EXTRALIGA JUNIORŮ: Nové Strašecí nebylo vůbec jednoduchým soupeřem

26.9.2022

Ilustrační foto (foto: Tomáš Laibl)

Čtvrté soutěžní utkání odehráli junioři v Novém Strašecí. Do zápasu jsme šli jako favorit. První branku jsme vstřelili už ve 4. minutě z hole Pavla Kohouta. Druhou branku vstřelil Matěj Koval v 11. minutě a vypadalo to, že utkání bude mít hladký průběh. Proti tomu byl domácí Matyáš Korf, který snížil na 2:1 ve 12. minutě. Tímto stavem skončila i první třetina. Hned v úvodu zvýšil na tři jedna Tomáš Kapusta. Na rozdíl tří branek dostal náš tým svojí druhou brankou ve 21. minutě Matěj Koval a vypadalo to, že utkání bude rozhodnuté, když skóre na 5:1 navýšil Filip Procházka. Tento stav byl i po druhé třetině. Začátek třetí části se povedl domácím, kdy nejprve využil přesilovou hru Matyáš Kot a necelou minutu po této brance snížil na 5:3 Adam Slabý. Zdramatizování zápasu nedopustil Milan Jelen, který svojí brankou na 6:3 ve 33. minutě uzavřel skóre utkání. K samotnému zápasu se nám vyjádřili čtyři hráči naší juniorky.

Utkání v Novém Strašecí jste zvládli a zvítězili. Výsledek se ale možná nerodil tak jednoduše jak jste doufali. Kde vás soupeř nejvíce trápil a co chybělo vaší hře k dokonalosti?

Jelen Milan: „Hru jsme si ztížili sami, po brance domácích jsme znervózněli a pustili je do hry. Hokejbal je hra chyb, není nic jako dokonalost.“

Kohout Pavel: „Já si myslím, že nás soupeř moc netrápil. My jsme se jenom zbytečně přizpůsobili a tím jsme si zkomplikovali zápas.“

Koudelka Martin: „Naší hře chyběla soustředěnost.“

Matušík Zdeněk: „Zápas jsme si ztížili sami, nechali jsme se rozhodit fanoušky a nehráli na 100%.“

HBC Nové Strašecí: Jakoubek Matěj (Křeček Matouš) - Běloušek Jan, de Fin Nicolas, Korf Matyáš, Hamouz Tomáš, Husák Ondřej, Itner Jakub, Keder Ondřej, Kot Matyáš, Kučera Ondřej, Pořádek Ondřej, Slabý Adam, Vaic Daniel, Vojna Šimon

Elba DDM Ústí nad Labem: Koudelka Martin (Buneš David) - Doucha Tadeáš, Kohout Pavel, Matušík Zdeněk, Pospíšil David, Procházka Filip, Tomšík Pavel, Urbánek Jiří, Černý Martin, Filip Ondřej, Jelen Milan, Kapusta Tomáš, Kincl Matyáš, Kocourek Matěj, Koval Matěj, Kučera David, Mejstřík Nicolas, Nedoma David, Zeman Vojtěch

Branky a nahrávky: 11:38 Korf Matyáš (Kot Matyáš), 31:05 Kot Matyáš (Kučera Ondřej) PP, 31:51 Slabý Adam (Husák Ondřej , Běloušek Jan) - 3:56 Kohout Pavel (Kapusta Tomáš), 10:36 Koval Matěj (Kapusta Tomáš), 15:25 Kapusta Tomáš (Koval Matěj), 20:09 Koval Matěj (Kapusta Tomáš) SH, 22:36 Procházka Filip (Kohout Pavel, Kapusta Tomáš) PP, 32:57 Jelen Milan (Kincl Matyáš)

8.HBC Rakovník400044:260
Hokejbalový klub ELBA DDM Ústí nad Labem > EXTRALIGA JUNIORŮ: Nové Strašecí nebylo vůbec jednoduchým soupeřem