cenných 6 bodů v cestě za play off. K zápasům nám odpověděla čtveřice hráčů z naší kabiny. více

14.5.2021 EXTRALIGA: Před A-týmem jsou dvě utkání na hřištích soupeřů Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Po úspěšném restartu soutěže se A-tým připravuje na náročný víkend. Nejprve se představí v sobotu 15. května 2021 od 11:00 v Praze na Palmovce proti domácímu Kovu. Následující den cestujeme za soupeřem na druhý konec republiky a to do Karviné. Utkání v Karviné bude zahájeno v 16:00. Jsou to určitě důležité zápasy, protože oba soupeři budou chtít bodovat, protože v letošním zkráceném ročníku bude v konečné tabulce rozhodovat každý bod. K těmto dvěma zápasům nám na otázku pro klubový web odpověděla čtveřice hráčů našeho A-týmu. více

12.5.2021 EXTRALIGA: Vítězný vstup do dohrávané soutěže se silným soupeřem Hradecký Ondřej Březina v jedné z útočných akcí před Tomášem Rechtorikem (foto: Lucie Toušová)

Extraligový restart se A-týmu povedl. V sobotu 8. května si v domácím prostředí poradil s týmem HBC Hradec králové 1988. Utkání bylo velmi vyrovnané a po dlouhé přestávce mělo velmi dobrou úroveň. Oba týmy chtěly bodovat a hrálo se tak až do konce zápasu naplno. Konečný výsledek o dvě branky se zrodil až při soupeřově hře bez brankáře. více

6.5.2021 EXTRALIGA: Restart soutěže zahájíme v domácím proti proti Hradci Králové ilustrační foto (foto: Ivana Laiblová)

Na základě udělené výjimky od ministerstva zdravotnictví se v sobotu 8. května se opět rozhýbe EXTRALIGA mužů. Náš tým se do soutěže zapojí od 14 hodin na domácím hřišti proti celku HBC Hradec Králové 1988. Zápasy budou mít přísná opatření, aby se sezóna mohla dohrát. Před každým zápasem se budou muset prokázat všichni účastníci utkání negativním testem. Utkání se budou hrát bez přítomnosti diváků. více

24.12.2020 PF 2021

Vážení hráči, hráčky a funkcionáři, vážení partneři a podporovatelé, vážení přátelé a příznivci hokejbalového klubu Elba DDM Ústí nad Labem, více

17.11.2020 ROZHOVOR: Petr Michajličenko

Moc rád. Začínal jsem v 15ti letech, kdy mě kamarád z hokeje Marek Klement překecal, abych si šel po tréninku zapinkat za zimák s neregi týmy. Další 1,5 rok jsem hrál neregi ligu, než si mě vytáhlo Bazzy a hned první rok jsme vyhráli krajskou ligu, takže na začátky vzpomínám opravdu moc rád. více

5.11.2020 ROZHOVOR: Dominik Landt

Druhý hráč z kabiny A-týmu, kterého jste si vybrali pro rozhovor na klubový web je Dominik Landt.  Přinášíme vám odpovědi na otázky redakce a některé zajímavé z řad fanoušků na které nám Dominik odpověděl, za což mu samozřejmě děkujeme. více

30.10.2020 ROZHOVOR: Vojtěch Červinka Vojtěch Červinka (foto: Markéta Štroufová)

Jako prvního hráče, kterého jste si vybrali pro rozhovor na klubový web je Vojtěch Červinka.  Přinášíme vám odpovědi na otázky redakce a některé zajímavé z řad fanoušků na které nám Vojta odpověděl za což mu děkujeme. více

16.10.2020 EXTRALIGA DOROSTU: Poprvé za tři body, navíc proti silnému Kladnu Situace před domácím brankářem Koudelkou (foto: Vojtěch Červinka)

