16.3.2019 EXTRALIGA JUNIORŮ: Zvítězíme na hřišti posledního celku soutěže?

Po porážce v minulém kole na Kladně se v neděli 17. března 2019 přestavíme na hřišti posledního týmu tabulky HBC Nové Strašecí. Domácí tým nesmíme podcenit. I když je v soutěži stále bez bodu určitě bude chtít nějakého z favoritů zaskočit. Co si před utkáním myslím o zápase myslí nám sdělil pro klubový web útočník Vojtěch Hanzlík. "Spíš než 3 bodíky budeme chtít získat psychickou vyrovnanost, kterou jsme měli na začátku sezóny. Doufám a pevně věřím, že Strágo bude náš odrazovej můstek!" více

15.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Jen výhra nad Hradcem udrží naději na play off

Poslední tři utkání základní části zbývají odehrát našemu týmu v letošním ročníku CROSSDOCK EXTRALIGY. V sobotu 16. března tak přivítáme v domácím prostředí tým z Hradce Králové. Na soupeřově hřišti náš tým v letošní sezóně těsně prohrál, ale nynější rozložení sil dělá z našeho protivníka favorita tohoto zápasu. Pokud se však našim hráčům nepodaří bodovat, s vidinou vyřazovacích bojů se budeme muset rozloučit. A jak to vidí před tímto zápasem nám pro web sdělili Josef Sobotka a Jan Sedláček.  více

15.3.2019 EXTRALIGA DOROSTU: Výkon v domácím prostředí na Kelty z Berouna nestačil

V neděli 10. března přivítal náš tým dorostu na svém hřišti Kelty z Berouna. Náš tým byl namotivováni vrátit soupeři porážku z Berouna a začátek utkání dával naději na dobrý výsledek. Už ve 3. minutě zápasu poslal domácí do vedení Jan Bečvář. Soupeř se v průběhu první třetiny čím dál víc osmělovat a  11. minutě z přesilové hry vyrovnal brankou Adama Janoška. Po první třetině tak byl stav vyrovnaný 1:1. Ve druhé části hry přibývalo na domácí straně vyloučených a soupeř dokázal dvě výhody zužitkovat a dostat se tak do vedení po 2. třetině o dvě branky. Autorem obou branek byl Marek Krbec. Od začátku třetí třetiny se domácí snažili zápas zdramatizovat a dokonce se to povedlo po brance Jáchyma Hrdličky, kdy ve 35. minutě snížil na 3:2. Jenže hostující tým trpělivou hrou dostal do dvoubrankového vedení ve 39. minutě opět Adam Janošek. Na další odpor se náš tým do konce zápasu už nezmohl a podruhé v sezóně prohrál s tímto soupeřem. A jak viděli utkání vybraní hráči z kabiny dorostu? více

14.3.2019 EXTRALIGA JUNIORŮ: Jarní část zahájena těsnou porážkou na Kladně Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V sobotu 9. března 2019 zahájil jarní boje v extralize juniorů i náš tým. První utkání po zimní pauze jsme odehráli na půdě Kladna. Sice se soupeř nenacházel na místě tabulky, se kterým by byl spokojen, ale  do zápasu nastoupil v plné síle a s chutí doma zvítězit. Náš tým chtěl také vstoupit  úspěšně, ale už první třetina utkání naznačila, jak to s cílem v zápase mají domácí a ovládli ji poměrem 2:0. I když se náš tým snažil v průběhu zápasu a branky padaly na obou stranách, tak přeci jen o výhře domácích rozhodl minutu a půl před koncem zápasu Procházka. A ze tří bodů se tak radoval domácí Alpiq. A co utkání rozhodlo, nám pro web prozradil útočník Vojtěch Hanzlík: „Naše nekoncentrovanost. Neměli jsme klid na hokejkách, a troufnu si říct, že jsme měli prostě smůlu. Nechci to na to házet, náš výkon byl bídnej, ale smůla nám šla bohužel naproti.“ více