Tým dorostenců odehrál své zatím poslední utkání sezóny v domácím prostředí v neděli 11. října proti Kladnu. Utkání se odehrálo bez přítomnosti diváků, ale i tak se hrálo velmi pěkné utkání. Náš tým nebyl favoritem, ale od samotného začátku zápasu bojoval o každý míček. Hosté byli o malinko aktivnější, ale branku se jim stejně jako domácím nedařilo a tak byl stav po první třetině 0:0. I ve druhé části se hra neměnila, a když se ani jednomu z týmů nepodařilo využít výhodu přesilové hry, byl stav i po druhé třetině nerozhodný bez jediné vstřelené branky. Až ve třetí třetině se podařilo překonat jednoho z brankářů. Povedlo se to ve 34. minutě zápasu, kdy se za záda hostujícího Antonína Křemenáka trefil Jakub Myškovský. Od té chvíle se náš tým ještě více soustředil na obranu. Hosté sice hrozili, ale v brance si dokázal s nebezpečnými situacemi poradit brankář Martin Koudelka. A když se v samotném závěru zápasu hosté odhodlali odvolat brankáře, dokázal Martin Černý vstřelit branku do prázdné klece a to už bylo jasné, kdo se po závěrečném hvizdu rozhodčích bude radovat. Zisk první výhry v sezóně proti soupeři kde se to až tak nečekalo je velmi povzbuzující. K samotnému zápasu nám poté podala vyjádření čtveřice hráčů z kabiny našich dorostenců.  více

15.10.2020 EXTRALIGA JUNIORŮ: Druhá porážka v řadě o jednu branku Mnoho náročných soubojů v utkání probíhalo u mantinelu (foto: Lucie Toušová)

V sobotu 10. října odehráli junioři poslední utkání před přerušením soutěže v domácím prostředí proti týmu HBC Kladno. Utkání se odehrálo bez diváků a jednalo se o souboj dvou týmů z popředí tabulky. Od samotného začátku to bylo vidět i na hřišti. Hodně soubojů a velkých brankových příležitostí po málu, a když už se nějaká šance naskytla, byli oba brankáři pozorní. Stav po první třetině tak byl bez branek. Ani ve druhé třetině se hra neměnila, ale začínalo přibývat šancí na obou stranách hřiště. První kdo dokázal vstřelit branku, byl tým Kladna, když ve 26. minutě utkání dokázal prostřelit domácího Kryštofa Tůmu. Stav jedno nula pro hosty vydržel až do konce druhé třetiny. I od úvodu poslední třetiny se hrál velmi pěkný juniorský hokejbal. To co se domácím nedařilo, bylo překonat hostujícího brankáře Antonína Křemenáka. Hosté dokonce ve 39. minutě utkání vstřelili branku na 2:0 a vypadalo to, že o vítězi zápasu bude rozhodnuto. Domácí přeci jen ještě zvýšili své úsilí a brankou Jana Škurly ze 42. minuty vykřesali jiskřičku naděje na bodový zisk. Bohužel i přes snahu o vyrovnání se branky docílit nepodařilo a utkání tak zvládli o kousek lépe kladenští, kteří se tak radovali z důležitých tří bodů. K utkání nám pro web odpověděli Zbyšek Kastner a Filip Procházka.  více

10.10.2020 EXTRALIGA DOROSTU: Zaskočíme v domácím prostředí silné Kladno? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V neděli 11. října 2020 odehrají dorostenci v domácím prostředí utkání proti silnému Kladno. Zatím se týmu nedaří a určitě budou chtít ukázat, že hokejbal hrát umí. Bohužel jako všechna ostatní utkání i toto se odehraje bez diváků. V případě, že máte o zápas zájem, můžete sledovat změny stavů na následujícím odkaze: https://www.hokejbal.cz/zapas?id=165936. K přípravě na utkání nám pro web odpověděl na otázku Jakub Myškovský.  více

9.10.2020 EXTRALIGA JUNIORŮ: Budeme nyní bodovat doma s Kladnem? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

JUnioři se představí v sobotu 10. října v domácím prostředí, kdy od 14:00 hodin přivítají HBC Kladno. Utkání se dle nařízení Vlády ČR odehraje bez účasti diváků. Věříme, že to všichni pochopíte a budete průběh utkání sledovat na dálku na tomto odkaze: https://www.hokejbal.cz/zapas?id=165731. K blížícímu se utkání nám pro web odpověděli tři hráči juniorky.  více

8.10.2020 EXTRALIGA: Před nucenou pauzou odehrajeme domácí utkání proti silnému Kladnu Ilustrační foto (foto: Ivana Laiblová)