13.3.2019 PŘEBOR PŘÍPRAVEK: Na závěr jarních prázdnin odehrajel turnaj v Mostě Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Zimní příprava je pomalu u konce a i nejmenším kategoriím se rozjedou soutěžní turnaje. Tým přípravek odcestuje na turnaj do Mostu, kde se uskuteční v jejich hale další turnaj přeboru přípravek. Náš tým se nejprve utká v modré skupině s týmem HBC Lišky Liberec a HBC Nové Strašecí. Poté podle umístění odehrajeme další utkání se soupeři z červené skupiny. Uvidíme, v jaké formě se všechny týmy představí. více

11.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Strašidelný víkend pro A-tým, naděje na play off pomalu mizí. Fotografie z domácího utkání s Pardubicemi (foto: Tomáš Laibl)

Víkend hrůzy odehrál A-tým 9. a 10. března 2019. Nejprve v sobotu nestačil v domácím prostředí na tým Pardubic, který si z Ústí nad Labem odvezl pohodovou výhru 0:8 a nedovolil tak našemu týmu, aby svému soupeři vstřelil alespoň jednu branku v této sezóně. O den později cestovali hráči do Letohradu a utkání dopadlo ještě hůře a vysoká porážka, tak signalizuje již jen minimální šanci postoupit mezi 8 nejlepších týmů soutěže. více

9.3.2019 EXTRALIGA JUNIORŮ: Soutěž po zimní přestávce odstartujeme na Kladně Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Úvodní utkání po zimní přestávce čeká tým juniorů. Ke svému utkání nastoupí v sobotu 9. března 2019 od 17:30 na Kladně. Bude se jednat o první měření sil obou soupeřů v této sezóně. Kladenští už do jarních bojů zasáhli, když nestačili v Praze na Palmovce na domácí KOVO. Kladenským se sice nedaří a jsou v tabulce až na 11. místě, ale to neznamená, že utkání bude jednoduché. Kladno je v domácím prostředí velmi silné a jistě bude chtít nepovedené utkání na Kovu odčinit. A jak je tým z Ústí nad Labem na soutěž připraven, a co očekávají od souboje na Kladně, nám pro web prozradili Matěj Sedláček a Jakub Černý. více

8.3.2019 EXTRALIGA DOROSTU: V prvním domácím utkání roku 2019 přijede silný tým Keltů z Berouna Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

V neděli 10. března 2019 od 11:00 se dorost představí poprvé v domácím prostředí a za soupeře přicestuje silný tým SK Kelti 2008. První měření sil dopadlo v Berouně jasně pro Kelty a tak je určitě o co hrát. Tým z Berouna je určitě favoritek, protože bojuje o samotné čelo divize západ. náš tým je aktuálně v jejím středu. Před blížícím se duelem nám na otázku pro klubový web odpověděla hned šestice hráčů. více

7.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Třetí víkend za sebou odehrajeme dvě utkání. V sobotu doma s Pardubicemi a v neděli v Letohradu Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

A je to tu. Třetí víkend v řadě bude bojovat náš tým ve dvou zápasech. V sobotu 9. března přivítáme v domácím prostředí Pardubice. V letošní sezóně jsme v Pardubicích prohráli vysokým rozdílem a máme jim co vracet. Věříme, že domácí prostředí nám pomůže bodovat. V neděli pak čeká A-tým daleké cestování až do Letohradu, kde jsme nuceni hrát už od 11:00 hodin, kdy nám domácí nevyhověli s posunem času začátku zápasu. Věříme, že i tady se tým semkne a pokusí se urvat nějaký ten bod, který může mít na konci základní části cenu zlata. více

7.3.2019 EXTRALIGA DOROSTU: Vstup do soutěže se povedl, těsná výhra z Rakovníku je důležitá Hostující brankář Jiří Tůma sleduje situaci za svojí brankou. (foto: Radek Červinka)