V sobotu 10. října 2020 odehrajeme před přerušením soutěže (minimálně na 14 dní) poslední utkání. V domácím prostředí přivítáme Kladno. Utkání bude navíc dle nařízení vlády bez diváků a tak bude chybět povzbuzování fanoušků. Ti budou moci sledovat průběžné změny stavů na tomto odkaze: https://www.hokejbal.cz/zapas?id=165529. Jak vidí tento zápas, nám pro web odpověděli Martin Stupka a Vladimír Bačák. více

7.10.2020 EXTRALIGA DOROSTU: V prvním domácím zápase vysoká porážka od TJ KOVO Praha Jedna z mnoha útočných akcí týmu TJ KOVO Praha v utkání (foto: Tomáš Laibl)

Své první soutěžní utkání v sezóně 2020/2021 na domácím hřišti mají svěřenci Václava Jirkovského a Antonína Brhela za sebou. V neděli 4. října se utkali s týmem TJ KOVO Praha. Domácí tým byl odhodlaný v domácím prostředí předvádět aktivní hru, což se i chvíli dařilo, ale soupeř brzy ukázal své kvality. Když šel po první vážnější akci ve 3. minutě utkání do vedení. Poté následovala série vyloučení, které nedokázal ani jeden z týmů vyžít. Až při hře 5 na 5 ve 14. minutě zápasu dali další branku hosté a do šaten se odcházelo za stavu 0:2. Ani druhá třetina se domácím nevedla a soupeř postupně navyšoval skóre na stav 0:5 po druhém dějství. V závěrečné třetině se našemu týmu podařilo vsítit čestný úspěch zásluhou Matěje Kocourka, ale hosté přidali ještě další dvě branky a konečné skóre utkání tak bylo 1:7. Cestu do Prahy tak měli hráči KOVA veselou. V jakých činnostech a v čem byl soupeř lepší, nám z domácí kabiny zhodnotil Jakub Myškovský: "Tak všichni hráči Kovo strašně podcenili, překvapili nás, byli rychlejší a šikovnější než minuly rok." více

6.10.2020 EXTRALIGA JUNIORŮ: První porážka sezóny přišla v Praze na Lužinách Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Souboj na hřišti vedoucího týmu soutěže čekal v sobotu 3. října juniory v Praze na Lužinách s Kert Parkem. Hned úvod utkání nastínil, že domácí budou, chtít hrát aktivně a to se jim podařilo. V páté minutě šli do vedení po brance Marka Krbce. Ani ve zbytku první třetiny nebyla hra našeho týmu optimální, ale domácím se nepodařilo vedení navýšit a po první třetině to bylo 1:0. I ve druhé části hry to byl domácí celek, který zvýšil své vedení ve 21. minutě při přesilové hře. Stejně jako v první části už další branka nepadla a Kert Park měl utkání po druhé třetině velmi dobře rozehrané. Do třetí třetiny náš tým nastoupil s cílem utkání zdramatizovat. To se podařilo ve 36. minutě, kdy na rozdíl jedné branky snížil Petr Maule. Domácím se tato situace nelíbila a ve 37. minutě utkání zvýšil svou druhou brankou v utkání Matěj Taufer. Hostující hráči nechtěli dát kůži lacino a další snížení se podařilo ve 40. minutě Zbyšku Kastnerovi. Na tuto branku se bohužel už do konce zápasu navázat nepodařilo a první porážka našeho týmu v sezóně přišla i s nadále vedoucím týmem soutěže. K utkání nám pro web odpověděli na otázku hned čtyři hráči z kabiny našich juniorů. více

6.10.2020 EXTRALIGA: Velmi dobrý výkon stačil proti Kert Parku na bod. V gólové situaci útočník Jiří Tomáš (foto: Ivana Laiblová)