Jarní část EXTRALIGY DOROSTU odstartovala v neděli 3. března 2019 a náš tým cestoval na hřiště soupeře HBC Rakovník. Utkání slibovalo vyrovnaný zápas, který budou rozhodovat maličko, i s ohledem na to, že první měření sil v Ústí nad Labem skončilo jednobrankovou výhrou 3:2 pro naše barvy. Už od začátku zápasu to byl vyrovnaný boj plný osobních soubojů. Do vedení šel domácí tým ve 4. minutě, za které skóroval Ondřej Mendel. Hra byla i nadále vyrovnaná a přelévala se z jedné strany hřiště na druhou. Z jedné z útočných akcí hostů dokázal v 7. minutě zápasu vyrovnat Jan Škurla. Další branky do konce první třetiny už nepadly. I druhá třetina měla stejný průběh s tím rozdílem, že do vedení šel náš tým a opět se dokázal prosadit Jan Škurla a to ve 24. minutě zápasu. Domácím však také netrvalo dlouho a ve 28. minutě vyrovnal Matyáš Korf. Po druhé třetině tak bylo skóre 2:2. Do třetí třetiny se tak vstupovalo za nerozhodného stavu. Hra byla stále vyrovnaná a nedocházelo ani k faulům a tak bylo k vidění minimum přesilových her. Ta však překvapivě celé utkání nakonec rozhodla. Náš tým dostal ve 40. minutě výhodu přesilové hry a tu dokázal využít, kdy byl šťastným střelcem Tomáš Kapusta. Závěr utkání byl o velkém tlaku domácích, ale co nedokázala ubránit obrana, zachránil brankář Jiří Tůma. Po závěrečném hvizdu rozhodčích se radoval tým trenéra Jana Fedák z vítězství a dobrého startu jarních bojů. A co si o utkání myslí samotní aktéři, nám pro web zodpověděla hned šestice hráčů. více

5.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Prohra na Kertu a výhra v Rakovníku stále živí naději na playoff Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Druhý dvojzápasový víkend mají za sebou hráči A-týmu v CROSSDOCK EXTRALIZE. Nejprve se v sobotu 2. března představili v Praze na Kert Parku, se kterým dlouho drželi krok, ale v závěrečné části hry domácí favorit zabral a rozhodl o svém vítězství. V neděli naopak byl mírným favoritem náš tým, který se představil v Rakovníku tedy na hřišti posledního týmu tabulky. Utkání nebylo jednoduché, ale podařilo se získat důležité tři body a udržet si stále šanci bojovat o play off.  více

1.3.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Další náročný víkend před námi, nyní na hřištích soupeřů

Start jarních bojů CROSSDOCK EXTRALIGY se o minulém víkendu povedl. Tento víkend čekají naše hráče také dvě utkání, ale nyní na hřištích soupeřů. Nejprve se družina trenéra Pavlíka představí v sobotu 2. března 2019 od 16:00 hodin v Praze na Lužinách proti vedoucímu týmu tabulky a vítězi posledních dvou ročníků soutěže celku HC Kert Park Praha. V prvním měření sil v této sezóny náš tým v domácím prostředí s favoritem prohrál, ale dokázal jej potrápit, když ještě ve 42. minutě utkání vedl a soupeř mocným finišem zápas otočil. Druhým soupeřem bude v neděli 3. března naopak tým z druhého pólu tabulky a to poslední celek soutěže HBC Rakovník. S tímto soupeřem dokázal na podzim náš tým doma zvítězit, ale utkání to nebylo vůbec jednoduché a o zisku plného počtu bodů se hrálo až do konce utkání. Uvidíme, jak se v zápasech povede, ale ke stanoveným cílům by pomohl zisk tří bodů. více

26.2.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Start soutěže se povedl a získaných 6 bodů dává naději v boji o playoff Jeden ze soubojů z utkání z Karvinou. (foto: Tomáš Laibl)

O víkendu 23. a 24. února 2019 zahájil A-tým v domácím prostředí náročný vstup do jarních bojů v CROSSDOCK EXTRALIZE. Jako první soupeř přicestoval do Ústí nad Labem tým TJ KOVO Praha a byl to souboj dvou sousedů v tabulce. Našemu týmu se povedla už první třetina a po dvou brankách Michala Smolíka se tým uklidnil. Dvoubrankové vedení platilo i po konci druhé třetiny. Kovo se v závěrečné třetině snažilo s výsledkem něco udělat, ale bezchybný Zdeněk Banda nepustit za svá záda žádnou ze střel a tak ke konci utkání pečetil třetí brankou domácích necelé tři minuty před koncem Jiří Tomáš. V nedělním utkání dorazila do Ústí nad Labem parta hráčů z Karviné, kteří v sobotním utkání v Mostě ztratili tříbrankové vedení a proti našim hráčům chtěli určitě bodovat. Stejně jako v sobotu i v tomto zápase vyšla našim první třetina, po které jsme vedli 3:0 po brankách Davida Bíma, Ondřeje Poláčka a Vojtěcha Červinky. Toto vedení domácí hráče uklidnilo a ikdyž hosté přeci jen tlačili a snažili se z výsledem něco udělat, tak vstup do zápasu ovlivnil jeho průběh. Po závěrečném hvizdu rozhodčích tak byl konečný výsledek utkání 6:2, který vypadá jednoznačně, ale samotný průběh tak hladký nebyl. více

21.2.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Po zimní přestávce se soutěž rozjede nabitým programem

Zimní přestávka je u konce a CROSSDOCK EXTRALIGA se rozjede pro A-tým opět na plné obrátky. Program je nabitý a následující tři víkendy po sobě odehraje naše mužstvo hned 6 utkání. Bude to náročná a důležitá série ve snaze pokusit se po nepovedeném podzimu, přeci jen proklouznout mezi 8 nejlepších a zahrát si vyřazovací boje. Jako první soupeř přicestuje do Ústí nad Labem v sobotu 23. února tým TJ KOVO Praha. První vzájemný duel v této sezóně získal v prodloužení v Praze náš tým a uvidíme, jak jsou oba celky po zimní přípravě připraveny a co předvedou na hřišti. Druhý duel čeká naše hráče v neděli 24. února, kdy přivítáme tým HbK Karviná. Tomuto soupeři máme co vracet, protože nás v domácím prostředí porazil hladce 5:2. Úvodní buly obou utkání je naplánována na 11:00 hodin. K přípravě a prvnímu hracímu víkendu nám pro web odpověděli Josef Sobotka a Jiří Grus.  více

6.2.2019 PŘEBOR MINIPŘÍPRAVEK: Ze zimní přípravy v tělocvičně vyrazíme na první letošní turnaj Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Zimní příprava je stále v plném proudu, ale zahrát si první letošní turnaj vyrazí náš tým minipřípravky už v neděli 10. února 2019 do kryté haly v Kralupech nad Vltavou. Na turnaji nás postupně čekají soupeři Sk Kelti 2008, HBC Nové Strašecí, HBC Hostivař - bílý a HBC Hostivař - modrý. Věříme, že po dlouhé době, kdy jsou děti v tělocvičně, se představí v co nejlepším světle a ukáží rodičům i fanouškům, že držet hokejbalovou hokejku stále dokáží. více

2.1.2019 CROSSDOCK EXTRALIGA: Ve čtvrtek 3. ledna startuje zimní příprava A-týmu Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Zimní přestávka je u konce. Hráče extraligového A-týmu čeká již 3. ledna 2019 ostrý start přípravy na jarní část sezony 2018/2019. Ve čtvrtek 3. ledna se tak uskuteční první společný trénink v tělocvičně základní školy v Mojžíři. Do přípravy bude dle domluvy trenérů zapojena i velká část juniorského týmu, kterým tato příprava určitě pomůže nejen do bojů v jejich kategorii, ale i postupné větší zapojení do mužského týmu. A-tým nečeká vůbec lehké jaro a tak bude zimní příprava opravdu důležitá. S ohledem na letošnímu start jarní části soutěže již na konci února se zvažují případná přípravná utkání. více