V sobotu 3. října 2020 odehrál A-tým své třetí utkání EXTRALIGY na hřišti vedoucího týmu tabulky HC Kert Park Praha. Náš tým začal zápas velmi dobře a domácí tým i lehce přehrával. V 4. minutě utkání se ale domácí dostali do přečíslení dva na jednoho, které nekompromisně využil Petr Danko. Snaha našeho týmu nepřestávala a odměnou byla branka Lukáše Soukupa na konci 8. minuty. V čase 8:29 byl vyloučen Jiří Grus a domácí tým dostal výhodu první přesilové hry. Tu domácí dokázali bleskově využít a do vedení je dostal Dalimil Zvonek. Ve zbytku první třetiny už další branka nepadla a stav zápasu tak byl v první přestávce 2:1 pro domácí. Hra se musela divákům líbit, hrál se pěkný rychlý hokejbal. V čase 19:23 byl vyloučen opět hráč našeho týmu. Domácí ukázali, že přesilové hry jsou opravdu jejich výhoda a šli do vedení 3:1, když se trefil za záda Dominika Landta domácí Lukáš Horváth. Nedlouho po té této brance dostal v zápase výhodu přesilové hry i náš tým a dokonce dvojnásobnou, kterou dokázal tvrdou střelou využít Michal Smolík, a snížení na 3:2 dalo naději ještě utkání zdramatizovat. V dalším průběhu druhé třetiny měl náš tým ještě jednu výhodu přesilové hry, ale tu už domácí celek ubránil. Ve zbylé části druhé třetiny se pak hrálo už jen v pěti hráčích na obou stranách. Ani na jedné straně tak do konce druhé části hry branka nepadla a odcházelo se do kabin v těsném vedení domácího celku. Třetí třetina nabídla opět velmi pěknou hru. Náš tým šel za vyrovnáním a domácí celek čekal na svoji šanci z brejku rozhodnout utkání. Naštěstí pro naše barvy se podařilo ve 33. minutě utkání vyrovnat, když se trefil Lukáš Soukup. Od vyrovnání jsme byli i nadále malinko aktivnější, ale hra se přelévala z jedné strany na druhou a vyhrát tak mohl kdokoliv. Do konce třetí třetiny, ale ani jeden z týmů už branku nevstřeliv a zápas tak šel do prodloužení 3 na 3. Toto prodloužení je vždy loterie, ve které byl nyní šťastnější domácí celek. Tomáš Wróbel si vzal míček. Z poza branky se zády k brance vytlačil kousek před brankoviště a z otočky rozhodl utkání ve prospěch domácích. Utkání tak skončilo domácí radostí v prodloužení. Zápas nám z našeho pohledu zhodnotili Martin Stupka a Vladimír Bačák.  více

3.10.2020 EXTRALIGA DOROSTU: Podaří se dorostencům konečně získat plný bodový zisk? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Dorostenci se představí v neděli 4. října poprvé na domácím hřišti, kde přivítají soupeře TJ KOVO Praha. Soutěž je teprve ve svém počátku a náš soupeř má odehrané jen jedno utkání, ve kterém nebodoval. Uvidíme, který ze soupeřů se bude poprvé radovat z vítězství. A jak vidí blížící se utkání, jsme se zeptali hráčů z kabiny dorostu.  více

2.10.2020 EXTRALIGA JUNIORŮ: Podaří se bodovat v Praze proti vedoucímu celku soutěže? Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Tým juniorů pokračuje dalším kolem EXTRALIGY v sobotu 3. října v Praze na Lužinách proti domácímu Kert Parku. A naše hráče nečeká nic jednoduchého, protože jedou za soupeřem, který hraje v pohodě a jako neporažený s pěti výhrami je vedoucím týmem soutěže. Jak vidí blížící se zápas, nám prozradila trojice hráčů naší juniorky.  více

2.10.2020 EXTRALIGA: Na hřišti vedoucího celku tabulky se pokusíme zaskočit favorita Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 3. října 2020 cestuje náš A-tým do Prahy k dalšímu utkání EXTRALIGY. Od 17:00 hodin bude zahájeno utkání s vedoucím celkem soutěže HC Kert Park Praha. Domácí tým má odehráno pět soutěžních utkání, v nichž neztratil ani jeden bod a je tak na prvním místě aktuální tabulky. Našemu týmu patří místo páté se dvěma odehranými vítěznými zápasy. Favorit je jasný a to domácí Kert Park, který v posledních letech vládne naší nejvyšší soutěži. K blížícímu utkání se nám z kabiny A-týmu vyjádřil Petr Michajličenko. více